Şimdi Ara

South Park - The Fractured but Whole İsteyen Çevirebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Uzun süredir bu oyunun yamasını beklemekteyiz.Ancak herkezin bildiği gibi bir site oyun cıktıktan 1 hafta sonra yamayı yapacağını söyledi ve çekildi.Bu arkadaşlar yüzünden kimse oyunun yamasını yapmaya yeltenmedi.Aylar geçmesine rağmen ses soluk gelmeyince bende sitedeki istekli arkadaşlara
    çevirebilecekleri şekilde bırakıyorum. Çeviriyi yapınca not defterini tekrar bana atmanız gerekicek. Dosyayı ayarlar geri size atarım. Gerisi size kalmış. İstediğiniz yerden yayınlayabilirsiniz.

Link : Subtitles =
    Menus =
    Menus_unused =

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defult06 -- 10 Şubat 2018; 9:13:47 >

• U-Crew bu oyunun türkçeleştirme çalışmalarına çoktan başlamıştır takipte kalın.

http://www.u-crew.net/
  • Zaten sizden bahsediyodum.Bekleye bekleye bi hal olduk ki ücret karşılığı çıkartıcakmışsınız.Oyunu 3. kez bitiren insanlar var. Belki yaptığınız yamaya saygı gösterip hızlanmak istersiniz.En azından yamayı bekleyen insanlara saygı gösterirsiniz.
  • U crew beş para etmez. DH üyeleri halleder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attığın dosyalara söyle bir baktım.24.372 satır var.Ben bu oyunu çevirmek isterim ama haftada max. 1500-2000 satır filan çevirebilirim diye düşünüyorum.Buda nerden baksan 4-5 ay sürer(Boş vaktime ve oyunun test aşamasına göre değişebilir).Bu nedenle çeviren bir ekip varsa büyük ihtimal bende önce bitirirler.En iyisi çeviriyi yapan ekibi beklemek gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebidem -- 11 Şubat 2018; 13:47:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.