Şimdi Ara

SKODA YETI GREENLINE DİZEL ALDIM.. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
3
Favori
108.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALC58

Plakalarımı beklerken..

SKODA YETI GREENLINE DİZEL ALDIM..

hayırlı olsun.maşallah çok güzel gözüküyor!
  • merhaba, ruhsatta çift renk yazıyor mu?
  • Yaaa işte böyle bir sorun söz konusu.. Aracın fabrika karnesinde çift renk yazmadığından ruhsatta yazmamışlar.. Bakalım sorun olacakmı diye bende düşünüyorum..Ancak aracın faturasında tavanı beyaz yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Tüm yeni araç alanlara hayırlı uğurlu olsun,Allah; kaza bela göstermeden gezmeyi nasip etsin...

Amin.. çok teşekkür ederim..
  • Hayırlı olsun.
  • Hafif makyaj 1.6 tdi dsg

Cok satar bu araba

Hayirli olsun ben cok begeniyorum sahsen araci
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Bekleriz Anıl. Şahsen ben ikinci bir Accord incelemesini (doyamıyorum namussuza) ya da i30 incelemesini yeğlerim bu tip araçlardansa. QQ'yu yıllardır bilen biliyor, Yeti de çok satan bir araba değil, meraklısı gider inceler bence. Fakat sizden i30 incelemesi beklerim. Hatta vaktim olursa Neziroğlu'na gidip kendim de bakmayı düşünüyorum. Pederin aradığı araba olmuş resmen, çok fena.

Accord incelemesinin linkini alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antuaRri

http://forum.donanimhaber.com/m_57828781/tm.htm

Yalnız Accord incelemesine dikkat; ortamda müthiş bir gerilim söz konusu. Arabada üçüncü bir şahıs olsa gıkını çıkaramaz, o derece.
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: antuaRri

http://forum.donanimhaber.com/m_57828781/tm.htm

Yalnız Accord incelemesine dikkat; ortamda müthiş bir gerilim söz konusu. Arabada üçüncü bir şahıs olsa gıkını çıkaramaz, o derece.

Konu başlığından belli zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

bu araç qq den çok daha kaliteli bir araç.qq nin iç mekanında kullanılan malzeme vasat zaten.her açıdan güvenle tercih edilecek VW altyapısını kullanan bir marka.

Kaç sefer qq inceledin ? QQ iç mekan malzemesi gayet kaliteli. Bilip bilmeden yorum yapmayalım.

arkadaşımın arabası bindim kullandım ve malzeme kalitesi VW grup araçlarının altında.

Başka bi yanıt beklemek imkansız zaten

• quote:

Slm arkadaşlar.. Ben de 27/04/2012 de Ataköy Yükselen Skoda dan YETİ 1,6 dizel elegance aracımı teslim aldım.. Bu başlık altında yorum yapan arkadaşlara fikir verdikleri için teşekkür ederim.. Aracı 4 gündür kullanıyorum ve inanılmaz keyif alıyorum.. Alacak arkadaşlara da şiddetle tavsiye ederim.. Araç bütün isteklerime hacim, görsel , donanım ve performans olarak tam anlamıyla cevap veriyor.. Ne çok göze batıyor, ne çok yalın.. Ama dikkat çektiği kesin.. Çift renk tercih ettim ve en dolu modelini aldım.. Araç ne binek ne de Suv. Tam ikisinin ortası. Fiyat ve donanım olarak da emsalleriyle karşılaştırdığımda her açıdan artısı bol.

Araç içerisinde kendimi arazi taşıtında gibi yüksekte, binek araçta gibi konforda, spor araba gibi performanslı araçta hissediyorum. Çevremde ki insanların "bu araç, bu marka bu parayı etmez" telkinlerine rağmen istediğimi yaptım, Yeti aldım ve çokta memnunum.Ön yargılı arkadaşlarımda aracımı görüp, test ettiklerinde gözlerinde ki şaşkınlık beni oldukça memnun ediyor.Bu durumda daha da keyifleniyorum.İyiki de almışım.. Aracımın resmini de ilave ediyorum..

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inşallah.

Bu aracı aldığımdan beri tek şikayetim. Elegance almamış olmam. 2014 veya 2015 makyajlı kasada kesinlikle elegane seçeneğine terfi edicem.

• Test sürüşünde çok keyif aldım . Boyutuna göre kullanımı çok rahat bir araç . Ve sonunda bende siparişimi verdim . burada yorumları ile bilgi almamı sağlayan arkadaşlara ( özellikle dreedevil teşekkür ederim . Yüce Motor'dan siparişi verdim Mato Kahve Yeti'm (ambiante) yolda. Cruise da eklettim. LTD şirketlere özel indirim varmış . Bakalım kullandıkça yorum yaparım . Herkesi bilgilendiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganvolkan

Test sürüşünde çok keyif aldım . Boyutuna göre kullanımı çok rahat bir araç . Ve sonunda bende siparişimi verdim . burada yorumları ile bilgi almamı sağlayan arkadaşlara ( özellikle dreedevil teşekkür ederim . Yüce Motor'dan siparişi verdim Mato Kahve Yeti'm (ambiante) yolda. Cruise da eklettim. LTD şirketlere özel indirim varmış . Bakalım kullandıkça yorum yaparım . Herkesi bilgilendiririm.

hocam fiyat olarak nedir. bilgi verirmisin?
  • hayırlı olsun güle güle kullanın
  • Hayırlı Olsun.Kazasız, belasız kullanın.Bence Skoda Yeti gerçekten güzel bir seçim olmuş.İyi günlerde kullanın...
  • İçinize sinmişse sorun yok güzel araba hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreedevil

quote:

Slm arkadaşlar.. Ben de 27/04/2012 de Ataköy Yükselen Skoda dan YETİ 1,6 dizel elegance aracımı teslim aldım.. Bu başlık altında yorum yapan arkadaşlara fikir verdikleri için teşekkür ederim.. Aracı 4 gündür kullanıyorum ve inanılmaz keyif alıyorum.. Alacak arkadaşlara da şiddetle tavsiye ederim.. Araç bütün isteklerime hacim, görsel , donanım ve performans olarak tam anlamıyla cevap veriyor.. Ne çok göze batıyor, ne çok yalın.. Ama dikkat çektiği kesin.. Çift renk tercih ettim ve en dolu modelini aldım.. Araç ne binek ne de Suv. Tam ikisinin ortası. Fiyat ve donanım olarak da emsalleriyle karşılaştırdığımda her açıdan artısı bol.

Araç içerisinde kendimi arazi taşıtında gibi yüksekte, binek araçta gibi konforda, spor araba gibi performanslı araçta hissediyorum. Çevremde ki insanların "bu araç, bu marka bu parayı etmez" telkinlerine rağmen istediğimi yaptım, Yeti aldım ve çokta memnunum.Ön yargılı arkadaşlarımda aracımı görüp, test ettiklerinde gözlerinde ki şaşkınlık beni oldukça memnun ediyor.Bu durumda daha da keyifleniyorum.İyiki de almışım.. Aracımın resmini de ilave ediyorum..

Bu aracı aldığımdan beri tek şikayetim. Elegance almamış olmam. 2014 veya 2015 makyajlı kasada kesinlikle elegane seçeneğine terfi edicem.

Makyajlı kasa 2013 başı hazır .

2014 ve ya 2015 yeni kasa

http://www.cochespias.net/foro/index.php?topic=16790.0

• quote:

Orijinalden alıntı: dreedevil

quote:

Makyajlı kasa 2013 başı hazır .

2014 ve ya 2015 yeni kasa

http://www.cochespias.net/foro/index.php?topic=16790.0

• hadi hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.