Şimdi Ara

SWAT4'de 2.bölüm için yardım edin !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Swat4'ün 2.bölümünde(FairFax Residence adında bir bölüm)bütün adamları tutukluyorum,ancak daha yapmam gereken 2 görev kalıyor.

Bu görevler şunlar:
    Rescue Melinda Kline
    Rescue all of the civilians

Bu 2 görevi nasıl yerine getirebilirim?
    Ayrıntılı şekilde anlatırsanız sevinirim.

• o sivillerden biri zorluk cıkarıyor o zorluk cıkaranı bibir gazı ile etkisiz hale getir bide binanın bodrmunda gizli bi yer var orda şiman arkadas kızı rehin tutuyor onuda urtardınmı bölüm biter sen istersen kerevetine cıkarsın
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Ares

o sivillerden biri zorluk cıkarıyor o zorluk cıkaranı bibir gazı ile etkisiz hale getir bide binanın bodrmunda gizli bi yer var orda şiman arkadas kızı rehin tutuyor onuda urtardınmı bölüm biter sen istersen kerevetine cıkarsın

Kızı nasıl kurtarırım? Şişman arkadaşı tutukladım. Ama kız yerde yatıyor. Onun için bir şey yapmalımıyım?
  • f miydi e miydi kıza bakıp tıkla onu rapor et yerde yatan bi tane var o nu sadece rapor ediyon şimanın kini ise kelepceliyon bide bu oyunda okdar sacmaki adam rehinelerede suclu muamelesi çekiyo ayıp yaws
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Ares

f miydi e miydi kıza bakıp tıkla onu rapor et yerde yatan bi tane var o nu sadece rapor ediyon şimanın kini ise kelepceliyon bide bu oyunda okdar sacmaki adam rehinelerede suclu muamelesi çekiyo ayıp yaws

sende bizdensin vay swatcı wayy online oynuyonmu bari

• Rescue Melinda Kline - Melinda Kline'ı kurtar
    Rescue all of the civilians - Tüm sivilleri kurtar
  • melinda yı f ile rapor et
    butun sivilleride rapor et kıllık yapanlara biber gazı sık flashbang at akıllanırlar yakala ama H ye basıp kelepçeyi al
  • Zorluk çıkartan rehineler için biber spireyi kulan tüm rehinelere kelepçe tak ve her yaralıyı ve ölüyü rapor et, geçersin..

İlerki bölümler oldukca zor, oyunu mümkün olduğunca yavaş ve atak oynamak gerekli ilerde yerde silah bırakmamaya çalış, az terörist öldürmeye çalış ve ölme.. :p
  • HORT

ben şuan bu bölümü oynuyorum maziler çok iyi :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.