Şimdi Ara

TEK HATTA IKI KABLOSUZ MODEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Evde superonline yalin adsl hatti var. Internete sorunsuz girebiliyorum ancak ust kata cikinca internet surekli olarak kopuyor veya sinyal zayifliyor. Bunun icin kendimce soyle bir cozum dusundum; suan ki kablosuz modemden kablolu bir hat cekip 2. Bir kablosuz modeme baglayip o modemden de internete girmek istiyorum. Bunun bir yolu var midir varsa nasil yapilabilir. Yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mongol.

Arkadaşlar merhaba. Evde superonline yalin adsl hatti var. Internete sorunsuz girebiliyorum ancak ust kata cikinca internet surekli olarak kopuyor veya sinyal zayifliyor. Bunun icin kendimce soyle bir cozum dusundum; suan ki kablosuz modemden kablolu bir hat cekip 2. Bir kablosuz modeme baglayip o modemden de internete girmek istiyorum. Bunun bir yolu var midir varsa nasil yapilabilir. Yardimlarinizi bekliyorum.

Router alacaksiniz mevcut modeminizden cektiginiz eternet kablosunu bu router in wan portuna takin islem tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hey kullanıcısına yanıt
    Peki bu router kablosuz mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mongol.

Peki bu router kablosuz mu ?

Tabi ki

• eğer elinde ikinci bi modem varsa tekrar cihaz almana gerek yok. dhcp sunucusunu kapatıp kullanabilirsin.
    yeni bi cihaz alacaksan accesspoint router modem ne alırsan al kullanabilirsin sıkıntı olmaz.
    cevap atarsan tekrar detaylı bilgi veririm.
  • Yardimlariniz icin tesekkurler duruma gore tekrar iletisime gecebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne anlatmak istediğini kendin bile anlamadın sanırım. sadece ilk cümleni anladım ona göre cevap vercem.
    elinde ikinci bi modem varsa eğer ana modemden ikinci cihaza kablo çekip herhangi bir lan portuna takıp cihazın dhcp sunucusunu kapatıp wifi yaymak icin kullanabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.