Şimdi Ara

Sonuçlar Kurban Bayramından Önce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • universite sayfalarinda ilk kayitlar 19 agustosta basliyor gorunuyor. 12-18i kurban bayrami olduguna gore sonuclar 8-12 agustos arasi bir tarihte açıklanır

• Bayram tatili 11-14 Agustos arasi gorunuyor. Yani 15-16 gibi aciklanir bence. Ama keske senin dedigin gibi erken aciklansa.
  • inşallah geç açıklanır akrabalara 2.kez mezuna kaldım demesi var.
  • rapor vs durumu var 15-16 gibi açıklanır.
  • o dini olarak kurban bayrami tatilidir. 9 gundur resmi tatil
  • lustral seyahat kullanıcısına yanıt
    Ulan 19'unda kayıtlar başlıyor diyor, sen gidip 19'undan önce açıklanmaz diyorsun. Okuduğunu anlama konusunda sıkıntı var herhalde. Kaç Türkçe yaptın?
  • 19 Ağustos'ta çoğu üniversitenin hazırlık sınavı var özel olanların ondan önce açıklanacağı kesin yani.
    Hocam hakikaten zebani gibi dolaşıyorsunuz bu forumda, hangi konuda sizi görsem en negatif yorum hep sizden
  • Ben önce açıklanacağını düşünüyorum.
    Sınav cidden eleyici değilmiş demek. :/

Evet, sırf sen 19'undan önce açıklanmasının imkanı yok dediğin için kayıt başlangıç tarihini bir gün sarkıtacaklar. Güzelmiş.
  • 2017 yılında tercihler 26 temmuzda bitmiş ve sonuçlar 8 ağustosta açıklanmış. Bence de bayramdan önce açıklanmaması için bir sebep yok.
    Daha önce sınav sonuçları neredeyse bu sürede açıklandı. Tercih sonuçları her türlü açıklanır. O arada olmazsa bayramda açıklanır, merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YKSBİRİNCISIOLACAKADAM -- 29 Temmuz 2019; 18:50:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_Erman

Ben önce açıklanacağını düşünüyorum.
    Yani bayramda da açıklanabilir ama bayramdan sonra açıklanacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral_atiba

o dini olarak kurban bayrami tatilidir. 9 gundur resmi tatil
    Kurban bayramında 9 gun tatil olduguna dair resmi aciklama yok diyor haber sitelerinde.
    öyle boşsun ki triggerlanmamak elde değil
    Biliyorum, bu konuşmayı yapmak hiç işe yaramayacak ama, bir sal artık şu forumu. Her konuya gelip olumsuz şeyler yazıp duruyorsun, insanların aklıyla dalga geçiyorsun ve sonuçta tek kazandığın şey bol bol küfür ve beddua oluyor. Sal artık, git tatilini yap Allah aşkına.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.