Şimdi Ara

Telefon aboneliği ve internet aboneliğini iptal ettirirsem. Para ödemem gerekiyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hattı ve interneti iptal ettirmel isteem para ödemem gerekiyormu bilginiz var mı? yada dağa önce yapan bi arkadaş. veya nekadar öderim?

• 2 yıllık taahütlü kullanıcıysan ve eğer bedava modem aldıysan , kapattırırken modem ücretini alıyolar diye biliyorum. Yoksa 2 yıl dolasıya kadar geçecek süredeki aylık ücreti de mi alıyolardı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpaslanbek

2 yıllık taahütlü kullanıcıysan ve eğer bedava modem aldıysan , kapattırırken modem ücretini alıyolar diye biliyorum. Yoksa 2 yıl dolasıya kadar geçecek süredeki aylık ücreti de mi alıyolardı?

yok o ücreti almıyorlar ama şöyle sistem.
    modem ücretini alıyorlar.bir de diyelim bedava modemin yanında 2 ay bedava ya da indirimli kullandın.bunların farklarını da alıyorlar.
    ama telekom işte illa göründüğünden fazla para alıyor.kampanyalıdan yararlanıldı ise iptal ettirmenin size maliyeti 100-150 ytl civarı olur
  • Ben 3-5 gün önce iptal ettirdim,faturayı yeni ödediğimden hiç bir ücret almadılar bi form doldurup veriyosun sadece.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Orjinalden alıntı: alpaslanbek

2 yıllık taahütlü kullanıcıysan ve eğer bedava modem aldıysan , kapattırırken modem ücretini alıyolar diye biliyorum. Yoksa 2 yıl dolasıya kadar geçecek süredeki aylık ücreti de mi alıyolardı?

yok o ücreti almıyorlar ama şöyle sistem.
    modem ücretini alıyorlar.bir de diyelim bedava modemin yanında 2 ay bedava ya da indirimli kullandın.bunların farklarını da alıyorlar.
    ama telekom işte illa göründüğünden fazla para alıyor.kampanyalıdan yararlanıldı ise iptal ettirmenin size maliyeti 100-150 ytl civarı olur

• Ben kampanyadan falan yararlanmamıştım. Bildiğim kadarıyla kapatma ücretsiz, tekrar açtırırsanız açtırma ücretini veya 1 aylık tarife ücretini (tam bilmiyorum) tekrar ödeyerek açtırabiliyorsunuz.
  • bildiğim kadarıyla indirim ve modem ücretini vermemek için adsl olmayan bir yerdeki telefona nakil istemeniz lazım nakil yapamadıkları için mecburen iptal ediyorlar yoksa soyarlar 50 liralık modem 150 lira oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.