Şimdi Ara

SON DAKİKA ! 5 takım Avrupa kupalarında mücadele edecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • More Sharing ServicesPaylaş | Share on facebook Share on twitter Share on google Share on digg
    Türkiye Futbol Federasyonu, UEFA'ya önümüzdeki sezon Avrupa kupalarında mücadele edecek takımların listesini gönderdi. Buna göre;

Spor Toro Süper Lig'i şampiyon olarak bitiren Galatasaray, 2012-2013 sezonunda Şampiyonlar Ligi'ne gruplardan katılacak.

Lig ikincisi Fenerbahçe de Şampiyonlar Ligi'ne eleme turundan dahil olacak.

Trabzonspor, Beşiktaş ve Bursaspor da UEFA Avrupa Ligi'nde yer alacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nin grup maçları 18 Eylül 2012'de başlayacak olup eleme turlarının takvimi şöyle:

3. eleme turu: 31 Temmuz/1 Ağustos 2012
    Rövanşı: 7/8 Ağustos 2012

Play-off turu: 21/22 Ağustos 2012
    Rövanşı: 28/29 Ağustos 2012

UEFA Avrupa Ligi'nin grup maçları 20 Eylül 2012'de başlayacak olup eleme turlarının takvimi şöyle:

2. eleme turu: 19 ve 26 Temmuz 2012
    3. eleme turu: 2 ve 9 Ağustos 2012
    Play-off turu: 23 ve 30 Ağustos 2012

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=267&ftxtID=15368

Birde pişkin pişkin ceza alan Beşiktaş ve Bursa'nında adı yazılmış.

Tamamdır artık toplu men geliyor arkadaslar

• bjk ve bursa nın yazılmasının nedeni iki takımında CAS a ve UEFA ya başvurmalarından dolayı. Yürütmeyi durdurma kararı verilebilir ve bu iki takımda avrupaya gidebilir.
  • yuh be, siz toplu men veremezseniz ama biz alırız gibi olmuş
  • Bişey anlamadım , ceza verdikleri halde neden hala ceza alan takımların adları yazılıyor cezanın kalkma olasılığı var diye mi?
  • beşiktaşla kimse başa çıkamaz
    beşiktaş ve bursa'nın cezası var, onları neden yazmışlar ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

beşiktaşla kimse başa çıkamaz
    beşiktaş ve bursa'nın cezası var, onları neden yazmışlar ki?
    Aklınca rest çekiyor TFF. Amaç belli bütün takımları götürmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E1ABE892

Aklınca rest çekiyor TFF. Amaç belli bütün takımları götürmek.

Alıntıları Göster
    ya hep ya hiç diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salamander19

ya hep ya hiç diyorlar.

Alıntıları Göster
    Bu adam ve onun yönetimi dahada rezil ediyor her şeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salamander19

ya hep ya hiç diyorlar.

Alıntıları Göster
    Bizi de yakacaklar ciddi ciddi.Bizim yönetimden hiç ses çıkmıyor bir açıklama yapın bari da bilelim ne olduğunu.Adamlar göstere göstere bizi de aşağı çekiyorlar olacak gibi değil.
  • Beşiktaş ve Bursaspor'un davaları olduğu için yazıldılar eğer davadan ret alırlarsa TFF bir liste daha gönderme şansı var.
  • federasyon binası içerisinde uçucu madde kullanmak serbest heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

federasyon binası içerisinde uçucu madde kullanmak serbest heralde
    Dün İbrahim Seten twitırda yazdı zaten
    TFF'nin UEFA'ya gönderdiği takım listesinde Beşiktaş ve Bursa da yer alıyor.. UEFA bu 2 takımı reddederse, o zaman değişiklik yapılacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Dün İbrahim Seten twitırda yazdı zaten
    TFF'nin UEFA'ya gönderdiği takım listesinde Beşiktaş ve Bursa da yer alıyor.. UEFA bu 2 takımı reddederse, o zaman değişiklik yapılacak..

Alıntıları Göster
    Y.D sırf biz gönderiyoruz fakat Uefa almıyor diye yaptırmış bu açıklamayı.Bu adam neyse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breivik

Y.D sırf biz gönderiyoruz fakat Uefa almıyor diye yaptırmış bu açıklamayı.Bu adam neyse..

Alıntıları Göster
    Fb için daha tahkimin kararı çıkmadığı için normal bir durum zaten

Ama Bjk ve bursa'yıo ben de anlamadım. herhalde prosedür gereği böyle birşey yaptı, çünkü aksi takdirde çok komik bir liste olur bu. Uefa kabul etmedikten sonra o takımlar oynayamaz ki, yalnızca Cas'tan tedbir kararını kaldırtırlarsa olaiblir, onu da Bursabelki ama Bjk yapamaz bence. Zorlar ögdermeye çalışırlarsa da hazin son Türk futbolunun başına gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiziano Ferro

Ama Bjk ve bursa'yıo ben de anlamadım. herhalde prosedür gereği böyle birşey yaptı, çünkü aksi takdirde çok komik bir liste olur bu. Uefa kabul etmedikten sonra o takımlar oynayamaz ki, yalnızca Cas'tan tedbir kararını kaldırtırlarsa olaiblir, onu da Bursabelki ama Bjk yapamaz bence. Zorlar ögdermeye çalışırlarsa da hazin son Türk futbolunun başına gelir.

Alıntıları Göster
    usul öyledir uefanın itirazına göre değiştiriler listeyi.yoksa bu kadarı demirören için bile fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiziano Ferro

Alıntıları Göster
    Yuh arkadaş, nasıl da analiz ediyorsunuz kafa tutuyoruz diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

Yuh arkadaş, nasıl da analiz ediyorsunuz kafa tutuyoruz diye.

Alıntıları Göster
    CAS'tan olumlu sonuç çıkarsa Beşiktaş ve Bursa gider, CAS'ta reddedilirse UEFA Beşiktaş ve Bursaspor yerine UEFA Avrupa Ligi kurallarına göre sıradaki takımların adlarını göndermesini ister. Yani panik yapmayın şu an için kesin bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

CAS'tan olumlu sonuç çıkarsa Beşiktaş ve Bursa gider, CAS'ta reddedilirse UEFA Beşiktaş ve Bursaspor yerine UEFA Avrupa Ligi kurallarına göre sıradaki takımların adlarını göndermesini ister. Yani panik yapmayın şu an için kesin bir şey yok.

Alıntıları Göster
    Senaryo yazmayı bırakın. Restmiş.
  • Yd'cilerde geldi konuya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

Yd'cilerde geldi konuya
    ya bu forumdaki uyelerin iqlarindan suphe ediyorum ben vallahi. itiraz hakki bulunuyor besiktas ve bursanin onun icin yollanmis isimler. eger itirazda da birsey cikmazsa degisme hakkini sakli tutuyorlar. zor mu bunu anlamak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.