Şimdi Ara

Sol el bileğimin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eklem bölgesi ağrıyor. Normal gündelik işlerimi yapabiliyorum fakat elimi sağa sola çevirdiğim bazı durumlarda ve spor yaparken ağırlık kaldırırken ciddi bir rahatsızlık duyuyorum. 3 Sene önce bir kaza geçirmiştim birkaç gün ağrıdı sonra geçti. Herhangi bir şişlik ve dayanılmaz acı olmadığı için röntgen çektirmemiştim. Ne olabilir bunun sebebi ?

• Bunu doktoruna sorsana delikanlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofyale

Eklem bölgesi ağrıyor. Normal gündelik işlerimi yapabiliyorum fakat elimi sağa sola çevirdiğim bazı durumlarda ve spor yaparken ağırlık kaldırırken ciddi bir rahatsızlık duyuyorum. 3 Sene önce bir kaza geçirmiştim birkaç gün ağrıdı sonra geçti. Herhangi bir şişlik ve dayanılmaz acı olmadığı için röntgen çektirmemiştim. Ne olabilir bunun sebebi ?

Hoş geldin arkadaşım ne gibi kaza Bileğin ilemi ilgili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trplayer kullanıcısına yanıt
    Basketbol oynarken beton zemine düşmüştüm, hafif burkulmuştu, fakat dediğim gibi herhangi bir şişme falan olmamıştı.
  • Arefe gününden beri var bu sıkıntı bayram tatili sebebiyle hastaneye gidemedim, Ayrıca gün içinde yoğun çalıştığım için doktora gitme fırsatım olmadı.
  • quote:

Basketbol oynarken beton zemine düşmüştüm, hafif burkulmuştu, fakat dediğim gibi herhangi bir şişme falan olmamıştı.

Bilek hassas olduğu için kemik eklem bölgesinde sıvı iltihap birikmeye başlamış olabilir.

Yada eski vuruk çıkık vs belirli dönemlerde ağrı yapabiliyor çok zorlama dinlendir

• trplayer kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • quote:

Arefe gününden beri var bu sıkıntı bayram tatili sebebiyle hastaneye gidemedim, Ayrıca gün içinde yoğun çalıştığım için doktora gitme fırsatım olmadı.

Hocam burada her kafadan bir ses çıkar, doktorun dediğine inanmak en iyisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.