Şimdi Ara

SKODA YETI GREENLINE DİZEL ALDIM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
3
Favori
108.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bir haftadır arastırıyorum, dıs dizaynı konusunda biraz tereddutlerim vardı fakat aracı test edince fikrim degisti ve aracı aldık bügün. İstanbuldaki tüm bayilere ugradım en iyi şartları büyükçekmece Özaydın Skoda sundu. arac gercekten super kullanımı falan acayip keyifli. start stop falan da guzel seyler.. eve gelene kadar 30km yaptim 100km de 4.5l gösteriyordu ekran... yarın aracı iyice taniim sorularınız yanıtlayabilirim...

• hayırlı olsun hocam
    güzel bir seçim,iyi bir araba almışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: cabbarnuke

Arkadaslar bir haftadır arastırıyorum, dıs dizaynı konusunda biraz tereddutlerim vardı fakat aracı test edince fikrim degisti ve aracı aldık bügün. İstanbuldaki tüm bayilere ugradım en iyi şartları büyükçekmece Özaydın Skoda sundu. arac gercekten super kullanımı falan acayip keyifli. start stop falan da guzel seyler.. eve gelene kadar 30km yaptim 100km de 4.5l gösteriyordu ekran... yarın aracı iyice taniim sorularınız yanıtlayabilirim...

hangi donanımı aldınız kaç paraya gelicek
  • Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Arkadaslar bir haftadır arastırıyorum, dıs dizaynı konusunda biraz tereddutlerim vardı fakat aracı test edince fikrim degisti ve aracı aldık bügün. İstanbuldaki tüm bayilere ugradım en iyi şartları büyükçekmece Özaydın Skoda sundu. arac gercekten super kullanımı falan acayip keyifli. start stop falan da guzel seyler.. eve gelene kadar 30km yaptim 100km de 4.5l gösteriyordu ekran... yarın aracı iyice taniim sorularınız yanıtlayabilirim...

hayırlı olsun, arka camlar otomatik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Hayırlı olsun
    Aracı araştırırken ve alırken hangi özellikler sizi cezbetti? Neden bir sedan değilde Yeti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz.

Hayırlı olsun
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız günlerde kullanmak nasip olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avianca787

Alıntıları Göster
    hayırlı ve uğurlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avianca787

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun!mantıklı bi seçim olmuş
  • Cok guzel bir secim olmus gule gule kullanin kazasizz belasiizz :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuz06 -- 15 Mart 2012; 22:53:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuz06

Cok guzel bir secim olmus gule gule kullanin kazasizz belasiizz :))
    Hayırlı olsun, çok pratik ve kullanışlı bir araç. Genişlik ve tavan yüksekliği, bunlara bağlı iç mekan ferahlığı ve konforu; kullanışlılığı, görüş açılarının çok iyi olması ve herşeye rağmen kompakt boyutları ile günlük kullanımda ideal bir model.

Yüksek olması sayesinde bozuk yollarda rahat edeceksiniz, ancak yüksek olmasına rağmen aynı zamanda doğrusal stabilitesi yüksek ve çevik bir araç. Sert manevralarda da rahatsız olan bir yapısı yok, yol tutuşu ve viraj kabiliyeti kompakt hb. modellere çok yakın. Aks mesafesinin pek uzun olmaması ve sert süspansiyonlar bunu sağlıyor elbette. Muhtemelen ağırlık merkezi de çok yüksekte değil.

Belki sadece bagajı uzun seyehatler için ideal olmayabilir, bagaj üst bölmesini kaldırıp atmak isteyebilirsiniz.

Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 15 Mart 2012; 23:14:49 >

• Hayırlı olsun, yeti son dönemin en ilgi çekici araçlarından donanım ve fiyat detaylarını yazarsanız bilgilendirici olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalsiyum 17

Hayırlı olsun, çok pratik ve kullanışlı bir araç. Genişlik ve tavan yüksekliği, bunlara bağlı iç mekan ferahlığı ve konforu; kullanışlılığı, görüş açılarının çok iyi olması ve herşeye rağmen kompakt boyutları ile günlük kullanımda ideal bir model.

Yüksek olması sayesinde bozuk yollarda rahat edeceksiniz, ancak yüksek olmasına rağmen aynı zamanda doğrusal stabilitesi yüksek ve çevik bir araç. Sert manevralarda da rahatsız olan bir yapısı yok, yol tutuşu ve viraj kabiliyeti kompakt hb. modellere çok yakın. Aks mesafesinin pek uzun olmaması ve sert süspansiyonlar bunu sağlıyor elbette. Muhtemelen ağırlık merkezi de çok yüksekte değil.

Belki sadece bagajı uzun seyehatler için ideal olmayabilir, bagaj üst bölmesini kaldırıp atmak isteyebilirsiniz.

Güle güle kullanın.

Alıntıları Göster
    ben mecbur kalmadıkça o tasarımda bir araç almam,donanımına bakmadım bile.ama zevkler ve renkler tartışılmaz.hayırlı uğurlu olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

ben mecbur kalmadıkça o tasarımda bir araç almam,donanımına bakmadım bile.ama zevkler ve renkler tartışılmaz.hayırlı uğurlu olsun...

Alıntıları Göster
    Hayırlı Uğurlu Olsun.
  • Arabada tip ofsayt. Fakat yakit tuketimi 4,5lt ise buyrun halaya. Hep boyle giderse İyi rakam. Tipsizligini de amorti eder :)

Not: hayirli olsun
  • Hayırlı olsun bayağıda az yakıyormuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: toysican

Hayırlı olsun bayağıda az yakıyormuş...
    Hayırlı olsun ..
  • hayırlı olsun aile arabası olarak mı tercih ettiniz ? Tercih kıriterleriniz neydi acaba.
  • Hayırlı olsun gule gule kullanın.

Bende yola cıkayım artık 250km lık yok benı bekler hedef Balıkesir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miridni

Hayırlı olsun gule gule kullanın.

Bende yola cıkayım artık 250km lık yok benı bekler hedef Balıkesir.
    Reklamlar işe yaramış en az yakıt tüketen dizel motor diye. Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.