Şimdi Ara

[ Sony Xperia Sola ilk inceleme ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
4
Favori
33.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sola kullanıcılarına birşey sormak istiyorum, video incelemelerde kimse değinmemiş fakat benim farkettiğim kadarı ile p hariç diğer xperia serilerinden daha yüksek parlaklıkta bir ekrana benziyor yoksa ben mi yanılıyorum? hatta parlaklıkta p ye bile yakın duruyor...
  • Ekranı baya güzel ama iphone yanında biraz sarımtrak duruyo onu da söyliyim :) arada 1000 lira var ama bu fiyata süper ekran yani ;)
  • Bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim. Bende bir soru sorayım. Android teknolojisine çok yabancıyım ama artık androidli bir telefon almam lazım. Oyun oynamam, arada internette gezerim diye düşünüyorum. Ama önceliğim çocukların hd videolarını çekmek. Fotograf performansı çok iyi değil demişsiniz. Video performansını değerlendirirmisiniz.

Bilgisi olan diğer arkadaşlarımızdan da HD video çekim yönü kuvvetli telefon tavsiyeleri rica ediyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waspsich

quote:

Orijinalden alıntı: mstfbudak07

telefonla görüşme sırasında sesi nasıl ? kullandığım bir kaç sony ericsson telefonda bundan çektim.Çok az geliyordu onlarda ve otobüste konuşmak mesela imkansızdı :)

Onlar xperia serisi öncesiydi walkmanlerde falan çok tu :D w810un tek sevmediğim özelliğiydi :)
    Şu anda Sony J105i kullanıyorum ve otobüste,sokakta özellikle karşıdan gelen sesi duymak imkânsız,benim sesimin karşı tarafa kötü,metalik gidiyor olduğu da birçok kez söylendi,xperia ray'de de konuşma sesiyle ilgili sıkıntılar olduğunu duymuştum,bu telefonda böyle bir sorun ve yok rahatça duyulabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sebilge

Bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim. Bende bir soru sorayım. Android teknolojisine çok yabancıyım ama artık androidli bir telefon almam lazım. Oyun oynamam, arada internette gezerim diye düşünüyorum. Ama önceliğim çocukların hd videolarını çekmek. Fotograf performansı çok iyi değil demişsiniz. Video performansını değerlendirirmisiniz.

Bilgisi olan diğer arkadaşlarımızdan da HD video çekim yönü kuvvetli telefon tavsiyeleri rica ediyorum. Teşekkürler.

hocam foto video için nokia 808 var özellikleri dandik ama foto falan süper fiyatta biraz uçuk ama :) Daha sonra illa android olsun dersen daha iyi kameralı telefonlar var ama 5 mp için iyi bi kameraya sahip telefon yani değerlendirmen de telefondan ne beklediğin önemli 5 mp den 8 mplik bi perfonmans beklerseniz hayal kırıklığı olur ;) Htc one serisinin kamerası baya iyi diye biliyorum sony de de ben neonun kamerasını seviyodum şahsen fazlasıyla yetiyodu bana ;)

• quote:

Bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim. Bende bir soru sorayım. Android teknolojisine çok yabancıyım ama artık androidli bir telefon almam lazım. Oyun oynamam, arada internette gezerim diye düşünüyorum. Ama önceliğim çocukların hd videolarını çekmek. Fotograf performansı çok iyi değil demişsiniz. Video performansını değerlendirirmisiniz.

Yanlış yerdesin :) Bu cihazın kamera performansı seni tatmin etmez. Ben 808 aldım. Kamera önemliyse en iyisi Nokia.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler dediğiniz cihazı inceleyeceğim.
  • quote:

kesinlikle xperia p,
    youtube de full hd çekilmiş videolar var p ile, hepside mükemmel...
  • HEPSİBURADA SOLA 869 ???????????? MU BUNUN FİYATI BEN MI YANLIS GORUYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaano12

HEPSİBURADA SOLA 869 ???????????? MU BUNUN FİYATI BEN MI YANLIS GORUYORUM.

hbde fiyatı 869 tl cardfinansın varsa 3 ay ertelemeli+50 tl para puan+12 taksit seçeneği mevcut. telefon 820 tl ye geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beşiktaşlı emre

quote:

Orijinalden alıntı: kaano12

HEPSİBURADA SOLA 869 ???????????? MU BUNUN FİYATI BEN MI YANLIS GORUYORUM.

hbde fiyatı 869 tl cardfinansın varsa 3 ay ertelemeli+50 tl para puan+12 taksit seçeneği mevcut. telefon 820 tl ye geliyor.

kart mart yok ben de ya off. neyse kapıda ödemeyle alacağım da kesin %12 falan indirim yaparlar bayram doğru alacam zaten tam u alacam diyorken:)

• waspsich telefonla müzik dinlerken parça değiştirme işlemini telefonun yanındaki ses tuşlarına basılı tutarak yapabiliyormuyuz(Walkman telefonlarda var olan özellik).Birde telefonda ekolayzer ayarını manuel yapabiliyormuyuz.
  • ben bu telefonda sd card'a girmeyi beceremedim kafayı yicem..
  • Birisi gps özelliğini deniyebilir mi bende soal kullanıyorum ancak gpste sorun var tam olarak doğru göstermiyor çok az uyduya bağlanıyor ve geç bağlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astral09

waspsich telefonla müzik dinlerken parça değiştirme işlemini telefonun yanındaki ses tuşlarına basılı tutarak yapabiliyormuyuz(Walkman telefonlarda var olan özellik).Birde telefonda ekolayzer ayarını manuel yapabiliyormuyuz.

Hocam ses tuşuyla yapılmıyo walkmanlerin gözünü seviyim tam müzik telefonuydu onlar zaten :) w 810 a biraz hafıza işlemci falan verseler başka tel aramazdım zaten :D

Eq yu manuel yapabiliyosun müzik uygulamasının içinde menü tuşuna bas eq ya tıkla ordan rahatça ayarlarsın ;) bide google playde değişik uygulamalar var onlarla bu tuş atamaları falan yapılabilir belki ;)
  • Solo almak isteyenlere haber vereyim istedim şu anda Vatan da İnternet üzerinden satışta fiyatı 796 TL.

Link
  • İnceleme için Teşekkürler hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: astral09

waspsich telefonla müzik dinlerken parça değiştirme işlemini telefonun yanındaki ses tuşlarına basılı tutarak yapabiliyormuyuz(Walkman telefonlarda var olan özellik).Birde telefonda ekolayzer ayarını manuel yapabiliyormuyuz.

Hocam ses tuşuyla yapılmıyo walkmanlerin gözünü seviyim tam müzik telefonuydu onlar zaten :) w 810 a biraz hafıza işlemci falan verseler başka tel aramazdım zaten :D

Eq yu manuel yapabiliyosun müzik uygulamasının içinde menü tuşuna bas eq ya tıkla ordan rahatça ayarlarsın ;) bide google playde değişik uygulamalar var onlarla bu tuş atamaları falan yapılabilir belki ;)

Merhaba telefondan soladan şuan % kaç memnunsunuz birde 5 yıl idare edermi neo v ye bakmalımıyım oyun oynarım int de gezerim dahada bişe yapmam tel den kulaklıkla konuşurum cevap please

• Telefondan % deli memnun olunmaz hocam memnunum gidiyo yani daha hoş daha çok hoşuma gideni çıkarsa değiştirmem gerektiğini düşünürsem değiştiririm ama ;) 5 yıl hiç bi telefon gitmez ki 5 yıl tamamen ölme ömrüdür telefonlarda :) sen iki yıl kullanmadan yenisini almak istersin yani gönül rahatlığıyla al neo v nin vakti geçti bi yıllık tel o ;)
  • quote:

Telefondan % deli memnun olunmaz hocam memnunum gidiyo yani daha hoş daha çok hoşuma gideni çıkarsa değiştirmem gerektiğini düşünürsem değiştiririm ama ;) 5 yıl hiç bi telefon gitmez ki 5 yıl tamamen ölme ömrüdür telefonlarda :) sen iki yıl kullanmadan yenisini almak istersin yani gönül rahatlığıyla al neo v nin vakti geçti bi yıllık tel o ;)

bu sola yı alacağım tel ölse bile sadece konuşmada işe yarar son 2 yılıda öyle geçiririm bu benim için son tel olcak
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.