Şimdi Ara

Teknoloji Mağazalarında Paraf'a 500 e 75, 1000 e 150 tl İNDİRİM (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.288
Cevap
11
Favori
49.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de şimdi gold'tan 500 tl lik alışveriş yapıcaktım . yazdığınızı görünce tereddüt ettim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tknn

ben de şimdi gold'tan 500 tl lik alışveriş yapıcaktım . yazdığınızı görünce tereddüt ettim :)

TEREDDÜT EDİLECEK BİRŞEY YOK KARDEŞ..SONUNDA SANA VERİLEN BİR HAKTIR BU..HER HALÜKARDA ALIRSIN İNDİRİMİ..BEN BİR HESABIMA BAKAYIM NETTEN GEÇMİŞMİ..SENİDE BİLGİLENDİRMİŞ OLURUM..
  • Birdaha parafmı 19 mayıs kampanyasında alışverişi yapmadan 4 kez yaptıkdan sonra 20 kez yatmadıktan sonra 11 kez olmak uzere gorustuk olumlu sonuclandı dendı bgn hesap kesildi ve odedım ne indirim var ne birşey hatta bgn paraf günümde yaptıgım alışverişide indirim yapılmadıgını gördüm her aradıgımda 10-15 dk tel de bekliyorum buda cabası bi daha kullanmakmı tövbeee diyorum nakit avansım var bitsin vercem bankaya geri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar babalar günü ile paraf günü birleşmiyor. hızlıalda altın alışverişlerinde babalar günü kampanyası geçerli oluyor denendi iki kartla ikisinede mesaj geldi harcama işlemlerde görünüyor 150 tl ler + olarak yatırılmış ayrıca vatanda sanal pos üzerinden arkadaşa alışveriş yaptık mesaj anında geldi MH ARAYIP DURMAYALIM . saygılar
  • Bu parafa helal olsun valla vatan bilgisayardan alışveriş yaptım 1200 TL lik 150 TL indirim geldi bide 11 TL Parafpuan vermiş taksitli işleme bol keseden veriyor valla puanları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trouble1

Bu parafa helal olsun valla vatan bilgisayardan alışveriş yaptım 1200 TL lik 150 TL indirim geldi bide 11 TL Parafpuan vermiş taksitli işleme bol keseden veriyor valla puanları :)

bugün gün içinde mi yaptınız? indirim mesajı geldi mi? direk hesabınıza mı yansıdı?
  • quote:

Bu parafa helal olsun valla vatan bilgisayardan alışveriş yaptım 1200 TL lik 150 TL indirim geldi bide 11 TL Parafpuan vermiş taksitli işleme bol keseden veriyor valla puanları :)

Paraf günüm dolayısıyla mı vermiş acaba parafpuan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Arkadaslar teknosa dan bir sey alan oldu mu ? Mağazadan?

Mağazadan 1399 liralık notebook geçtim. 2. slip te 150 lira indirim kazandınız diye bir ibare vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

quote:

bugün gün içinde mi yaptınız? indirim mesajı geldi mi? direk hesabınıza mı yansıdı?

Dün yaptım hemen mesaj geldi bugunde indirim yansıdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: leblebi82

quote:

Paraf günüm dolayısıyla mı vermiş acaba parafpuan?

hayır hocam paraf günüm bugun değil hem paraf günüm olsa 30 TL verir normal puan vermiş 12 TL :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trouble1 -- 15 Haziran 2013; 23:59:48 >

• Arkadaşlar hemen alacağım kliksa.com adresinden parafa baktım ama bulamadım paraftan şifre filan göndermeye gerek var mı kampanyadan yararlanmak için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • an itibari ile
    http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-369705-z580-notebook-core-i5-250ghz-8gb-1tb-156-dvdrw-2gb--w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=66076
    bilgisayarı vatan internet sitesi üzerinden aldım
    150 tl indirim mesajı geldi
    arkadaslar vatan internet sitesinden alıs veriş yağabilirsiniz
  • belki sorulmuştur ama ben şimdi teknosaya gitsem mağzadan ürün alsam geçerlimi indirim??
  • Bkm express ile odemede 35 tl indirim varmis bunla birlikte indirim alan var mi :)

• benim sorum buraya biraz zıt olacak ama
    peşin ödemede indirim yapan teknoloji mağazası varmı? lutfen cevap
  • arkadaşlar, kale avm, historia,cevahir gibi avmlerdeki mağazalarda paraf kullanmak isteyen olursa haberleşiriz gelirim yardımcı olurum. komisyon,ücret vs. istemem. yeterki işiniz görülsün. bu arada limitim 800.
  • sanalpazar geçerli arkadaşlar..şimdi alışveriş yaptım ve anında indirim msjı geldi..sanalpazardaki 5,25 tl'lik para puanımla birlikte toplamda 548,75 tl'ye (12 taksit) CUBE U30GT2 tablet aldım..eğer +6 taksit de verirse tadından yenmez..teşekkürler paraf..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

belki sorulmuştur ama ben şimdi teknosaya gitsem mağzadan ürün alsam geçerlimi indirim??

5 mesaj yukarıda cevabı var hocam. Sizden once ben sormuştum :)

• Aşağıdaki ürün için paraf kartıyla yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyorum, referanslı eski üyelere ilk olarak tutarı gönderebilirim.

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-369705-z580-notebook-core-i5-250ghz-8gb-1tb-156-dvdrw-2gb--w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=66076

• bimeks.com.tr den alışveriş yapan var mı?
    indirim ve +6 taksit uygulaması geçerli mi?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.