Şimdi Ara

Sunrooflu Megane II hb alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2005 model 1.5 dci hb dinamik megane II buldum 29.000kmde değişen veya boya yok (26.500 YTL) fakat araçta komple cam tavan varKime sorsam alma cam tavanlar sakat 3 sene su alır ses yapar felan diyorlar sizce ne yapayım araç gerçekten temiz...Cam tavanlı megane II hb kullananlar acıklama yaparsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *ZzZzZ* -- 16 Aralık 2006; 19:10:33 >

• valla bizdede megane 2 sunrooflu model var,bizimki henüz su falan almadı,ama arasıra acılıp kapanırken ses yaptıgı dogru, bi kaç yaglama için ve sunroof pabuçları varmıs sanırım tam hatırlamıyorum onu değiştirmek için gittik servise herseferinde ücretsiz yaptılar bunları toz falandan dolayı oluyomus sanırım ama ölee her zaman meydana gelen bişi diil 3 kere oldu bize (araba 'yaşında) sanırım bize yani o zaman zarfında,ayrıca cam tavan cok güzel bi özellik özellikle yaz aksamüstü acınca sende anlıcaksan bence sunrooftan yana bi çekincen olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnny3254 -- 16 Aralık 2006; 19:15:02 >
  • 80bin de bakımı war tek eksi yönü bu.. O da pek bi para tutmuor.. Lastikleri felan değişiyor..

(Seat Toledo için)
  • öyle şeymi olurmuş bende sedanı vardı sunrooftan su gelmedi zaten orjinallerde öyle bir sorun olmuyor sonradan tavanı kestirip sunroof takanlarda %5 böyle bir sorun olur ama kesinlikle meganedde öyle bir şey olmaz. yalnız sunroof'u açtığın zaman 50 km hız geçmiyeceksin diğerleri gibi bu içeri girmiyor dışarıda kaldığı için rüzgar en büyük düşmanı servistekiler söyledi geçtiğin zaman sunroofun ayakları çatlıyor ve ses yapiyor. Öyle bir şeey olduğu zamanda garantiden değiştiriyorlar zaten sorun yok kafan rahat olsun
  • Doğrusu ben istemiştim bir sunrooflu Megane ama nasip olmadı. Yukarıdaki yazılanları da dert edinmem. (Zaten sorun olarak yazılmamış)
  • al bak keyfine hayatı zevkin için yaşıcan 3-5 kuruşu düşünmücen..
  • sen alacan bu arabayı bukadar araştırmadan sonra al keyfine bak
  • sunrooflu meganlarda ki ufak bir problem yağsız kalınca açılıp kapatırken yapacağı ses onunda çözümü basit toz tutmayan slikon sprey yağ aldığın vakit 5 dakikanın almaz.
  • Dayım kullanıyor Sedan 2005 model sunrooflu şimdiye kadar sorun olmadı. İçeriye su felan aldığı yok. Öyle saçma şeyde olamaz. Bunca Sunrooflu Megane kullanıcısı var. Sunroof içeriye su alacaksa neden fabrika sunrooflu araç üretsin?

Yazın süper oluyor, püfür püfür ohh mis..

Yanlız arkadaşların dedikleri doğru yağsız kalınca açılıp kapanırken iç gıcıklayıcı bi ses yapıyor. Onuda serviste hallediyorlar ücretsiz olarak.
  • o su alır diyen adamlar bence hiç sunroflu araca binmemiş.2004 megane hb var.hiç bi sorun olmadı sadece arada bi toz tutmayan yağla yağladınmı hiç bi sorun kalmaz.2-3 ayda bi yağlıyorum.
  • 60 bin km yi devirdikten sonra fitiller artık ömrünü tamamlıyor su ve ses almaya başlıyor yanlız fitillerin değişmesiyle bu sorun halloluyor
  • bende 2003 megane 2 hb cam tavan var, arac 82.000 de sunroof la ilgili hicbir sey degismedi ama su almiyor, belki yakinda fitil yuzunden almaya baslayabilir bilemiyorum ama simdilik iyi durumda, ancak kapaliyken bile 150 160 km nin falan uzerine cikinca ruzgar sesi yapiyor benimki, acaba hepsi boyle midir bilmem, bir de ozellikle motor falan cok sogukken tikirti yapiyor bir sure ama cok guzel birsey, yine alsam herhalde cam tavan alirdim, aracin ici cok aydinlik yapiyor, yine de tikirtiya karsi cok hassassan, dusunulebilir.
  • işte arkadaşım motorun soğukken tıkırtı yapiyorsa bendede yapiyordu ayakları kırıktır (senin yüzünden kaynaklanan) bir sorun cam tavanı 50 km hız ve yukarısında kullanmayacaksın ondan yapiyor. bende bu hataya düştüm ve değiştirdim
  • en iyisi ben de degistireyim o ayaklari, bana kimse hiz konusunda birsey demedigi icin ben 120, 130 lara kadar ciktim sunroof acikken sonra da cok ses yapiyor diye kapatip devam ettim, ne bileyim ayaklarin kirilabilecegini :) bugun yarin serviste degistirtecegim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.