Şimdi Ara

Sony Vaio FZ (Nvidia Geforce 8400GT) ekran kartı değişimi acilll!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ekran kartım bozuldugu için değiştirmek istiyorum yalnız güvenilir biyer bulamadıgım için sizden bilgi almak istedim. Sonya Vaio FZ21M modeli bilgisayarımın ekran kartı bozuldu sizce nekadar tutar yenisi ile degistirmek?
    Ankara için önerebileceginiz güvenilir nereler vardır? Bazı notebookların ekran kartları değişmiyor deniyor böyle birşey varmıdır bunu nerden ögrenebilirim

• Bildiğim kadarıyla bu modelde ekran kartı anakarta montajlı şekilde geliyor. Mxm ya da mxm2 olmadığı için soketle ayrılıp değiştirilemiyor.
    Anakart çipset tamiri yapan yerler sorunuzu çözecektir.Biraz zor ve pahalı bir işlemdir, Ankara'da nerede yapılıyor bilemiyorum.
  • lion256 bilgisayarı onarımını yaptırdınız mı? Ben 290 ecb sahibiyim, çipseti arızalandı geçtiğimiz Mart'ta, yaptırdım, ama sanırım değiştirmemişler hiçbir yerini, neyse, 1,5 ay kadar normal çalıştı sonra tekrar aynı arıza oldu 150 milyon verdim, haramı zıkkım olsun. Kendi yetkili servisine de götürmedim çünkü orda böyle parça değişimleri ile uğraşılmıyor, direkt anakart değişimi yapılıyor o da 697 euro..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.