Şimdi Ara

sony experia z3 alacağım.. yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar internet üzerinden sony xperia z3 almayı düşünüyorum. benim araştırmama göre en uygun 1728 tl siyah olanını aşağıdaki adreste buldum. sizlerin bildiği daha uygun fiyatlı bir yer varmıdır. siyah olması önemli. kombo önerileri de değerlendirilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottiismp

arkadaşlar internet üzerinden sony xperia z3 almayı düşünüyorum. benim araştırmama göre en uygun 1728 tl siyah olanını aşağıdaki adreste buldum. sizlerin bildiği daha uygun fiyatlı bir yer varmıdır. siyah olması önemli. kombo önerileri de değerlendirilir.

https://www.ucuzbudur.com/page.php?act=satinal&op=adres&sessionID=954347007&ssl=1

Açıklamada resmi distribütör garantili diyor,resimde ithalatçı firma garantili yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 22 Ekim 2015; 1:08:17 >

• ottiismp O kullanıcısına yanıt
    Sakın bilmediğin sitelerden alma kurumsallaşmamış firmalar sattıkları ürünün arkasında durmuyor dolayısıyla distrbütör de pek takmıyor baskı kuramıyor şöle diyim ismi bilinmeyen x sitsinin baskısıyla sallıyom h.buradanın basksı farklı olur
  • Bu siteden alma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu siteden aldım. Cihaz distribütör garantili.faturasında falan da yazıyor. Site ile ilgili benim de tereddütüm oldu ama ilgililerdi. Cihaz bir gün de ulaştırıldı. Bu siteyi herkese tavsiye ediyorum. Sanıyorum ki en uygun fiyat buydu ve ben aldıktan sonra ürünü satıştan kaldırdılar.

edit1: arkadaşlar telefonu kullanmaya başladım. fakat bir problem var. telefon görüşmesi yaparken sesi dışarı vermek istediğimde hoparlör ses vermiyor. fakat hoparlör arızalı değil müzik vs. çalıyor. iade edeceğim galiba. bu site ile ilgili daha önce problem yaşayan oldumu acaba? heryerde olumlu yorumlar var. aradığımda (cumartesi saat 19:00 civarı) telefondaki arkadaş ilgiliydi. pazartesi günü tekrar aramamı söyledi.

edit2: arkadaşlar telefonda biri altta biri üstte olmak üzere iki hoparlör var ve alttaki hoparlör bozuk. telefon görüşmesi yapılırken sesi dışarı vermek istediğimde telefon sadece alttaki hoparlörü kullanıyormuş konuşma esnasında. yarın iade işlemleri için başvuracağım. bu siparişimle ilgili gelişmeleri bu mesajı güncelleyerek sizlerle paylaşacağım.

edit3: telefonu 26.10.2015 günü önce siteden yetkiliyle ve sonra numarasını aldığım tedarikçi firma yetkilisiyle görüşerek direkt tedarikçi firmaya gönderdim. tedarikçi firmadan bugün (27.10.2015) aradılar. ürünün beyaz modelinin ellerinde olduğunu istersem hemen gönderebileceklerini, siyah modeli ellerinde olmadığı için beklemem gerektiğini bildirdiler. ben siyah modeli olsun diye iki gün daha bekleyeceğim iki günün nihayetinde siyah gönderilmezse ücret iadesi talep edeceğim. henüz işlemim sonuçlanmamakla birlikte. gördüğüm kadarıyla ilgililer. şikayetvar.com adresine de konuyla ilgili bir mesaj bıraktım. onun ardından hem site hem tedarikçi yetkilileri tekrardan aradılar. tedarikçiyi de siteyi de suçlamak istemiyorum ama bu telefon bana gönderilmeden önce gerekli testlerden geçmiş kontrolleri yapılmış olarak gönderilmeliydi. firmadan ilk defa alışveriş yaptığımdan dolayı biraz afalladım. yaklaşık 10 yıldır internet üzerinden alışveriş yapıyorum ilk defa böyle bir durumla karşılaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottiismp -- 27 Ekim 2015; 21:14:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar telefonu iade aldılar. 10-15 gün içerisinde kargo al ver onları koşturdum. problem ise tedarikçi firma kaynaklı bir problemdi. fakat telefon problemsizmiş hiç bir çizik yokmuş gibi şeyler söyledi telefondaki ucuzbudur.com yetkilisi. sıfır telefon alıyorum çizikler çıkıyor üstünde ve hoparlörü çalışmıyor. bunun üzerine satıcı telefonda problem bulunmadığını söyleyerek beni suçluyor. yine de iade aldılar ve param hesabıma belirtilen tarih aralığında yattı. dava açacağım falan diye uyardım onun da etkisi olmuştur büyük ihtimalle. isteyen istediği yerden alışveriş yapabilir. ben bu firmadan bir daha iğne dahi almam. internet alışverişlerinde bir firmanın kalitesi yaşanan bir probleme verdiği tepkiyle belli oluyor malesef.
  • ottiismp O kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sana söyledik alma diye neden ucuza satıyorlar bu tarz sıkıntılı telefonlarda ondan öğrendiğim birşeyi anlatıyım sana yetkili servislerde değişim verdikkleri telefonu sorna tekrar yapıp sıfırmış gibi dandik firmalara el altından veriyorlarmış yetkli serviste ordan hatırı sayılı bir gelir elde ediyormuş
  • firmayı araştırmadan cuppa diye atlamamıştım zaten. piyasa da 1650 tl ye satan çok yer vardı. kendi çapımda biraz araştırarak bu siteden almaya karar verdim. firmadan çok memnun olan hatırı sayılır miktarda insanlar var. olumlu çok yorum var. gel gör ki buna rağmen ters köşe oldum. n11.com dan 1590 tl ye geldi yenisini aldım. on numara alışveriş oldu bu sefer. bunlar bence bi zarf attılar yermiyim yemezmiyim diye baktılar yemedim. hemen hakem heyetine başvurup dava falan açmayı düşünmüştüm ciddi ciddi. neyse kurtuldum bu işlerden de kafam rahatladı. stres oluyodu dolandırılma düşüncesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.