Şimdi Ara

Superonline'a geçmeden BİR KERE değil BİN KERE DÜŞÜN!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Arkadaş Kapımıza gelip memnunmusunuz diye soruyorlar demiş.
    evet bizzat gelip bir sıkıntı olup olmadıgını soruyorlar arada sırada gelip.
    bu arada tekrar belirtmek gerekirse
    ayda 1 defa gece giden internet dısında kesintisiz gayet rahat şekilde kullanıyorum..
    alaha şükür müşteri hizmetlerine düşmedim çünkü çok rezil bir müşteri hizmetleri servisi var superonline'ın
    ama fiber internet süper , sorunsuz , memnunum..
    NOT:Tnnette konusmadan 19.90tl ödüyorken telefona superonline'da sadece 9.90 ayda 120dkka olması lazım.
  • Superonline kullanmaya başlayalı 8 ay falan oldu. 50Mbps 250GB limitli paketi kullanıyorum ve son derece memnunum.

Bu biraz bulunduğunuz bölge ve o bölgedeki bayi ile alakalı bir durum olmuş. Buradan yola çıkıp tüm firmayı kirletmenin anlamı yok. Ben TTnet'den geçiş yaptığımdan beri büyük bir sıkıntı yaşamadım. Sadece çok istisnai bir durum yaşadım bir süre önce.

Stream problemi yaşıyordum normal upload hızım sorunsuz olmasına rağmen stream yaptığımda upload değerim sadece o uygulama için bir limite takılıyordu. Bunun için oldukça fazla detaylı testler yaptık onların teknik ekibiyle. Teknik ekipleri gayet bilgili ve işinin ehli insanlardan oluşuyor, TTNet ile kıyaslamak çok büyük bir hakaret olur :) Sorunumun çözümü için benim bölgeme dağıtılmayan Pirelli Modemi İstanbul'dan kargolayıp buraya getirdiler gerekli kontrolleri ve testleri eksiksiz şekilde saatlerce yaptık ve sorunu çözdük.

Ben çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

Ttnet 6 ayda açtırdığım arıza kaydı: 15-20 arasında.
    Superonline 6 ayda açtırdığım arıza kaydı: Sadece 1.

Superonline'a geçmeden BİR KERE değil BİN KERE DÜŞÜN!!!

Yıllarca alt yapısız bağlantı için bizlere fahiş fiyatları dayatarak piyasayı berbat bir hale getiren Ttnet'e destek vermeyi herkes bırakmalı ki ülkemizde standartlar yükselsin. Ttnet hiçbir sorunun çözümü olamaz, kullanıcılar bir an önce ttnete sırt çevirmeli.

• Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum.. AKK dışında sorun yok..

Memnunum..
  • adam tahsin yılmazı görmemiş ki.görse süperonline a öyle bir sarılacak ki.
  • 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yok. Geçen hafta 1 yıllık ligtv li digitürk hediye ettiler. Tabi taahhütü 1 yıl daha uzattılar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantayapar

1 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yok. Geçen hafta 1 yıllık ligtv li digitürk hediye ettiler. Tabi taahhütü 1 yıl daha uzattılar :)

aynen hocam işlerini çok iyi yapıyorlar aksine ne zaman bir kesinti olsa arıyorum müş.hiz hemen hallediyorlar hiç bir sorunla karşılaşmadım
  • Bulunduğum bölgedeki arkadaşların torrentini kısıyorlar. Eskiden 20 mbit ile 2.5 mb/sn'yi görürken bayağıdır 1-3 mbps arası gidip geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de hiç memnun değilim sebepler:

1.müşteri hizmetleri berbat (tutarsız konuşuyorlar)
    2.modemim var olmasına rağmen 150 liraya bedava modem verdiklerini söyleyip ,caydığında o modemin ve indirimlerin parasını alacak olmaları.
    3.hız problemleri..(sorun onlarda değil bende çünkü evimi santrale yakın almadım )
    4.kendim ettim ,kendim buldum...

netice-i kelam tavsiye etmemm
  • Önceklikle bu konuda suçu superonline'a atmak çok yanlış. Superonline ve diğer firmalar, telekomdan adsl portu kiralayıp telekomun adsllerini satıyorlar. Bir arıza olduğunda Superonline gidip çözmüyor, telekoma haber veriyor, onlar çözüyor, superonline'a haber veriliyor, onlarda müşteriye haber veriyor ve işlem çok uzuyor.

Gelelim Fiber internete, yani Superonline'ın kendi altyapısını kullandığı internetine...
    Fiber kullanıpta herşeyden şikayetçi kaç kişi gördünüz?
    Yavaşlıktan ve kopmadan şikayet eden kaç kişi gördünüz?
    Müşteri hizmetleri hiç bir sorunumu çözmüyor diyen kaç kişi gördünüz?
    Görecekleriniz bir elin parmaklarını geçmez..
    Adamlar kendi sundukları hizmete çok güzel destek veriyorlar. Vermeleri de lazım ki ürününü daha fazla satsın. Şu sıralar deli gibi yatırım yapıyorlar. Bu yatırımların paraya dönmesi gerekiyor. İzmirde heryeri delik deşik yaptılar fiber döşüyorlar. Hemde siteye falan değil her apartmana, müstakil evlere bile..

Gelelim bana.. Ben 16 mbite kadar netlimitsiz kullanan TTnet abonesiyim maalesef.
    Superonline fiberi kapıma çeksin (1 sokak kaldı kazılmasına) anında ttneti terk edip Fibere geçeceğim.
    AKK sınırını da kendin belirleyebiliyorsun. 200 GB yeterli bana.
    Fibere geçer bakarım keyfime.
    Sorunlarla uğraşanlar unutmasınki sorun yaşadıkları şey Türk Telekomun rezil altyapısı..

• Ben altındağ'dayım bizim burda hiç bir çalışma yok daha doğrusu aydınlıkevler çıldırıcam elin köyüne fiberi çekiyorlar bizim burda yok mecburen adsl seçicem
  • Arkadaş TTnet hırsız, Smile dandik , Superonline böyle , Uydunet-Metronet sorunlu. Lan Vodafone 3g sınırsız çıkartsa yada Avea ona geçeceğim bu ne ? ne yapacağız biz bunlarla ya bu BTK iyice sapıttı iş yaptığı yok goduklarımın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Remzi_izmir

Önceklikle bu konuda suçu superonline'a atmak çok yanlış. Superonline ve diğer firmalar, telekomdan adsl portu kiralayıp telekomun adsllerini satıyorlar. Bir arıza olduğunda Superonline gidip çözmüyor, telekoma haber veriyor, onlar çözüyor, superonline'a haber veriliyor, onlarda müşteriye haber veriyor ve işlem çok uzuyor.

Gelelim Fiber internete, yani Superonline'ın kendi altyapısını kullandığı internetine...
    Fiber kullanıpta herşeyden şikayetçi kaç kişi gördünüz?
    Yavaşlıktan ve kopmadan şikayet eden kaç kişi gördünüz?
    Müşteri hizmetleri hiç bir sorunumu çözmüyor diyen kaç kişi gördünüz?
    Görecekleriniz bir elin parmaklarını geçmez..
    Adamlar kendi sundukları hizmete çok güzel destek veriyorlar. Vermeleri de lazım ki ürününü daha fazla satsın. Şu sıralar deli gibi yatırım yapıyorlar. Bu yatırımların paraya dönmesi gerekiyor. İzmirde heryeri delik deşik yaptılar fiber döşüyorlar. Hemde siteye falan değil her apartmana, müstakil evlere bile..

Gelelim bana.. Ben 16 mbite kadar netlimitsiz kullanan TTnet abonesiyim maalesef.
    Superonline fiberi kapıma çeksin (1 sokak kaldı kazılmasına) anında ttneti terk edip Fibere geçeceğim.
    AKK sınırını da kendin belirleyebiliyorsun. 200 GB yeterli bana.
    Fibere geçer bakarım keyfime.
    Sorunlarla uğraşanlar unutmasınki sorun yaşadıkları şey Türk Telekomun rezil altyapısı..

ben istanbulda oturuyorum buraya bağlarkende gayet iyiydi bu aya kadar gayet güzeldi hakkını yememek lazım ama geçen hafta benim canımı çok sıktılar kullanmadığım interneti bana kullanmışsınız diyolar nası iş anlayamıyorum buna ne diceksin?

http://forum.donanimhaber.com/m_71668186/tm.htm

• Beterin beteri var. Benim başıma gelenleri okuyun bir de....

http://forum.donanimhaber.com/m_46643265/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

superonline abonesiyim fakat bin pişmanım.ttnet bundan iyiydi.çevremdeki herkese uzak durmasını tavsiye ediyorum.özellik satış sonrası hizmeti sıfır.tam bir rezalet

bende ttnetten superonline a geçmek için tahaüt bedeli bile ödemeyi düşünüyordum bu kadarmı kötü superonline
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurdan_ner

quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

superonline abonesiyim fakat bin pişmanım.ttnet bundan iyiydi.çevremdeki herkese uzak durmasını tavsiye ediyorum.özellik satış sonrası hizmeti sıfır.tam bir rezalet

bende ttnetten superonline a geçmek için tahaüt bedeli bile ödemeyi düşünüyordum bu kadarmı kötü superonline

eğer adsl abonesi olarak geçmeyi düşünüyorsan,çok iyi düşünmelisin.çevrenden ve forumdaki üyelerin yorumlarından kendine bir fikir edinebilirsin.superonline için esas olan fiber aboneleridir.adsl aboneleri üvey evlat muamelesi görürler.bunu superonline müş.hiz.defalarca söyledim.ağzıma geleni saydım.adls abonesi olurken ilgi alakalı fevkalade,abonelik aşamasından sonra internet arızası,bağlantı kesintileri yaşadığında karşında bir muhatap bulamıyorsun.müşteri hizmetleri ve destek ekibi sadece kağıt üzerinde mevcut.hele bir de modemin arızalanırsan vay haline.ben ist.mecidiyeköydeyim bir modem değişikliği için 15 gün uğraştım,10'dan fazla abone merkezini dolaştım,müşteri hizmetleri ile her gün ortalam 50-60 dakika konuştum.gene kendi çabalarımla modemi değiştirebildim.daha hangi timlerin superonline abone merkezi olduklarından haberleri yok.sürekli biz size döneceğiz diyorlar.eğer dönmelerini beklersen 15-20 gün geçer.asıl acı olansa sağlam modemi değiştirmek için bu kadar uğraşmamdı.sorunu çözemeyince modem arızalı deyip,kestirip atıyorlar.yeni aldığım modem içinde aynı lafları tekrarladıklarında yalan söyledikleri ortaya çıktı.daha yazacak çok şey varda!!!!!!neyse,fazla kafa şişirdim,kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: ClavicuLa NoX

Yahu tam ibre Superonline'a dönmüşken yine kararsız kaldım. Ben yine TTnet'e döneyim. Vınn çekilecek gibi değil.

wınn dan kurtulamıyorum ttnete geçtim wınn taahhüt verdiğim ayların parasını istiyor yokmu çözümü
  • dün akşam yaklaşık olarak 4-5 saat süre ile internet yoktu.müşteri hizmetlerini arıyorum.muhatap yok.santral masal anlatır gibi konuşuyor.her geçen gün superonline adsl'den daha fazla nefret ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilirer

quote:

Orijinalden alıntı: ClavicuLa NoX

Yahu tam ibre Superonline'a dönmüşken yine kararsız kaldım. Ben yine TTnet'e döneyim. Vınn çekilecek gibi değil.

wınn dan kurtulamıyorum ttnete geçtim wınn taahhüt verdiğim ayların parasını istiyor yokmu çözümü

Bildiğim kadarıyla ödemek zorundasın.
  • Al birini vur ötekine, bunların hepsi aynı.
  • Sıkıntı yaşayan tüm arkadaşlara geçmiş olsun. Umarım sıkıntılarını bir an önce çözerler.

Ancak ben sorun çok yaşamıyor ve sorun yaşarsam da son derece rahat ve kolay çözüme ulaşabiliyorum.

Dün superonline da bende de sıkıntı oldu. Müşteri hizmetlerini aradım (çabuk bağlandım aslında) yalın adsl de genel bir sıkıntı olduğunu ufak bir işlemle şimdilik sorunumu çözebileceklerini akşam saatlerinde de kalıcı çözüm olacağını söylediler.

Modemde ufak bir değişiklik yaptırdılar sorun ortadan kalktı. Akşam saatlerinde de o değişikliği geri aldım ve normal bağlantıma devam ettim.

Müşteri hizmetlerinde belki bağlandığınız kişi çok önemli belki ben bu açıdan şanslıydım. Ama ben genel olarak superonline dan çok memnunum bu aralar.

Bağlantı hızında da sorun yaşamıyorum.

Bence superonline gayet iyi.

Sonuçta bu kişisel bir tecrübedir diğer arkadaşların yaşadığı olumsuz ve can sıkıcı tecrübeleri de değiştirmez....

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.