Şimdi Ara

Spotçudan oyun almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar spotçudan ilk defa oyun alıcam forumda biraz araştırdım ve aklıma bikaç soru takıldı. Bazı arkadaşlar kutuların jelatinli olsa bile ikinci el olabileceğini söylemişler bu mümkün müdür acaba? Ben zaten elden alıcam bunun ikinci el olup olmadığını nasıl anlarım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kutunun yıpranmışlığından bir ihtimal anlayabilirsin. En neyi diskin arkasina bakman ama.

• Hocam ama jelatinli falan olursa açtırmıyolarmış galiba kutuyu ?

• Valla hocam simdi hic basima gelmedigi icin net bisey soyleyemeyecegim. Ama guvenemem diyosan direk 2.el al hem daha ucuz olur.

• Anladım hocam, ya şimdi 2.el de almak istemiyorum sonuçta o daha sakat çizik filan olur..

• Kadıköyde matranom ve kahraman a bak eğer jelatinliyse sıfırdır değilse ikinci eldir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum istanbul'da yaşamıyorum maalesef ama dediğim gibi jelatinleri de kendisi yapıyormuş spotçular bunu nasıl anlıycaz ?

• Jesterberg J kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle,
    uyanık spotçular temiz çiziksiz ikinci el oyunları jelatinleyip sıfır diye satıyor malesef. Jelatinin dışında sony yada üretici firma kilidine bakabilirsin onunda sahtesini yapmadılarsa.Resimdeki kutularda jelatin paketi enine saran fitilden bahsediyorum "kilit" derken.
     Spotçudan oyun almak
  • Fifaddict kullanıcısına yanıt
    Yani bu attığınız resimdeki gibi ps4 şeridi olursa bir sorun olmaz heralde değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jesterberg -- 25 Kasım 2014; 14:29:54 >
  • Jesterberg J kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi; onunda sahtesini yapmadı iseler olmaz ama neticede burası Türkiye. Kesin emin olmak istiyorsanız Yetkili satıcılardan yada yurtdışı güvenilir yerlerden alacaksınız.
    Öte yandan yukarda arkadaşın belirttiği de doğru; temiz ikinci el alırsınız, kafanızda soru işareti kalmaz
  • Temiz ikinci el almak en mantıklısı. Oyunu alıp ps4 e tak çıkar yapsan seninkide aynı fiyata düşüyor.

• ikinci el oyunların %99'u çizik olmuyor, en azından benim satın aldıklarım öyleydi. bluray disklerin çizilmesi çok zor, normal cd değil sonuçta
  • Anladım dostlar, teşekkür ederim görüşleriniz için..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.