Şimdi Ara

sürprizim - öneri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben bir site yaptım. sitemin amacı Ali, Ahmet, Fatma sevgilisine sürpriz yapmak istiyor fakat ne yapıcak ?? bu kafalarda hep soru işaretidir.

Değişik birşey olsun, güzel olsun, romantik olsun, ucuz olsun... Bir platform düşünün; daha önce sürpriz yapanlar gelsinler siteye sürprizlerini yazsınlar ve arayanlar da bu sürprizleri ordan okusunlar ve en uygun olanı sevgilisine yapsınlar.

Sürprizler direk alınıp yapılabilir fakat sürpriz kişiye özel olduğu için biraz kendinizden birşeyler katarak yapılırsa daha iyi olur.

Okuyunca forum tarzında duruyor fakat forum değil. Forum-Blog arasında sıkışmış birşey, daha yenilikçi forum-blog diyelim. sizden istediğim daha önceden yaptığınız veya size yapılan sürprizleriniz varsa yazabilirseniz yazmanız veya bak şurasını şöyle yapsan daha iyi olur, burasını kaldır gibisinden tavsiyeler.

surprizim.net sitem bu. Dediğim gibi yazılarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum. çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oarsiyuen -- 18 Nisan 2013; 17:55:13 >

• güzel domain, güzel fikir... Yayın hayatında başarılar
  • teşekkürler
  • başka önerisi olan var mı acaba ?
  • Güzel fikir umarım başarılı olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimbambwe

Güzel fikir umarım başarılı olursun.

teşekkür ediyorum. öneri ve sürprizlerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oarsiyuen

quote:

Teklif tarzı şeylerin yanında ilginç, güzel hediye fikirleri de yazılabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oarsiyuen

quote:

Teklif tarzı şeylerin yanında ilginç, güzel hediye fikirleri de yazılabilir

aslında tek evlilik üzerine değildi. son 1-2 konu evlilik üzerine açılmış o yüzden denk gelmiş öyle. normalde doğum günü ve günlük sürprizler daha fazla.

Peki birşey sormak istiyorum, dışarıdan nasıl anlaşılıyor; ismi sürprizim olduğu için, sevgiliye alınan hediyeleri kapsamıyor mu diye düşünülüyor. yani hediyeyse sürpriz değil midir ?

Amacım sürpriz olsun, hediye olsun, değişik aktiviteler olsun... sevgiliyle yapılan şeylerin paylaşılması ve başkalarına ilham vermesi. Bunu ben sürpriz çatısı altında toplamak istedim. bunu tam verememiş miyim?

• uppp
  • İsim de,site içeriği de çok orjinal olmuş.Site ismi sevgiliye yapılam sürpriz olduğu hissini veriyor çünkü millet olarak anca sevgilimize sürpriz yapmak için kafa yoruyoruz,kardeşine ya da annesine sürpriz hazırlayan oldukça nadirdir

Orjinal fikirler her zaman tutar,google reklamlarına ağırlık verin,daha çok kişiye duyurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Kedi Gördüm Sanki

İsim de,site içeriği de çok orjinal olmuş.Site ismi sevgiliye yapılam sürpriz olduğu hissini veriyor çünkü millet olarak anca sevgilimize sürpriz yapmak için kafa yoruyoruz,kardeşine ya da annesine sürpriz hazırlayan oldukça nadirdir

Orjinal fikirler her zaman tutar,google reklamlarına ağırlık verin,daha çok kişiye duyurun

yorumunuz için teşekkürler. yaymaya çalışıyorum fakat biryere kadar. sizin de yardımlarınıza ihtiyacım var açıkçası

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikir gercekten cok orijinal Google reklamlari onemli bence bu konuda ona dikkat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KtySzn

Fikir gercekten cok orijinal Google reklamlari onemli bence bu konuda ona dikkat edin

teşekkür ederim :) dikkate alacağım
  • hocam çok güzel düşünülmüş bence.Site de gayet orjinal olmuş başlıklar,düzenleme gerçekten hoş.Umarım gereken ilgiyi görür.İsim de orjinal,büyümek için hiç bir engelin yok.
  • site güzel tasarım falan, tutar umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiplayanPatates

site güzel tasarım falan, tutar umarım

quote:

Orijinalden alıntı: Summer's Day

hocam çok güzel düşünülmüş bence.Site de gayet orjinal olmuş başlıklar,düzenleme gerçekten hoş.Umarım gereken ilgiyi görür.İsim de orjinal,büyümek için hiç bir engelin yok.

Teşekkürler. Peki şurasına şunu ekleyebilirsin. Daha iyi olur yada daha çekici görünür vsvs gibi bir tavsiyeniz var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.