Şimdi Ara

Sürücü kursu beni kazıkladı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kasım 2013 de sürücü kursuna yazıldım. aralık'ta yazılı sınava girdim. mart gibi direksiyona girdim geçtim. 474 lira ödedim harçtır falan onlar için kursa 2 ay önce yine martta. sonra emniyete git parmak izini alsınlar 2 tane kağıt verecekler getir onları dedi. onu da yaptım.sonra sürekli aradım daha belli olmadı sana gün verecekler beraber emniyete gidip alacaz falan dedi en son 2-3 hafta sonrasına verdiler seni dedi dünün tarihini söyledi. dün aradım bugün zor gibi gitmemiz dedi emniyete yarın ara dedi. yani bugün. aradım seni haftaya cumaya verdiler dedi. yani bir ehliyet işi 7 ay sürer mi. millet 1 ayda alıyor. kazıklandım mı ne oldu? bi akıl verin.

• kurstan sertifika nın alıp gerekli işlemleri emniyyet kendin halledmen lazım
    sertifikayı aldınızmı?
  • yok hayır almadım. kurs bana emniyete beraber gideceğimizi söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solukbenizli -- 29 Mayıs 2014; 23:17:47 >
  • ne alaka.
    iki kez ehliyet aldim (b ve e)
    sinava girip kazanirsin 10 -15 gün sonra kurstan sertifikani alirsin
    evraklari tamamlayıp harici yatirip emniyette basvurursun ehliyetini alirsin.
    sistem bu.
    sizin sistemi çözemedim
  • Sertifikanı al kursdan emniyete git ehliyetini max 2 günde alırsın.
  • Nasıl ilginç kursmuş bu ?
    Kurs direksiyon sınavı parasını ve kurs parasını alır.Sınav parasını sen yatırırsın.Sertifikanı aldıktan sonra online randevunu alırsın.Ehliyet kart parasını, hangi sınıf aldıysan o sınıfın ehliyet harcını,şöförler cemiyeti dosya parasını sen yatırırsın. Parmak izi alındıktan sonra ehliyet kartını imzanı atarsın o preslenmeye gider,genelde ertesi gün ehliyeti alırsın.

Ankara'da emniyetin içinden harç yatırılabilir bazı şehirlerde farklı olabilir vergi dairesinden yatırılabilir.
  • 7 ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sistemde mi bir değişiklik var ? Direksiyon sınavın açıklandıktan sonra gider kurstan gerekli belgeleri alır emniyetin yolunu tutarsın benim bildiğim. Öğleden önce belgelerimi teslim edip akşamüstü tekrar gidip ehliyetimi almıştım hatırlıyorum aynı gün içinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürücü kursu kadar saçma bir sistem olamaz.
    sana ne kardeşim? ben kursa gitmeden yazılı ve direksiyon sınavını geçiyorsam alırım ehliyetimi.
    devlet şirket el ele verdi bizi yine yoluyorlar gibi kötü bir his var içimde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.