Şimdi Ara

Takılma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle mrb... benim bilgisayarıma xp kurdummu çalışıyor fakat sp2 li windows kurunca bilgisayar acılırken gelen windows xp yazısında takılı kalıyor.sebebini çok araştırdım ram i hdd yi ekran kartını değiştirdim fakat sorun yine aynı.yardımlarınızı bekliyorum.

• ya ukalaca olacak ama xp cd sini değiştirip kurmayı denesen (başka bi sp2 li xp cd si)birde sistem özelliklerini ne onuda yazarsan arkadaşlar ve ben daha net yardımcı olabiliriz.
  • bilgisayarının özelliklerini yazarmısın.bana donanımsal bir problem gibi geliyor.
  • 128 mb asus ekran kartı 512 kingston ddr ram 80 gb samsung hdd p4 2.8 işlemci asus p4 anakart tam modelini bilmiyorum.kardewş saol ama cd den değil.düz windows yüklüyor ama sp 2 de yükledikten sonra açmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Lethe_ -- 17 Haziran 2006; 9:14:48 >
  • yokmu bi bilgisi olan arkadaşlar.
  • anakartın gigabayt ise bana pm at hallederiz..
  • bios update et...
  • yok anakartım asus.. biosu nasıl update edicem arkadaşlar? kusura bakmayın cahilliğimin..
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Lethe_ -- 17 Haziran 2006; 13:40:25 >
  • ya merhaba aynı şey benim başıma da geldi ve halen arada gelmekte!
    ben de bu sorumu şuraya yazmıştım ama bi çözüm bulabilen olmadı henüz!
    http://forum.donanimhaber.com/m_9705739/mpage_1/key_windows%252Cyaz%25FDs%25FDnda%252Ckal%25FDyor//tm.htm#9705739
    simdi yine bilgisiyarımı açarken oldu ben de restart atıp en son çalışan ayarlarımla başlat dediğimde açıldı!ama böyle yapmak bazen çözüm olmuyo! biri yardım etsin yaa !
  • BENİMDE BASIMA BU SEKİL BİR SORUN GELDİ BEN EKRAN KARTININ SP2 İLE Bİ GUNCELLESTİRMESİ VARMIS ONU KURUNCA DUZELDİ AMA BU İŞLEMİ YAPARKEN ONCE DRIVER/UPDATE İNİ KURDUM SONRA UZERİNE SP2 Yİ KURDUM AMA SIRF BU OLAY YUZUNDEN 3 DEFA WINDOWS KURDUM BENİMKİ DUZELMİŞTİ İNSALLAH SİZİNKİDE DUZELİR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.