Şimdi Ara

sprintbooster taktıranlar (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
2
Favori
56.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende n43 motorlu bir BMW 1 serisi 2009 benzinli 1.18 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jujuuu -- 25 Kasım 2013; 21:41:52 >
  • Bende 3.30 cabrio otomotik var sprintbooster taktirdim benim taktirdigim 1200 $ a mal oldu pisman değilim tavsiye ederim frenleriniz saglam olduktan sonra super bir bulus 100 u 4 saniyede goruyorum.500 tl liklere gelince basit bir duzenek. Ayni sonucu verirmi zannetmiyorum siz gaza yuklenirken Kelebekler de kapaliyken devreye girerse ki bu ihtimal yuksek motoru elinize alirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu biraz hortlayacak ama yazayım dedim
    1.6 lagunam var alt devirler cansız ara hızlanmalar zayıf.3000 devirden sonra problem yok iyi gidiyor
    ancak kalkışlar ve sollamalar için maslaktaki yere gidip mutlaka deneme yapıcam
    arabam heraçıdan on numara sadece bu hantallık bazen canımı sıkıyor onu giderdiğine ikna olursam(tabiki zarar vermeden) 500 lira verilir ve araca keyif katılır diye düşünüyorum
  • bbasci
    enginarslan
    Muhtemelen aynı kişiler. Bbasci kardeşim baştan sona kadar okudum sayfaları, bu cihazın kullanıcısı değil satıcısı olduğun öyle belli ki.
    Ayrıca ne hikmetse cihazı meth edenlerin hemen tamamını. 1 ila 3 mesajı var. Yani methedip kaybolmuşlar, bbasci da hemen destekleyerek cevap veriyormuş gibi yapmış..

Bu şekilde davranarak insanların doğru bilgi almaları ı engellemiş oluyorsunuz, belirteyim!
    Bu cihaz iyi midir değil midir bilmem, ama ben böyle bir şey gördüğüm zaman işin içinde çetrefilli işler olduğundan alacaksam bile vazgeçerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urukhrai -- 19 Mart 2014; 9:18:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • motoru çabuk ısıtıyor dizel arabada çok randuman veriyor benzinli arabada dizel gibi randuman alamıyorsun
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.