Şimdi Ara

Superonline'a geçmeden BİR KERE değil BİN KERE DÜŞÜN!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • superonline fiber ile superonline adsl hizmetlerini veren 2 farklı şirket mi yoksa mantalite olarak mı farklılar.bu yazdıklarınız beni çok şaşırttı.ben adsl abonesiyim böyle bir ilgi alaka göremedim.benim de modemim arızalıymış.bırakın gelip değiştirmeyi bana değiştirebileceğim bir yer bile söyleyemediler.superonline fiber internette kaliteli hizmet sunuyor olabilir ama adsl hizmeti tam bir rezalet
  • adls hizmeti ttnetten diğer servis sağlayıcılarının eli mahkum.fiber dersen o başka .
  • TTnet hızlı bir şekilde başvurumu sonuçlandırdı ve animasyonlu kurulum cd'si sayesinde zorlanmadan net bağlantım kuruldu. Fiber gelince de ttnet'te kalırım sanırım.
  • ya arkadaşlar yana yakıla net bir cevap arıyorum ama superonline için herkes 2 ye bölünmüş durumda? Fiber altyapımız var ve ttnet ile sözleşmem bitti. Almadığım hizmetin parasını vermekten yoruldum fibere geçeyim diye düşünüyordum ama okudukça kafam karıştı geçsemmi kalsammı çok fena kararsız kaldım
  • Bende oraya geçmeyi düşünüyordum.Hatta konu bile açtım.Gerçekten anlattığınız gibi ise kötüymüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadmoney62

Bende oraya geçmeyi düşünüyordum.Hatta konu bile açtım.Gerçekten anlattığınız gibi ise kötüymüş

bende konu açmıştım ama ordanda bir şey çıkmamıştı? ttnet kabusumuz oldu ama giden geleni aratır gibi olmasın sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassin34

quote:

Bende oraya geçmeyi düşünüyordum.Hatta konu bile açtım.Gerçekten anlattığınız gibi ise kötüymüş

bende konu açmıştım ama ordanda bir şey çıkmamıştı? ttnet kabusumuz oldu ama giden geleni aratır gibi olmasın sonra

Katılıyorum.Aslında uydunet de düşünülebilir ama onda da kopmalar falan oluyormuş.Onu eleyince superonline kalıyor.O da böyleyse vay halimize.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: assassin34

quote:

Katılıyorum.Aslında uydunet de düşünülebilir ama onda da kopmalar falan oluyormuş.Onu eleyince superonline kalıyor.O da böyleyse vay halimize.

uydunet yok yakınlarda olsa belki düşünebilirdim ama yok. Okadar kopma müşteri hizmetleriyle tartışmadan sonra fiber geldi diye seviniyorduk oda ufaktan yalan olmaya başladı bile yokmu şöle hiç kopmayan, torrent vs. engel koymayan ucuz bir fiber servis sağlayıcısı

• Fiberi geçtim 5-6 mbit falan verse yeter bana.
  • up
  • bizim sitede hem metronet hemde süperonline fiber var, ben metronetteyim ve kopmalardan bezmiş vaziyetteyim ama 3-4 komşumda süperonline fiberde, her görüştüğümüzde laf dönüp dolaşıp internetin rezilliğine geliyor ben metronetten onlar süperonlinedan şikayetçiler, benim gibi sürekli kopma sorunu yaşıyorlar, o yüzden taahütüm dolmak üzere ama s.online a geçmeyi düşünmüyorum.
  • beyler evde telefona 30 tl veriyoruz, ve sınırsız net lazım. telefon + sınırsız net tarifesi kullanan var mı Superonline da?
    Apartmanda Fiber altyapısı var.
  • memnun olanalr var mı
  • superonline fiber abonelerinin bazıları memnun ama adsl abonelerinden memnun olanına hiç rastlamadım
  • Ben geçtim memnunum kardeşim, ttnet in karşısında sadece superonline rakip olabilir bence. Onun için superonline ın daha güçlenmesi için müşterilerinin çoğalması lazım. Fiber çalışmalarınıda da daha ilerletirlerse süper bir iss olacağına inanıyorum. Bende hiç bir problem olmadı. numaramıda internetimide superonline akatardım, gereksiz ödediğim telefon faturasndan kurtuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukayl06 -- 5 Şubat 2013; 20:31:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukayl06

Ben geçtim memnunum kardeşim, ttnet in karşısında sadece superonline rakip olabilir bence. Onun için superonline ın daha güçlenmesi için müşterilerinin çoğalması lazım. Fiber çalışmalarınıda da daha ilerletirlerse süper bir iss olacağına inanıyorum. Bende hiç bir problem olmadı. numaramıda internetimide superonline akatardım, gereksiz ödediğim telefon faturasndan kurtuldum.

Önce alt yapısını tekrar adam etmesi lazım.
    Şu an mevcut abonelerine yetişemediği için sıkıştıkça hızını kesiyor abonelerin.
  • zaten superonline fibere (ev tel. kullanmadığımız için) yeni üye olduk. şimdilik bir sorun yok hatta bir kaç kez gelip bi problem var mı diye sordular.

şu anda 20 mbps (50gb hız alanı) limitsiz kullanıyorum. ne kopma oldu ne de hızla ilgili bisorun. umarım böyle devam eder. ama gördüğüm kadarıyla çoğu kişi şikayetçi...
  • bir aydır fiber kullanıyorum. dün bir digiturk kampanyası için aradılar. fiber e 2 yıl taahhüt verirsem bir yıllığına 15 tl karşılığında lig tv (şamp. paketi), giriş paketi, 2 keyif paketi ve 6 aylık hd paketi teklif ettiler. ayrıca akk yı da 50 gb den 100 gb ye çıkartıyorlar. anladığım kadarıyla yeni olacak obanelere de bu paketi bedava veriyorlar.
    fiber performansı bence süper. muhtemelen lokasyonla alakalıdır ama kozyatağında süper diyebilirim.
  • Ben tam 8 yıldır TTNET en düşük hızda Limitsiz paket kullanıyorum 49 Lira aylık öderken bu ocakta 63 liraya çıkmış..Ne haber ne sorma ne konuşma yok...Bütün çevredeki komşularımız geçen yıl 29 liradan TURKCELL SUPERONLİNE geçtiler...Ben 20 lira için gerek yok dedim..Şimdi 100 kere pişmanım..En kısa zamanda 49 L. fiyatla SUPERONLİNE 20 mbps Fiber optik bağlantı yaptıracağım..Aylık 300 dakika ev telefonu her yöne beleş diyor...Ben ev telefonu içinde alo bilmem ne paketi TTNETE aylık 46 Lira ödüyorum..Topla ikisini 63 + 46 = 109 Lira aylık..Telefon ve internet ücreti...Diğer tarafta ise aylık 49 Lira hepsi içinde..İşte hesap...ABONE KAZ DEĞİL . YOL YOL YOL ..DAHA YOL ..NEREYE KADAR ? TTNET ? Diye soran yok...Saygılarımla.. SUPER ON LİNE ŞU AN ÇOK ÇOK HIZLI VE UCUZ VE CAZİP...GÖZÜNÜZÜ AÇIN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 7 Şubat 2013; 12:47:18 >

• superonline düşünüyodum Allah razı olsun caydım :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.