Şimdi Ara

Tekstil fabrikasında çalışıyorum soruları alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
8.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar perde üreten bir tekstil fabrikasının boyahane bölümünde çalışıyorum şuanda gece vardiyasındayım 00:30'da girdim 08:30'da çıkıcam.

Sormak istediğiniz merak ettiğiniz birşeyler varsa sorabilirsiniz.

Çalıştığım bölümde gece vardiyasında rahat oluyor şuan oturduğum yerden yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 16 Aralık 2014; 5:13:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Tekstil Fabrikasında Çalışmak: Zor mu, Kolay mı?

Tekstil sektöründe çalışmayı düşünüyorsan, bu işin zorluklarını ve avantajlarını bilmek önemlidir.

Tekstilde Çalışmanın Zorlukları

• Fiziksel Zorluklar: Tekstil fabrikalarında genellikle ayakta durmak, ağır kaldırmak ve tekrarlayan hareketler yapmak gerekir. Bu, fiziksel olarak zorlu bir iş olabilir.
    • Stresli Ortam: Tekstil fabrikaları genellikle gürültülü ve hızlı tempolu ortamlardır. Bu, stresli bir çalışma ortamına yol açabilir.
    • Düşük Ücretler: Tekstil işçileri genellikle diğer sektörlerdeki işçilere göre daha düşük ücret alırlar.

Tekstilde Çalışmanın Avantajları

• İş Güvencesi: Tekstil endüstrisi genellikle istikrarlı bir endüstridir ve iş güvencesi sunar.
    • Kariyer Yolu: Tekstil sektöründe becerilerini geliştirmek ve yönetim pozisyonlarına yükselmek için fırsatlar vardır.
    • Topluma Katkı: Tekstil, günlük yaşamımızda kullandığımız birçok ürün için gerekli olan önemli bir endüstridir. Tekstil sektöründe çalışmak, topluma katkı sağlamanın bir yoludur.

Sonuç

Tekstil fabrikasında çalışmak zor mu kolay mı sorusunun cevabı kişisel tercihlere ve duruma göre değişir. Fiziksel olarak zorlu bir iştir, ancak aynı zamanda iş güvencesi ve kariyer gelişimi fırsatları sunar. Tekstil sektöründe çalışmayı düşünüyorsan, bu işin zorluklarını ve avantajlarını dikkatlice tartman önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • istediğin zaman sigara içilebiliyomu? gece yemek olarak neler yiyosunuz ? istediğin zaman içecek içebiliyomusun ? ne kadar maaş alıyosun ? vardiyanız kaç haftada/ayda değişiyor ? servisi varmı ? acil cevap ver
  • Maaştan bahset
  • Hangi markanın bende perdecym perakende sektörü 'nde

• Yere düşen perdeleri napıyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmwwlltt

istediğin zaman sigara içilebiliyomu? gece yemek olarak neler yiyosunuz ? istediğin zaman içecek içebiliyomusun ? ne kadar maaş alıyosun ? vardiyanız kaç haftada/ayda değişiyor ? servisi varmı ? acil cevap ver

Bizim olduğumuz bölümde belli aralıklarla wc ye gittikçe sigara içebiliyorsun ama ben kullanmıyorum sıkıntı yok.

Gece saat 4 civarı kahvaltı oluyor mesela bugün peynir zeytin küçük kutuda sarelle kek ve cay vardı değişiyor günden güne.

950 lira maaş servisi var vardiya her hafta değişiyor 3 vardiya brillant'a perde üretiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 16 Aralık 2014; 7:02:11 >
  • Weisses Fleisch kullanıcısına yanıt
    950 lira alıyorum. eğer ay 31 çekerse 1 günlük fazla veriyorlar. Mesaiye kalırsan elden veriyorlar ama nefret ettigim için mesaiden kalmam zaten kışın fazla mesai olmuyor fazla iş yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 16 Aralık 2014; 8:51:14 >
  • |M|N|Ç| kullanıcısına yanıt
    %95 brillant'a perde üretiyoruz.

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    yere düşmeyen perdeden farkı yok sıkıntı olmuyor yani

• Yine işbaşına geçtik 08:30'a kadar varmı başka sorusu olan?

Ve bana kulaklıkla müzik dinleme dışında başka vakit geçirme önerisi verirmisiniz şarj %74 sabaha kadar idare etmem lazım.

• kolay gelsin dostum

• forumda csb konulari falam oluyor kimileri hayatini anlatiyor onlari okuyabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrika nerede?

• Eyvallah kardeşim saol.

• XPHOS kullanıcısına yanıt
    Ankara ili akyurt ilçesinin sınırları içerisinde.

• Yas kac

• Perdelerin hammaddesi nedir. Entegre işletme mi?

• Is olmayınca uyuyamiyor musun ?

• St.Owl kullanıcısına yanıt
    Boya makinesinden sürekli perde geliyor perdenin yırtılma kopma makineye sarma gibi riskleri var o yüzden uyuma şansı pek yok ama oturabiliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 17 Aralık 2014; 1:44:33 >
  • potur kullanıcısına yanıt
    Yaş 21 biryandanda açıktan tarih okuyorum anadolu üni 2. sınıf. izelere çalışmadan girdim :(

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.