Şimdi Ara

tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben de 2 sene boyunca sınava hazırlandığım sürede forumu aktif olarak kullanıyordum.İlk senemde 50k gibi bir sıralamayla mezuna kaldım.Mezun senemde 8.5k sıralamayla yks sürecimi bitirdim artık.Sorularınız olursa cevaplayabilirim

tavsiye

tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladıatorr88 -- 24 Aralık 2020; 21:49:57 >

• Hocam biz bu platformda kanıt isteriz sonuçlarınızı atabilir misiniz?
  • başlık yanlış atılmış hocam bu başlığa tıklamazlar tavsiye istediğiniz düşünülür. değişmenizi öneririm.

• Net açılımınız nasıl hocam? Rica etsem yazar mısınız?
  • Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt
    attım hocam
  • önemli değil o kadar yazmak isteyen yazar zaten teşekkürler yinede hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladıatorr88 -- 24 Aralık 2020; 21:47:58 >
  • tyt için pek bir çalışma yapmadım çünkü 20k tyt sıralamam vardı.Ayt için de
    38 2 matematik
    14 0 fizik
    12 1 kimya
    13 0 biyoloji
  • Ayt fiziğe nasıl çalıştınız hocam?
  • Ayt fizikten kaynak önerir misiniz hocam? Branş denemsi + sb
  • Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt
    bence fizik için youtube da çok iyi hocalar var.Gerçekten fiziği hakkıyla öğretiyorlar bunun başında bence umut öncül geliyor.Paketini satın almadım youtubedaki videolarını izledim ve hepsini not aldım kendi cümlelerimi de ekleyerek.Bir süre sonra denemelerde de sorular sürekli kendini tekrarlıyor düzenli çalışmayla çok net sonuçlar alınabilir
  • tyt ve ayt matematik için tavsiye verebilir misiniz hocam? ve tyt fen adına ne yapılabilir eayim ama 10+ yapmak istiyorum.
  • palme başlangıç için iyi olabilir.345 in kitabı da güzel ama çözülse de çözülmese de olur.12.sınıf modern fiziği için apotemiyi kesinlikle öneririm okul kitabıyla beraber götürürseniz çok güzel olur.Bence sağlam bir kaynak bitirmek fizikten yeter çok soru çözmeye çalışmak bence yanlış az ama kalite soru çözerseniz sizin yararınıza olur.Sonra tamamen deneme çözün ben fizikten 10 a yakın alan denemesi bitirmiştim artık en sonlara doğru güzel kaynak bulamıyordum o yüzden 1 tane sağlam kaynak gerisi ful deneme daha iyi olur
  • Hocam biyolojiyi nasıl halletiniz?

• lucilfer kullanıcısına yanıt
    tyt fen çok çalışmadığım için tavsiye vermem pek doğru olmaz ama en azından yaptıklarımı söyleyeyim.
    fizik için yine umut öncülle ilerledim eksik konularım için kimya da kimya adası biyoloji de palme kullandım ama bence bir tm için sadece girdiğin denemelerdeki yapamadığın soruları biriktirmen bile sana fazlasıyla yeter çünkü biraz şans işi kalabiliyor tyt de o açıdan zaten hep belli başlı kalıp sorular çıkıyor bir süre sonra göz aşinalığı oluyor
  • laplasyen kullanıcısına yanıt
    palme A B kitaplarını virgülüne kadar ezberledim diyebilirim ama son 2 hafta kala sınava okul kitaplarını okudum ve hiçbir yerde görmediğim bir bilgiyi okul kitabında görüp sınavda öyle yaptım.Sene boyu Palme çalışıp son 2 3 hafta kala okul kitapları yeter bence internette pdf leri var zaten
  • tyt matematiğin zaten iyiymiş peki hızlanmayı nasıl yaptın problem ve geometride soruları anlayıp yorumlayıp çözmek için maksimum 2 dakika baremine nasıl yaklaşırız detaylı örnekler verebilirsen süpper olur ve mümkün mü teşekkürlerr

• gladıatorr88 G kullanıcısına yanıt
    hocam ben kimya ve biyoloji calisip fiziği denemedelerden giderim diye düşünüyorum ve matematik içinde öneri verebilir misiniz?teşekkür ederim.tebrikler
  • Hocam sbü utf normal sbüden farkı nedir? Ve nasıl binalar aynı mı?
  • 13trance kullanıcısına yanıt
    geometride kenan kara sağolsun onun sayesinde insan görünce direkt tekte görebiliyor.Onun 120 videoluk serisi vardı galiba onu baştan sona takip ederseniz ve de arada tekrar ederseniz geometri de yapamayacağınız pek soru kalmaz.Mezun senemde sadece aldığım notları okudum geometri de onlar yetti bana arada da denemelerde çözemediğiniz sorulara bakarsanız bence gayet yeterli olur size.Tytde de ben türkçeyi çok hızlı çözmeye çalışırdım yavaş çözsem 4 5 yanlış yapacağıma hızlı çözüp 7 8 yanlış yapıyordum ama matematiğe fazla vakit bırakıyordum böyle dengelemeye çalışıyordum hep
  • her şey aynı ilk sene yüzde 100 ikinci sene yüzde 70 üçüncü sene yüzde 30 ingilizce dersler sonra tamamen türkçe
    farklı yanı yabancı öğrenciler var sadece onun dışında bir fark yok
    merak ettim kazandığım okulu söylemedim ben ama
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.