Şimdi Ara

TAKLA ATTIRAN MAKAN..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an Dewam eden Event Silkroad Standart Saati ile 26 Aralık 2006 gecesi son bulacak.
    Event Son Bulduğu an Serverlar Kapatılıp Taklamakan Ve Yılbaşı Event Update gelicek..
    Gene bir aksaklık Çıkartmazsalar Eğere 27 Sabah 09:30 - 10:00 gibi Taklamakan ve Yılbaşı Eventıyla Serverlar Gelmiş olacak.Herkese iyi farmlar.

• Bide Server Konusu vardı o ne oldu arada kaynadı gitti?
  • Server Silkroad'ın kendi sitesinde karakter değişim bölümünde isim olarak duruyor.Açacaklar ama ertelemek daha çok işlerine geliyor anlaşılan.
  • 300üb500 çok garibime gitti walla oraya dikkat etmemiştim. Pasific Serverının Şu an Açık olduğunu gösterior bu herhangi bi hata mesajı vermior çünki. Neden Silkroad Bu serverı hala Listeye eklemedi. Ertelemek işlerine gelmez de sanırım serverlar sürekli patlıor o nedenle rollback ten korkuyorlar.
  • NEE taklamakan mı gelıyorrr acil bot almam gerek tabi bu ısın sakası. ben acılcagını hıc sanmıyorum 5-6 ayn oncede acılıcakta ertelene ertelene bugune kadar geldı daha cok ertelenır bence ...
  • kardes taklamakanı bekleneyenler onceden kore serverinde oynasaydı simdi belkide lord yarkan (load yarkandı galiba) kesmişlerdi
  • yaw açılsında taklayı attırırız hertürlü
  • ben demiyorum açılcak diye oyun sitesindeki yazıları aktarıorm.. bana kalsa silkroad yalan oyunu kapatsınlar derim.
  • su an max.lwl 70 ve taklamakan yoqmu hala bi ara gelmisti 2 tane patch ayın 26 sında acılcak mı yeni skiller ve 80 lwl bu arada oyunu tekrardan mı indirmek zorunda kalacaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: OttoManiax

su an max.lwl 70 ve taklamakan yoqmu hala bi ara gelmisti 2 tane patch ayın 26 sında acılcak mı yeni skiller ve 80 lwl bu arada oyunu tekrardan mı indirmek zorunda kalacaz

aynı anda bu kadar soru...yavaş be kardes sakin sakin teker teker
  • quote:

Orjinalden alıntı: OttoManiax

su an max.lwl 70 ve taklamakan yoqmu hala bi ara gelmisti 2 tane patch ayın 26 sında acılcak mı yeni skiller ve 80 lwl bu arada oyunu tekrardan mı indirmek zorunda kalacaz

Yeni skiller gelmiycek.80 lvl olacagiz ve 8 degree itemlerin son versionlari olacak.Birde yeni boss Lord Yarkan ve 70+ yaratiklar eklenecek ve taklamakan acilcak.Oyun tekrar yuklemene gerekde yok.Sali gunu normal bakım ile big uptade gelcek ve taklamakan acilcak.
  • ya gelemedi gitti şu yeni server yaaaa .... nerdesin pasific
  • takla makana gıttım lvl 5 ıken buldum geyıkle gıttım adam bı vurdu lord 5108
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.