Şimdi Ara

Ssd dönüştürücü hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bende eski bir bilgisayar var bu bilgisayarın hdd yerini sokup ssd takmak istiyorum sadece sata3 destekliyor bende bir tane boşta Samsung 860m2 ssd var bende dönüştürücü alıp bu bilgisayarin hdd kısmındaki kablolara takmak istiyorum İnternette yorumları okudum bir kaç kişi çok ısındı ve ssdmi yaktı yazmış daha önce tecrübesi olan var mı? Tavsiye ediyor musunuz durduk yere ssdmi yakmayalım ve tekrardan bir sata3 kablosu almalı mıyım yoksa hdd kablolarıda yeterli olur mu? Ssd dönüştürücü hakkında yardım Ssd dönüştürücü hakkında yardım Ssd dönüştürücü hakkında yardım

• daha önce konunu hatırlıyorum hocam senin. m2 için pci arabirimine bağlanan dönüştürücü alman daha iyi olabilir. anakartının modeli nedir?

edit:anakart modeli yerine çalıştır bölümüne msinfo32 yazıp fotoğrafta atabilirsin. anakartının uefi bios desteği olup olmadığına bakmamız gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 18 Haziran 2024; 13:56:19 >

• Merhaba hp pavilion 15 dk 1013nt laptop var ...ona SSD almak istiyorum Samsung 990 PRO PCIe 4.0 M.2, 1 TB SSD, 7.450 MB uyumlu mudur acaba bilgisi olan yardımcı olurmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.