Şimdi Ara

Smile ADSL Rekorum! 8 Dakika!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde Smile ADSL'in destek hattını aradım.

Uzun süre beklettiklerini biliyordum ama merak ettim tam olarak ne kadar bekleyeceğim diye..

Ve dakika tuttum....

İnanırmsınız tamı tamına 8 Dakika beklettiler.

Telefon açılınca ilk işim bir daha 8 dakka beklemek istmediğimi dile getirmek oldu.

Bu arada beklerken çalan müziğin ne kadar gıcık olduğunu da belirteyim....8 Dakka boyunca papağana döndüm adeta...

Yalnız yiğidi öldür hakkını ver...bağlantımda kopma hiç yaşamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cool_recep -- 9 Ocak 2008; 4:20:34 >

• Sen ona beklememi diyorsun... Smile ADSL daha iyisini yapar. Bir de gülümseten internet diye bir şeyler söylüyorlar bekletirken. Ne gıcık olmuştum zamanında. Sinirden kudururken gülümseten internet demelerine.
  • turksat kablo internette 15 dakika beklemistim.bi 15 dk daha derdimi anlatmistim ama sonunda duzeldi internetim
  • Telekomda(telefon ile) 24 dk boyunca derdimi anlatmaya çalışmıştım.Telekom Müdürlüğünde 1 saat geçirmiştim kendi hatalarından dolayı ve elde var"0"
    Yani bu her yerde var malesef.Telekomda da,Superonline da da,smile da da Türksat ta da.Hepsinde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 9 Ocak 2008; 4:33:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: elninom1

turksat kablo internette 15 dakika beklemistim.bi 15 dk daha derdimi anlatmistim ama sonunda duzeldi internetim

Allahı var Turksatta smile'da beklediğim kadar hiç beklemedim. Türksat direk telefonu meşgule bağlıyordu cevap vermek istemiyorsa
  • evet bekletme sebepleri ne anlamış değilim ya yoğunluktan olsa gerek yada bilemiyorum

o arada çay molasıda verebilirler şaka biyana gıcık bi durum
  • pehh oda bi şeymi

ttnette çift hanelere ulaştım
  • valla benim rekorum 19 dakika arkadaşın dediği gibi ilk sorum helal olsun 19 dakika sonra bakabildiniz hayırdır yaptığınız grev masraflarınımı çıkarıyorsunuz dedim sesi çıkmadı adam cağızın türktelekoma
  • evet benimde tam 300 kontürümü yedi ttnet, hatta beklerken...dinlettikleri ucube müziği ezberledimhata ise tamamen çağrı merkezindeki bayanın, beni olmayan bi tarifeye geçirmesi yüzünden tam 3 gün interneti kestiler..çözenede kadar çektiğim eziyette yanıma kar kaldı...böyle rezil bi firmayabunları tekel yapan zihniyete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 10 Ocak 2008; 0:37:09 >

• kardeş ben 11 dakika bekledim geçen pazartesi

sonra da allah ne verdiyse ağzıma geleni söyledim :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.