Şimdi Ara

Telefonum sapıtmaya başladı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arakadaşlar 1 seneyi geçmiştir iphone 4 kullanalı ama son iki haftadır enteresan şeyler yapmaya başladı 2 kere telefon kitlendi kendi kendine ekran gitti açılmadı hızlı başlat ile başlattım... Geçen günde kendi kendine titreşimi gitti telefonu kapatıp açtım titreşimi düzelmedi dün akşam kendi kendine düzeldi... garantisi var ama aklıma takılan nasıl verecem kilitlenme olsa şu an kullanıyorum titreşimi çalışmıyor desem düzeldi... elimde şundan dolayı garantiye vermek istiyorum diye bir sorun yok... Bu konuda yardımınızı isteyecektim başına bunun gibi birşey gelen var mı ya da akıl verecek birisi...

• restore et
  • Telefonu garantiye vereceksen her seferinde aynı arıza ile ver.
    1. Sefer : Telefonum kendiliğinden kitleniyor.
    2. Sefer : TElefonum kendiliğinden kitleniyor ve titreşim çalışmıyor.
    3. Sefer : Telefonum kendiliğinden kitleniyor ve donuyor..
    4. Sefer : Değişim mecburidir.

Onun dışında sorun yok diyorsan arkadaşın dediği gibi. Sürümünü güncelle ve restore et.
    Jail break kullanıyorsan indirdiğin programlardanda olabilir..
  • 5.1.1 mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efedrn22

5.1.1 mi?

evet efedrn22 5.1.1 sürüm.

Temha555 teşekkürler yardımın için ben bütün arızalarını söylecektim ama senin söylediğin daha mantıklı geldi...
    restore yaptım bir kaç gün güzel gitti ama titreşim yine çalışmamaya başladı... üstelik wireless'ta kayıp başladı önceden rahatca odamda full çekerken tek çekiyor ve arasıra kopma oluyor :(
  • Restore ettin mi

• evet restore ettikten bir gün sorunsuzdu sonra yine titrememe problemi yaşadım. Bugün verecem telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temha555

Telefonu garantiye vereceksen her seferinde aynı arıza ile ver.

Onun dışında sorun yok diyorsan arkadaşın dediği gibi. Sürümünü güncelle ve restore et.

aynen katılıyorum değişim mecburidir olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Temha555

Telefonu garantiye vereceksen her seferinde aynı arıza ile ver.

telefonu aldığım yere götürdüm telefonda donma olduğunu, titreşimin çalışmadığını ve home tuşunda takılma olduğunu bildirdim bakalım ne kadar süre sonra telefonum servisten geri dönecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephısto_06 -- 3 Eylül 2012; 14:46:38 >
  • Selam arkadAslar
    Restore medir nasiil yapilir bende dun jb yaptim hersey yolunda ama hani ya gerekirse kasma donma olursa dersimi callismis olmak istiyorum sanirim eestore edince jb den kurtuyoruz ve garantide etkilenmiyor yardimlariniz icin simdiden tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen çok sürmeyecektir gelmesi ama eğer gerçekten sorunu bulabilirlerse.
    Genelde bu tür sorunlarda apple birebir değişim yapıyor. İnşallah senide uğraştırmadan yenisini yollarlar.
  • Arkadaşlar bir ay önce mesaj yazmıştım size telefonumdan dün haber geldi bugün gittim almaya sıfırı ile değiştirmişler telefonu... Uzun bir bekleyiş oldu bilmiyorum değdi mi??? Çok ihtiyaç duyduğum zamanlar oldu ama imkan dahilinde kullanamadım... Sizlere yardımlarınız için teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.