Şimdi Ara

Sorunsuz Mac Os X Kurulumu İçin Netbook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı konularda değinilmiş ama tam kesin bir bilgi yok ve ögrenmek isteyen arkadaşlarımız da var gördüğüm kadarıyla o yüzden bu konuyu açmak istedim

Mac yükledikten sonra özelliklerinin büyük çoğunluğunu kullanabildiğimz(mic vs genelde çalşmıyr fakat wifi usb ler fln) kasmadan çalışan netbook önerilerinizi sölerseniz çoğu arkadaşımıza yarayacaktır diye düşünyorumBnm bildiğim Medion Akoya iyi bir seçimmiş tavsiyeleriniz bekliyorum

Bir de belki merak eden arklarımız oloabilir diye soruyorum örneğin netbook umuza mac os yükledik bu işlemden snra mac os destekleyen aparatları kullanabiliyoruz değil mi örneğin apple klavye mouse vs ?

• samsung nc 10 lakin wifi çalışmıyor yurtdışından 9 dolar ödeyip alabilirsin
  • evet başka fikri olan ?
  • Bugn gidip netbook lara baktm medion çarptı gözüme kullanımı rhat geldi acaba mac os yüklesem en azından wifiyi kullanablr mym bir de usb ler çalışsa yeter ?Ama tabi pil ömrü de önemli bnm istediğm wifi ve usb ler çalışsın pili de az bişy fzla gtsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TunerSS -- 16 Haziran 2009; 20:43:32 >
  • medion akoya sorunsuz bir şekilde burun donanımları ıle mac desteği sunmaktadır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.