Şimdi Ara

teknik servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    garantili bir notebook arıza yaptığında çok bekletirler mi yoksa sorunsuz bir şekilde halledip gönderirler mi ? en kötü ihmalse kullanıcı hatası deyip bize mi ödetirler?
    ikinci sorum da hp notebooklar çok arızalnır mı arkadaşlar??

• laptop larını bilmemde teknik servise gönderdiğim sayısız printer olmuştur bu güne kadar.başarı oranı %60 diyebilirim.vahim olan konu ise gönderdiklerimin sayısını dahi hatırlayamamam.düşün...
    hakkaten hp laptop kullanan arkadaşlar cevaplarsa bende sevinirim.merak ettim gece gece.
  • ordaki onarım süreci 2-4 gün arasıdır. (parça bekleme vs olmazsa). Kargo ile gönderim geri alım falan yaklaşık 1 hafta sürer. Ürün garantisi devam ediyorsa hp kullanıcı hatası deyip pek geri göndermiyor. Garantisi dolan bataryayayı yenisiyle değiştirdiğini bile gördüm. Bilgisayarında daha farklı problemlerin de varsa ısrarcı olup yenisiyle değişimini bile sağlayabilirsin. Ama yaklaşık 2 ay uğraşman gerekir.
    not: arızayı epey açık ve ayrıntılı olarak belirmende yarar var.
  • Sorun yaşamazsın en kısa sürede(en fazla 5gün) halledip gönderiyorlar.Asus gibi 23günde göndermiyorlar ufak bir arızada
  • Üstteki arkadaş şanslıymış bence.

Forumda "HP 30 iş günü" diye bir başlık var. Yüzlerce hp kullanıcısının servis mecaraları orada yazıyor o konuyu bir incele derim. Bende de geçen sene hp notebook vardı. Bir gün açılmadı ne yaptıysam. Servise verdim notebooku, o gün bugündür kendisini bir daha göremedim.

Para iadesi aldım. Gittim packarbell easynote tj65 serisi bir laptop aldım çok memnunum. Ha para iadesi derken notebook'u servise verdiğimden parayı hesabımda görene kadar 3 ay gibi bir süre uğraştım. Bilgisayarsız kaldım.

Ama şunu diyebilirim;

Kesinlikle müşteri memnuniyeti için çalışıyorlar. Müşteriyi mağdur etmiyorlar. (ama bilgisayarları olsun yazıcıları olsun hep sorun çıkartıyor uzak durulması gereken bir marka)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilish_ -- 8 Eylül 2010; 22:11:58 >

• Bahsettiğim başlık da bu;

http://resim.donanimhaber.com/m_29872514/mpage_1/key_/tm.htm

50 sayfa olmuş konu sen düşün artık
  • Hp teknik serviste yeni uygulamaya geçti temmuz ayında. Bu yaz 5 kez servise gönderdim bilgisayarımı en geç 8 günde geldi. Nihayetinde de değişim kararı çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ik10

Hp teknik serviste yeni uygulamaya geçti temmuz ayında. Bu yaz 5 kez servise gönderdim bilgisayarımı en geç 8 günde geldi. Nihayetinde de değişim kararı çıktı.

neyle değişim yaptılar
  • ilk olarak dv6 3028st önerdiler onu kabul etmedim. Sonra dv6 3030et önerdiler daha yanıtımı bildirmedim. bayram sonuna kaldı. Değişimler pazarlık usulü oluyor biraz
  • quote:

ilk olarak dv6 3028st önerdiler onu kabul etmedim. Sonra dv6 3030et önerdiler daha yanıtımı bildirmedim. bayram sonuna kaldı. Değişimler pazarlık usulü oluyor biraz

peki hangi modele karşılık değişim yaptılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

quote:

ilk olarak dv6 3028st önerdiler onu kabul etmedim. Sonra dv6 3030et önerdiler daha yanıtımı bildirmedim. bayram sonuna kaldı. Değişimler pazarlık usulü oluyor biraz

dv5 1130et
  • quote:

quote:

quote:

dv5 1130et

Hayret şaşırdım çok düşük modele yeni dv6 serisi önermişler bende eski dv6 serisinden önermiştiler üstelik o kadar yüksek modeldi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

dv5 1130et

Hayret şaşırdım çok düşük modele yeni dv6 serisi önermişler bende eski dv6 serisinden önermiştiler üstelik o kadar yüksek modeldi.

model önerileri stoklara göre oluyor, fatura tutarı da bir diğer etken. senin değişim ne zaman olmuştu?

• 1ayı geçti.ama yeni laptop iyi ondan yana sorun yok tabi ama neden bana yeni dv6 önermediler şaşırdım.
  • ben de nümerik olduğu için 2100 serisinden istiyorum vermiyolar yokmuş stokta. ayarsızlar
  • quote:

ben de nümerik olduğu için 2100 serisinden istiyorum vermiyolar yokmuş stokta. ayarsızlar

numerik olması güzel gerçekten.yeni dv6 serisinde o yok pek hoşuma gitmemişti.demekki benim zamanımda hala numerik 2100 serisi vardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.