Şimdi Ara

taahhüt iptali. (tasinma)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese. Internetim olmadigi icin mobilden yaziyorum.
    21 ay evvel fiber hizmetine taahhütlü kaydolduk.(taahhut disinda baska yolu da yok anlasilan)
    Fakat şimdi taahhutun bitmesine 3,5 ay kala tasindik.
    Ben de nakil islemleri icin aradigimda yeni oturdugum yerde fiber altyapisinin olmadigini, adsl hizmetine gecmem gerektigini soylediler. Fakat adsl hizmetine gecmek icin bile 24 ay taahhut vermem gerekiyormus. ama uyelik iptal istersem de 365 lira odemem gerekiyormus.
    Ben bunu kabul etmiyorum. Bunun icin yasal süreçte yapabileceklerim nelerdir? Ya da superonlinedan kurtulmanin yolu var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• her yıl evde kullandığım fiber internetimi yazlıgıma naklederim haliyle adsl olarak donusum yapılıyor tatil bitimi tekrar fiber aboneliğine nakil ettiriyorum ve taahhut surem kaldıgı gibi devam ediyor hic sıfırlanmadı telekom mudurlugune giderek ysptırın musteri hizmetleri sorun cıkarır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 8 Eylül 2014; 10:08:15 >
  • Superonline'de ADSL ve Fiber farklı ürünlerdir. Ürünler arası geçiş işlemlerinde yeniden taahhüt vermeniz gerekmekte. Ya da 3.5 aylık faturayı ödeyeceksiniz KIP bedeli çıkmayacak.
  • üç ay varsa taahütünün bitmesine

3 aylık parasını ödersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.