Şimdi Ara

Starbucks (Kahveye fazla para vermek) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
2
Favori
4.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fil dışkısından olan kahve çok başka birşey. Kahve çekirdeklerini file yedirip dışkısından yapıyorlar ama onun adı farklı. Bu kahveyi ancak süper lüks kafelerde bulursunuz bardağına 15 lira verebileceğiniz bir kahve çeşidi değildir. Banada iğrenç geliyor ama sonuçta damak zevki bu içmek isteyen içer herhangi bir sağlık sorunu yok benim bildiğim o tür kahvenin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Starbucks pahalı diyen kara cahildir,kahve diyarı gibi saçma yerlerden daha uygun fiyattadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: therion-x

quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Çakmak

İşte bu... Helal sana ! Diyorum ya hoşlarına gidiyor kazıklanmak.

8. sayfa geçmiş hala kazıklanmak diyor yahu..
    Başta söylediğin kahve dünyası vardı ya dün bi white
    mocha içtim 8.5 tl ve hayatımda içtim en rezil white chocolate mocha'ydı, aynı zamanda afedersin çük kadar fincanda vermişlerdi ki ben o fincanla türk kahvesi içiyorum. Starbucks'dan alsaydım aynı fiyat ve muhtemelen 4.5-5 katı büyüklükte (grande, venti bile değil o derece) bardakta kahve içecektim ki lezzeti de kıyas yapılacak halde değil.

sen mahallendeki ucuz cafelerde türk kahvesini 5 liraya içiyorsun, starbucksda da o fiyat. kullandıkları kahve çekirdeklerini karşılaştırmaya değil o mutfaktaki eleman, mekanın işletmecisinin dahi kafası basmaz bu 1

alır evimde içerim demişsin, muhtemelen bu cimrilik ve kahvenin k harfinden anlamadığın için 3ü1 arada alacaksın o içtiğin de kahve değil. herhangi bişe olabilir karpuz kavun bile olabilir ama kesinlikle kahve değil ona emin ol. ha ben içmiyor muyum elbette içiyorum ama keyifli olmadığı kesin.

hala starbucks'ın "elit" bi yer olduğunu mu düşünüyorsun? kusura bakma ama sen ve çevren muhtemelen 2010 senelerinde kalmışsın artık starbucks ve türevi mekanlar ucuza kaçmak için kullanılan yerler; gidersin 4.5 tl ye mint blend demlik çay alırsın ( harbiden demlik ama şaşırma ) kafam kadar 2 fincan nane aromalı çay içersin ( ince belliden 3 tane alır ) 6 bardak çay ocağında bile 6 tl dimi? 16 saat önce demlenmiş olması da cabası?

sen bir cafede hizmete, kaliteye, çalışanların davranışına, ve lezzete para verirsin. türk kahvesi için cebinden çıkan para. sence mahalle kahvecisinde başında dikilen apaçi garsona mı? bir an önce kalksın gitsin diyen işletmeciye değer bu para yoksa işletmecisi dahil aylarca yıllarca eğitim almış adamlara ve güzel bir ortama mı verilmeli bu 5 tl?

özetle; bilmediğin, gitmediğin olaylar hakkında kısıtlı bilgilerinle yok böcekle karamelize ediliyormuş, maymun idrarıyla demleniyormuş gibi 90 lı yıllardaki şehir efsaneleriyle teori üretme komik duruma düşüyorsun, saygılar..

edit; bu kadar uzun yazmamın sebebi konu sahibi arkadaşın hala ısrarla inadını sürdürmesi, starbucksla bi alakam yok yani

Hocam mint blend demlik çay içtiniz mi tadı nasıldır ?

Nane harmanlı çay oldukça hoş geliyor kulağa da

• kardeşim madem pahalı diyorsunuz gitmeyin gidenede mani olmayın
  • Lokomatif Portakal kullanıcısına yanıt
    Uzayda mı yaşıyorsun nargile 5 lira, 5-6 çay içiyorum en kötü. Nargilemi gittiğim mekanlarsa bizzat kendim girip yaparım başkasının nargilesini içmem.

Geriye kalan yazdıkların boş laflar onlara cevap vermeye gerek yok

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    Valla cinhangirde mi yaşıyorsunuz bilmiyorum, bursada kız arkadaşlarımla gayet güzel mekanlarda bu fiyatlara çay, nargile içiyorum. Sen kazıklanıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: lezzetli çipetpett

Uzayda mı yaşıyorsun nargile 5 lira, 5-6 çay içiyorum en kötü. Nargilemi gittiğim mekanlarsa bizzat kendim girip yaparım başkasının nargilesini içmem.

Geriye kalan yazdıkların boş laflar onlara cevap vermeye gerek yok

sdafjlsadfa Cudi dağında yaşıyon herhalde oturduğun yerde kulübe sanırım.
  • Lokomatif Portakal kullanıcısına yanıt
    Bursadayım paşam :)

Şırnağa gitmiştim, inan orda çaya para bile almıyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lezzetli çipetpett

Bursadayım paşam :)

Şırnağa gitmiştim, inan orda çaya para bile almıyorlar :)

Büyük lütuf paşam. Hemen şırnağa gideyim.
  • 9 sayfa olmuş biride fiyat listesi vermemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • He aynen

• Pahali çok pahali bize gelmez gardasim

• Yahu boş verin anlatamazsınız he he diyin gönderin. Marketten aldığı Nescafe ile Starbucks'ı bir tutuyorlar. Hayatında mekan görmemiş, sokağa adımını atınca dağdan inmiş gibi etrafına bakıp bakıp duran, mekandaki kızları kesip akşam hayalini kurarak mastürbasyon yapan asosyal heriflerin olduğu bir yerde savunmak hata.

- iPhone'a o kadar para verilir mi?

- Ayakkabıya o kadar para verilir mi?

- Falanca yere tatil için o kadar para verilir mi?

Bir bitmediniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

quote:

Orijinalden alıntı: SoilMechanics

Fiyatlar çok uygun

MESELA?

karamel misto iste mesela, 7.50 mi ne olması lazım orta boyu. istersen karameli şekersiz isteyebilirsin. Diğer içecekler bana aşırı tatlı geliyo ve içemiyorum.
  • Keşke bulunduğum ilde starbucks olsa normal kafeler starbucksla aynı fiyata çok daha dandik ürünler veriyorlar ve garsonları sizin gözünüzün içine bakıyorlar tip tip yarım saatten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tralder

quote:

quote:

mocha içtim 8.5 tl ve hayatımda içtim en rezil white chocolate mocha'ydı, aynı zamanda afedersin çük kadar fincanda vermişlerdi ki ben o fincanla türk kahvesi içiyorum. Starbucks'dan alsaydım aynı fiyat ve muhtemelen 4.5-5 katı büyüklükte (grande, venti bile değil o derece) bardakta kahve içecektim ki lezzeti de kıyas yapılacak halde değil.

sen mahallendeki ucuz cafelerde türk kahvesini 5 liraya içiyorsun, starbucksda da o fiyat. kullandıkları kahve çekirdeklerini karşılaştırmaya değil o mutfaktaki eleman, mekanın işletmecisinin dahi kafası basmaz bu 1

alır evimde içerim demişsin, muhtemelen bu cimrilik ve kahvenin k harfinden anlamadığın için 3ü1 arada alacaksın o içtiğin de kahve değil. herhangi bişe olabilir karpuz kavun bile olabilir ama kesinlikle kahve değil ona emin ol. ha ben içmiyor muyum elbette içiyorum ama keyifli olmadığı kesin.

hala starbucks'ın "elit" bi yer olduğunu mu düşünüyorsun? kusura bakma ama sen ve çevren muhtemelen 2010 senelerinde kalmışsın artık starbucks ve türevi mekanlar ucuza kaçmak için kullanılan yerler; gidersin 4.5 tl ye mint blend demlik çay alırsın ( harbiden demlik ama şaşırma ) kafam kadar 2 fincan nane aromalı çay içersin ( ince belliden 3 tane alır ) 6 bardak çay ocağında bile 6 tl dimi? 16 saat önce demlenmiş olması da cabası?

sen bir cafede hizmete, kaliteye, çalışanların davranışına, ve lezzete para verirsin. türk kahvesi için cebinden çıkan para. sence mahalle kahvecisinde başında dikilen apaçi garsona mı? bir an önce kalksın gitsin diyen işletmeciye değer bu para yoksa işletmecisi dahil aylarca yıllarca eğitim almış adamlara ve güzel bir ortama mı verilmeli bu 5 tl?

özetle; bilmediğin, gitmediğin olaylar hakkında kısıtlı bilgilerinle yok böcekle karamelize ediliyormuş, maymun idrarıyla demleniyormuş gibi 90 lı yıllardaki şehir efsaneleriyle teori üretme komik duruma düşüyorsun, saygılar..

edit; bu kadar uzun yazmamın sebebi konu sahibi arkadaşın hala ısrarla inadını sürdürmesi, starbucksla bi alakam yok yani

içtim dostum tavsiye ederim, fakat iyice demlenmesini beklemeni tavsiye ederim kokusuyla aromasıyla harika üstelik çok da ucuz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tralder

quote:

quote:

içtim dostum tavsiye ederim, fakat iyice demlenmesini beklemeni tavsiye ederim kokusuyla aromasıyla harika üstelik çok da ucuz

Sağolun hocam denemk için sabırsızlanıyorum,yanında havuçlu keki şiddetle tavsiye ediyolar

• therion-x kullanıcısına yanıt
    kac tl bardak mi demlik mi

• bide türk milleti fakir diyorlar sokağa çıkıyorum adım başı bmw,mercedes bir çok evi arabası olan milyonlarca insan var.Starbucks tarzı popüler kültür mekanları ağzına kadar dolu.Oturucak yer bile bulamıyorsun son ülke fakir,insanlarımız fakir yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bide türk milleti fakir diyorlar sokağa çıkıyorum adım başı bmw,mercedes bir çok evi arabası olan milyonlarca insan var.Starbucks tarzı popüler kültür mekanları ağzına kadar dolu.Oturucak yer bile bulamıyorsun son ülke fakir,insanlarımız fakir yav he he

80-90 milyon insani kendi cevrene sehrine indirgemen acayip komik. Umarim ironidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimizatio3n12123 -- 16 Şubat 2016; 20:26:57 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.