Şimdi Ara

Sony 46HX700 ilk izlenimler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
11.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sn. myanmaz bilgiler için teşekkür ederim. senin konuyu biraz değiştirdik kusura bakma. en azından benzer durumdaki arkadaşlar faydalanır. tebrik ederim iyi mücadele etmişsiniz.

Bugün servis 46ex500 ü teslim edelim diye aradı kabul etmedim. ısrarla muadilinin bu olduğunu işlemcisinin aynı olduğunu hatta bazı özelliklerinin 46x3000 den iyi olduğunu söylediler. bende önerdiğiniz giriş seviyesi benim eski televizyonumun en üst seviye panel olduğunu söyledim. en azından 46hx700 modelini kabul edebileceğimi söyledim kabul etmediler. sony müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. aradım orada çıkan bayanlada aynı konuları tartıştık anlaşamadık. şimdi biraz bekliycem. en azından 1 aylık süre dolsun ondan sonra karar vericem.

yurtdışında çalıştığımdan çokta vaktim yok mahkemeyle uğraşmaya ama gerekirse uğraşıcam. bakalım ne çıkar şimdilik bekliyom.
  • hayırlısı olsun.

bu esnada konuya devam edelim kaldığı yerden.
    sd fotoları eklemiştim. bikaç tane de blu ray görüntüsü ekliycem.
  • ben 2.5 yıl önce 1.5 ayda tamir edemedikleri sony 40w2000 vm için ödediğim paranın tamamını satınaldığım bayiden geri aldım.Sizin parayı geri almak,muadil ürün kabul etmek,ayıp arıza oranında fiyatta tenkis istemek arasında seçim hakkınız var.Faturanızla ve servisin verdiği tamir edilemez fişi ile satın aldığınız bayiye müracaat edin ve paramı geri istiyorum deyin vermek zorundalar.(ben hukukçuyum ve bu yolla paramı geri aldım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

ben 2.5 yıl önce 1.5 ayda tamir edemedikleri sony 40w2000 vm için ödediğim paranın tamamını satınaldığım bayiden geri aldım.Sizin parayı geri almak,muadil ürün kabul etmek,ayıp arıza oranında fiyatta tenkis istemek arasında seçim hakkınız var.Faturanızla ve servisin verdiği tamir edilemez fişi ile satın aldığınız bayiye müracaat edin ve paramı geri istiyorum deyin vermek zorundalar.(ben hukukçuyum ve bu yolla paramı geri aldım)

benim bir şanssızlığım satın aldığım bayinin kapanmış olması.

• Daha 1 ay yeni olduğu için servisi aradım geldiler gölgeleri gördüler ve problem var diyip TV yi alıp götürdüler. Değişebilir dediler.

Bakalım servis ne diyecek bu işe. Eğer değişim verirlerse ben HX serisi almayı düşünüyorum. Ama aynı fiyata HX alınır mı bilmiyorum. Sanki NX biraz daha pahalı gibi.
  • Aniden konuya daldım, fakat ben de araştırmadayım şu an Türkiye piyasasında 40 inç FULL LED satın alabileceğimiz en iyi marka hangisidir (yani herkese göre değişir gibi cevaplar
    pek tatmin edici değil benim için şudur diyebilecek varsa lütfen cevap versin çok çok teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: barokt

Aniden konuya daldım, fakat ben de araştırmadayım şu an Türkiye piyasasında 40 inç FULL LED satın alabileceğimiz en iyi marka hangisidir (yani herkese göre değişir gibi cevaplar
    pek tatmin edici değil benim için şudur diyebilecek varsa lütfen cevap versin çok çok teşekkürler...

yeri bura değil arkadaşım, tv tavsiyelerine yazsan elbet cevap veren olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TDB

Daha 1 ay yeni olduğu için servisi aradım geldiler gölgeleri gördüler ve problem var diyip TV yi alıp götürdüler. Değişebilir dediler.

Bakalım servis ne diyecek bu işe. Eğer değişim verirlerse ben HX serisi almayı düşünüyorum. Ama aynı fiyata HX alınır mı bilmiyorum. Sanki NX biraz daha pahalı gibi.

gecmış olsun değışırlerse bencede hx800 al derım
  • HX800 geldi mi Bayilere ve fiyatı ne kadar fark eder.
  • Bende Samynin bu modeliyle Panynin 46G20 arasında Kaldım arkadaşlar sizce hangsini almalıyım. Albani hocam neyi önerirsin kafayi cizdirecek bu bana :D yarin alacağım valla hangisini görürsem alacam onu yoksa :D
  • quote:

HX800 geldi mi Bayilere ve fiyatı ne kadar fark eder.

40HX800 ön siparişli satışa çıkarılmış...2 ayrı Paket olarak satışa sunulmuş.

3 BOYUTLU LCD TV PAKETİ

KDL-40HX800 (3D LCD TV)
    TDG-BR100/B (3D GÖZLÜK)
    TMR-BR100 (3D TRANSMITTER)
    BDP-S470/B (3D BLU-RAY PLAYER)
    CLOUDY MEATBALLS (3D BLU-RAY FİLM)

belirtilen fiyat ön sipariş bedeli olup, ürünün toplam paket fiyatı 5.949 TL( KDV DAHİL)'dir.

Diğer paket fiyatı 4.859,00 TL.( KDV DAHİL) olarak belirlenmiş.Dün telefonda görüştüğüm bayi bugün için teşhirde görülebileceğini söyledi.(Kanyondaki SONY shop)
  • TV güzel ama fiyatı da güzel. Bu tv de LED aydınlatmalı inşallah aynı problemler bunlarda da olmaz.

Fiyatı aşar benim ben NX700 ü 2.900 e almıştım. Nerdeyse 2 katı.
  • quote:

TV güzel ama fiyatı da güzel. Bu tv de LED aydınlatmalı inşallah aynı problemler bunlarda da olmaz.

Fiyatı aşar benim ben NX700 ü 2.900 e almıştım. Nerdeyse 2 katı.

hocam al hx700 ü keyfine bak
  • Sony normal derse HX700 de hikaye olur. İnşallah değişim kararı çıkarsa niyetim HX700 almak.
  • quote:

HX800 geldi mi Bayilere ve fiyatı ne kadar fark eder.

ib de 3495 tl ama orası hep ucuz sanırım bayılerde 4250 cıvarı olacakmış...bende 4 gozle onu beklıyorum.

icişleri bakanından okey cıktı
  • Arkadaşlar servis aradı bugün TV ye değişim raporu düzenlediler. Bayi ile görüşüp HX700 isteyip kuracağım.

Fiyat olarak bu iki TV eşdeğermidir sizce?
  • quote:

Arkadaşlar servis aradı bugün TV ye değişim raporu düzenlediler. Bayi ile görüşüp HX700 isteyip kuracağım.

Fiyat olarak bu iki TV eşdeğermidir sizce?

arkadaşım bazı yerlerde 40NX700 40HX700 den 50-100tl fazla

bazı yerlerde tam tersi

soruna cevap olarak>>>> normal

tabi nx700 de olan Facebook/twitter/internet widge özellikleri hx700 de yok

nx700 EDGE LED +motion flow 100Hz

hx700 CCFL+motion flow 200Hz

(motion flow 100/200 Hz arasında gözle görülür bir fark yok)

++++
    CCFL/EDGE LED aydınlatmaya takılırsan yukarıdaki msj larda beyaz/siyah ekranda foto larını myanmaz arkadaş eklemiş.

Gerçi yukarıdaki özelliklere ben hiç takılmam senin yerinde olsam HX700 alırım.

saygılar

• Bu gün TV yi aldığım bayiye gittim. NX700 üzerinde 3.700 fiyat vardı. HX700 de de kampanya yazısı vardı ve 3.200 yazıyordu.

Gerçi ben 2.900 ödediğim için çok bir kaybım olmaz.
  • quote:

Bu gün TV yi aldığım bayiye gittim. NX700 üzerinde 3.700 fiyat vardı. HX700 de de kampanya yazısı vardı ve 3.200 yazıyordu.

Gerçi ben 2.900 ödediğim için çok bir kaybım olmaz.

nasıl oluyor 2.900 ödemişsin 3.700 üzerinde fiyat var

birden zam mı geldi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.