Şimdi Ara

Sony KD-55X7055 Alınır mı ? Alternatifleri Nelerdir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler, Sony KD-55X7055 model nolu televizyon uygun gözüküyor.

Sizce bu fiyata daha iyi bir alternatif var mı ?

Sony olmasından dolayı fiyatı uygunmudur.

Fiyat:5800 TL

https://www.gittigidiyor.com/televizyon/sony-kd-55x7055_spp_814613?id=621804975

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemfrost -- 16 Aralık 2020; 0:57:52 >

• Bir yakınım için almayı düşünüyoruz biz de. Acaba bu tv'yi alan kullanan var mıdır?

İşletim sistemi Linux denmiş. Herhangi bir uygulama mağazası var mıdır? En azından belli başlı uygulamalar yüklenebilir mi?

Usb üzerinden video izleme vs durumları nasıldır?

Görüntü kalitesi, siyah kapasitesi, renkler vs ne durumdadır?

Üst düzey bir tv olmadığını biliyoruz ama en azından ortalama kullanıcı için yeterli seviyede midir? Bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar. :)

• Sony 9 serisi aşağısı alınmaz.
  • Fiyatına göre baktığımızda fena görünmüyor. Kontrast oranı güzel. Renk gamutu iyi. Ama Edge Led bir TV olduğunu belirtmekte fayda var. Eski tip kumanda kullanıyor ve YouTube, Netflix gibi uygulamalar lisanslı olarak mevcut. Pek fazla kullanıcısı olmadığı için kullanıcı yorumu bulmak Türkiye içinde biraz zor gibi. Ama bu civarlarda bütçeniz varsa Samsung Q60T ve Philips Pus8505 modellerine bakıp kıyaslayabilirsiniz, onlar da önerilen televizyonlar.
  • Skadi kullanıcısına yanıt

Va panel mi hocam bunlar internette bir bilgi bulamadım.

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Evet, Amerika ve Kanada'da x75 olarak satılıyor ve güzel bir kontrasta sahip olan VA panel var, Avrupa'da ise aynı modeli X70 olarak adlandırmışlar. 10 bit(8+2frc) VA panel mevcut
  • @Saint Ralph

Neden acaba? Alt modeller çok mu kötü? Ya da özellikleri çok fazla mı kırpılmış?

@Skadi

Bilgi için teşekkürler. Söylediğiniz TV'ler bütçeyi aşıyor. Ama Philips'in 55PUS7805 modelini gördüm, belki o olabilir. Amblight da tercih sebebi olur. :)

• Bu ürünü aldınız mı hocam. Tavsiye edermisiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.