Şimdi Ara

SSD ve HDD aynı anda çalıştıramıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2-3 hafta önce kadar yeni bir sistem kurdum herşey çok güzel ama SSD ve HDD'i aynı anda çalıştıramıyorum. SSD'nin marka modeli Samsung 840 PRO 128 GB HDD'in marka modeli WD 1 TB 7200 RPM Caviar Black Sata 3.0
    BIOS 2 sinide görüyor ama Windows HDD'i görmüyor.

Problem hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

• Harsel kullanıcısına yanıt
    "aynı anda çalıştırmak"ı biraz açarmısınız...ssd ye sistemi kurdunuz..sonra hddyi taktınız...bilgisayarıma çift klik..açılan sayfada hdd nizin bölümleri görülmüyormu...hddnin bölümü kadar "harf"atanır....E_F_G vs...
  • hezerfen kullanıcısına yanıt
    Evet sistemi ssd ye kurdum normal, normal harddiskimi windows görmüyor yani bilgisarımda sadece C: sürücüsü var o da ssd zaten.

• Harsel kullanıcısına yanıt
    bence anlattığınızın tersi olsa asıl sorun olurdu...gayet olağan ve normal bir durum...ssdye sistemi kurup sonra hddyi taktınız..hddnizdeki "SİSTEM"hariç herşeyi kullanabilirsiniz..sizin artık ssd niz grünür...(umarım ssdyi bolümlemediniz)
  • Selamun Aleyküm, Hayırlı Cumalar.

Bilgisayar sağ tık yönet menusunden disk yönetimine girerek mevcut disklerinizi görebiliyor olmanız gerek. Harddiskinize sağ tıklayıp birim oluşturup harf atarsanız sağlıklı bir çözüm sağlamış olursunuz.
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım oldu, çok sağolun :) Hayırlı cumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.