Şimdi Ara

Şok ! Erdoğan aileme dokunma şartı koymuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Aileme Dokunma!
    CHP lideri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine dolaylı olarak "Bana ve aileme dokunmama güvencesi ver" mesajı gönderdiğini ancak, teklifi reddettiklerini açıkladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 7 Haziran seçimleri sonrasında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kendisine dolaylı olarak "Bana ve aileme dokunmama güvencesi ver" mesajı gönderdiğini açıkladı.

KOALİSYONUN KURULMAMASININ GEREKÇESİ

Kılıçdaroğlu, AKP ile koalisyon kurulamamasına gerekçe olarak gösterdiği Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mesajını, CHP seçim bildirgesinin açıklandığı ve milletvekili adaylarının tanıtıldığı toplantının basına kapalı bölümünde yaptı. Edinilen bilgilere göre toplantıda AKP ile koalisyonun neden kurulmadığını anlatırken Erdoğan'dan gelen mesajı Kılıçdaroğlu şu ifadelerle anlattı:

"7 haziran sonrası AKP ile koalisyon görüşmeleri sırasında bizden dolaylı olarak Erdoğan ve ailesine dokunmama garantisi istendi. Bize bu mesaj geldi. Ancak biz bu garantiyi veremeyeceğimizi ifade ettik. Çünkü bu konu yargının işi bunun yargının konusu olduğunu söyledik ve reddettik."

"KAMPANYADA KULLANMAYIN"

Toplantıda CHP'li adaylardan Kılıçdaroğlu'na, "Bunu kampanyada kullanalım mı" sorusu geldi. Kılıçdaroğlu, bu sorulara "Kullanmayın" karşılığını verdi.

"17-25'İ DAVUTOĞLU'NA SÖYLEDİM"

Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile koalisyon için ilk görüşmelerinde, "Baştan açık açık söyledim, 17- 25 Aralık dosyalarını Meclis'e getiren olursa biz buna karşı çıkmayız, destek oluruz dedim. Cumhurbaşkanlığından örtülü ödeneğin alınması konusunda bir girişim olursa buna destek oluruz dedim. Söylediklerim o günün akşamında Saray'a gitti. O da müdahale etti. Sonuçta bize 3 aylık seçim koşullu koalisyon önerdiler" diye konuştuklarını aktardı.

Haber kısaltılmıştır isteyen kaynakdan okuyabilir.
    m.haberler.com/erdogan-dan-kilicdaroglu-na-aileme-dokunma-7734874-haberi/

Şaşırdık mı ? Hayır. Oğlu gemicikler alsın kızı 7 banyolu köşkde otursun gelini pırlanta sektörüne ortak olsun ama iş gerçekleri görmeye gelince aileme dokunma !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelolcakadam -- 1 Ekim 2015; 13:10:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Çıkış yolu arıyor tırım tırım. Biliyor ne kadar hile hurda yaparsa yapsın tek başına başa geçemeyecek , başkan olmayacak. Ben ülkeden kaçmasını bekliyorum. Ama oda o kadar kolay değil çok derine indiler çünkü. Gerek yaptıkları anlaşmalar gerek yürüttükleri işler çok derindeler. Kurtuluş yakın.
  • Hepsi çıkıcak çocuklarından da kendisinden de az kaldı
  • RTE'yi bu dakikadan sonra feriştahı gelse kurtaramaz bana göre. Ya kaçacak ya da yargılanacak. Yargılanmaktan kurtulmanın tek yolu tek başına iktidar ve başkanlık sistemiydi ancak bunlar artık hayal olduğuna göre Erdoğan'ın yargılanmadan paçayı kurtarması da hayal oldu.
  • aga bu chp de harbi saf lan ne var adam garantimi istedi ver garantiyi kap koltugu sonra getir meclise dosyaları mhp hdp de senden yana çogunluguda al arkana sonra ver Allah ım ver....
    Bunlar bu dürüstlükle bi kazmaya sap olamayacaklar anlaşılan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yugams

aga bu chp de harbi saf lan ne var adam garantimi istedi ver garantiyi kap koltugu sonra getir meclise dosyaları mhp hdp de senden yana çogunluguda al arkana sonra ver Allah ım ver....
    Bunlar bu dürüstlükle bi kazmaya sap olamayacaklar anlaşılan...

Valla kaybediceksek dürüstlükten kaybedelim be, yalan dolanla kazanmaktan iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelolcakadam -- 1 Ekim 2015; 14:27:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes görsün gerçekleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynak ne sözcü mu Geçiniz bunları efendim. Kemal bey "kullanmayın" mi demiş Yalan olduğu buradan belli.

• Nick cevap

• "Hic bir seye benzemez halkini satanin korkusu"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 5 Ekim 2015; 12:28:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anayasaya yargılanamazlar maddesi ekleyen kenan Evren bile yargılandıktan sonra rte neyine güveniyor acaba

Bu işin kaçarı yok

1 olmaz 3 sene

3 olmaz 5 sene sonra

• Bana pek inandırıcı gelmiyor niyeyse

• fuatavni_f TW yazdığına bakılırsa şimdiden Bilal'i İtalya'ya paracıklar ile birlikte göndermiş.Kasım'daki duruma göre diğer aile fertleri için de çalışıyormuş.

• şu tutanakları açıklasalarda kim doğru söylüyor görsek
  • Bilal işi tamam,Üniversite bahanesi ile yerleşti :)

• Bilal İtalya'da ama merak etmeyin. Erdoğan ve AKP hükümetten düştüğü an suçlu iadesi istenir.

Rte ve ailesi artık yargılanacak. Bunun hiçbir kaçar yolu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayanozer

Bana pek inandırıcı gelmiyor niyeyse

Çünkü akplisin size paralelden başka hiç birşey inandırıcı gelmedi ki zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.