Şimdi Ara

SORUNLU İNSANLAR GELSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSURdePARDON -- 18 Temmuz 2005, 22:23:15 >

• 'Sorunlu' deyince ben yanlış anladım! Delideliyim diye geldim, içimi dökeceğim bir sorunum yok.. Kusura bakma kardeş!
  • ben de ztn ölesine attım bu başlığı yawdedim bi de ben deniym şu işi...insanlar dedim gelsin dedim yazsınlar dedim akıllarına gelenleri dedim deşarj olsunlar dedim yawu
  • quote:

Orjinalden alıntı: OSURdePARDON

ben de ztn ölesine attım bu başlığı yawdedim bi de ben deniym şu işi...insanlar dedim gelsin dedim yazsınlar dedim akıllarına gelenleri dedim deşarj olsunlar dedim yawu

nickin güzelmiş

• saol yaw..senin de yüzün çok güselmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: OSURdePARDON

buraya kusun

/>
  • heaeayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyttyayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaıuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugagaggaggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalamammmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuu
  • böööööğğğğğğ
  • ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜLLLLLLLEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞNNNNNNNN!!!!...................................... oh be dünya warmışşş..
  • ZIBIDABZIBDABZIBDABZIBIDIIII....
  • o la laaaaaa
  • IPTISÇIPTISIPTISÇIPTISVICIKISVICIKISVICIKISVICIKISÜÇYÜZBEŞYÜZÜÇYÜZBEŞYÜZÜÇYÜZBEŞYÜZ........
    nefesim bitti
  • of of nolucak benim sonum BÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖaaaaaaĞĞĞ
    Kusmayıda beceremem hayatımda 4-5kere max kusmuşumdur
  • kusmak iyidir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.