Şimdi Ara

Sony CDX-GT450u Oto Teybi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Öncelikle belirtmek isterim ki oto teybi konusunda işin ehli değilim. 2001 Model Renault 19 aracımın teybini değiştirmek istiyorum. Mevcut takılı teyp Philips'in kasetçalarlı standart bir modeli, isterseniz model kodunu kitapçıktan bakıp yazabilirim. CD çalarlı bir teyp takmak istiyorum, üst limitim 200 lira ve gözüme Sony'nin CDX-GT450U modeli takıldı, fiyat olarak da istediğim sınırda. Araç malum biraz eski, uyumluluk konusunda sizce bir sorun çıkar mı ? Dediğim gibi pek bilgim yok ve olası uyumsuzlukları öngöremiyorum. Bir diğer sorum, sizce 200 tl üst sınırında (+50 TL oynama olabilir..) alınabilecek başka bir teyp var mı ? Sony, Pioneer, Kenwood vb. bilinmiş markaları tercih ediyorum; CD çalar kesinlikle olmalı, usb portu olmasa da olur. Tavsiyelerinizi ve nedenlerini ekleyebilirseniz çok sevinirim, iyi forumlar

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesisat mı bağlanacak? Sony önceden kullandım sesi temiz sayılır ama pioneer gibi kuvvetli değildir;)

• Yoo hayır hiç bi hoparlör, amfi vs. işine girmeyeceğim. Sadece yeni bir teyp takmak istiyorum. İnternette gördüğüm kadarıyla insanlar Sony'den memnun ama pioneer gibi markalara daha fazla yöneliniyor sanırım bu teyp konusunda ?
  • Tesisat olmayacaksa alınır;)

• quote:

Orijinalden alıntı: gravis

Herkese merhaba. Öncelikle belirtmek isterim ki oto teybi konusunda işin ehli değilim. 2001 Model Renault 19 aracımın teybini değiştirmek istiyorum. Mevcut takılı teyp Philips'in kasetçalarlı standart bir modeli, isterseniz model kodunu kitapçıktan bakıp yazabilirim. CD çalarlı bir teyp takmak istiyorum, üst limitim 200 lira ve gözüme Sony'nin CDX-GT450U modeli takıldı, fiyat olarak da istediğim sınırda. Araç malum biraz eski, uyumluluk konusunda sizce bir sorun çıkar mı ? Dediğim gibi pek bilgim yok ve olası uyumsuzlukları öngöremiyorum. Bir diğer sorum, sizce 200 tl üst sınırında (+50 TL oynama olabilir..) alınabilecek başka bir teyp var mı ? Sony, Pioneer, Kenwood vb. bilinmiş markaları tercih ediyorum; CD çalar kesinlikle olmalı, usb portu olmasa da olur. Tavsiyelerinizi ve nedenlerini ekleyebilirseniz çok sevinirim, iyi forumlar

sony alma bence pioneer 3550ui çok çok iyi o dediğin teypten

• Dediğim gibi tesisat yaptırmayacağım :) sadece uyumlu olur mu bunu bilmek istiyorum :) @bygamer tavsiye için teşekkür ederim araştıracağım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gravis

Dediğim gibi tesisat yaptırmayacağım :) sadece uyumlu olur mu bunu bilmek istiyorum :) @bygamer tavsiye için teşekkür ederim araştıracağım ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_uilI8OuC28

http://www.youtube.com/watch?v=2XODHmpTHlQ

karar senin bana kalırsa pioneer ama tabi hangisini beğenirsen sen onu al fakat pioneer özellik olarak çok çok önde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.