Şimdi Ara

TAŞINABİLİR HARDDİSKİM IŞIĞI YANIYOR AMA AÇILMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ACİL YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR 500 GB LIK LG NİN TAŞINABİLİR HARDDİSKİNE SAHİBİM 1 HAFTA ÖNCESİNE KADAR BUNU KULLANABİLİYORKEN BİR ANDA BİLGİSAYARA TAKTIĞIMDA GÖRÜYOR FAKAT GİRDİĞİMDE DOSYAYA 5-10 SANİYELİĞİNE KULLANABİLİYORUM DAHA SONRA KİTLENİYOR YANİ HİÇBİR ŞEKİLDE YANIT VERMİYOR YADA YANIT VERİYOR ÇOK AŞIRI DERECEDE YAVAŞ BİR TÜRLÜ ÇÖZÜMÜ BULAMADIM BİÇİMLENDİRMEK DE İSTEMİYORUM TEKRAR KULLANMA ŞANSIM VARMI BU HARDDİSKİ ACİL YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

• kutusunu açıp başka bir sata 3 ten usb'ye çevirici bulup,kutusundan diski çıkarıp o yeni sata kablosuyla deneyebilirsiniz ucuz bir şey.sata to usb yazıp bulabilirsiniz google'da.eğer sadece kablo girişlerindeyse sorun yani.
  • Güç yetersiz geliyor olabilir. Ek güç kablosu varsa takın yoksa arkadaşın dediği gibi yeni bir USB kutu kullanın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim ilginiz için ama şöyle bir sorun daha var işyerinden kalma baya bi eski bir leptobum var yakumo markası ile ondada denedim fakat aynı sorun :/ bozulmasından korkuyorum çünkü bilgisayarımda yer çok az eski kasa olduğu için dediğinizi pazartesi yapıcam yarın kapalıdır büyük ihtimal
  • ayrıca büyük ihtimal sorun güç yetersizliğindendir çünkü çoklayıcım usb 2.0 onda hi açılmıyor arkadaki girişlerden takıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.