Şimdi Ara

TEMU İndirim, Fırsat ve Kampanyalar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.709
Cevap
392
Favori
246.272
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEMU İndirim, Fırsat ve Kampanyalar [ANA KONU]

Temu, uygun fiyatlı ve geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken bir online alışveriş platformudur. Platform, kullanıcılarına düzenli olarak sunduğu indirimler, fırsatlar ve kampanyalar ile alışveriş deneyimini daha da cazip hale getirmektedir.

Temu indirimleri sayesinde birçok ürünü indirimli fiyatlarla satın alma imkanı bulabilirsiniz. Bu indirimler, belirli ürün kategorilerine özel olabileceği gibi tüm siteye yaygın da olabilir. Temu fırsatları ise sınırlı sürelerle sunulan özel teklifleri ifade eder. Bu fırsatlar sayesinde, normalde daha yüksek fiyatlı ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Temu kampanyaları ise belirli dönemlerde düzenlenen ve çeşitli avantajlar sunan özel etkinliklerdir. Bu kampanyalar sayesinde, ücretsiz kargo, hediye çeki gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Temu’yu takip ederek en güncel indirimlerden, fırsatlardan ve kampanyalardan haberdar olabilir, bütçenize uygun alışverişler yapabilirsiniz. Platformun mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden kolayca gezinerek aradığınız ürünleri bulabilir ve güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

TEMU ile alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar:

• Ürün Detaylarını İnceleyin: Ürünlerin özellikleri, boyutları ve malzemeleri hakkında detaylı bilgi edinmek için ürün sayfalarını dikkatlice okuyun.
    • Müşteri Yorumlarını Okuyun: Diğer kullanıcıların ürünler hakkındaki yorumlarını okuyarak daha bilinçli bir alışveriş yapabilirsiniz.
    • Kargo Sürelerini Kontrol Edin: Siparişinizin ne zaman teslim edileceği hakkında bilgi almak için kargo sürelerini kontrol edin.
    • İade Koşullarını Öğrenin: Herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ürünlerinizi nasıl iade edebileceğiniz hakkında bilgi sahibi olun.

Temu İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyalarıyla Tanışın

Sektöre hızlı giren firma, agresif rekabetçi fiyat politikası ile dikkat çekiyor.

Bu konu başlığı altında fırsat linkleri, süreç ile bilgiler vs. paylaşım yapılabilir.

Diğer Popüler Fırsatlar 👇

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İndirimler hemen hemen vergiye gidiyor. Garanti ödemeli holding doyurmaktan iflağımız kesildi. Çinden kazandığımız indirime de çöküyorlar. Haram olsun. En sevdiklerinden çıksın inşallah.

Aman zenginlere 2 milim dokunmayın. 3 kuruş için hesap kitap yapan vatandaşın gırtlağını delin ki mideye tam lokma inmesin.

1800-600 kodunu kullandım. Oh dedim 1200 TL bedava. Tek ürün fiyatına 20 ürün neredeyse. Çat 550 TL vergi. Aynı paraya geldi :) Neyse Ty, hb 'deki kan emici esnafa boyun bükmekten iyidir. Umarım sıkıntısız gelir ürünler.

İnsanların evine dolduracağı ıvır zıvır sizi niye bu kadar ilgilendirdi. Vergi olayını bu kadar savunduğunuza göre ya esnafsınız ya da titreşimli beratla bir alakanız var :)

Uzun uzun yazdığınız metnin içinde sizde bahsetmişsiniz her türlü olaydan yeterince vergi alıyorlar zaten, hiçbir efor sarf etmedikleri ıvır zıvırdan bile en az ürün kadar vergi almanın neyini savunuyorsunuz hayret.

Senin bir milyoncu dükkanın var şimdi anladım. Başka açıklaması olamaz. Maliye ve iktisat derslerin A++ anladık. Ben haksız olarak alınan her vergiye vatandaş olarak tepkimi koyarım. Sen bir araba kendine bir araba devlete almaya devam et. Vergi oranlarındaki saçmalığa laf etmeyip, olayı sadece vergi vermek istemiyorlarrrrrrrrr anlamını nasıl çıkarırsın. Neyse sevgili maliye ve iktisat uzmanı bilgilendirmen için teşekkürler.

Klasik kolay yoldan devlete kapağa atmış, tuzukuru profili muhtemelen,, merak etmeyin, sizden çok daha iyi biliyorum iktisadı, maliyeyi..işimde bununla ilgili.. Bu mantıkla, geçen hafta burda Çin araçlarına getirilen yüzde 40 lık vergiyede regülasyon diyorsunuzdur, eminim😃öyle ya, Avrupa ve Abd nin de piyasayı düzenlemek için yaptığına inanıyorsunuzdur hatta bunları, haksız mıyım?

Bıktık artık herkesi kendi gibi sananlardan.. Elif mertek hikayesinden dem vurup, şu yaşta gümrükteki işleyişin,hâlâ 2000 li yıllardaki gibi olduğunu sananlardan, bizde bıktık usandık.. Hâlâ gümrükte tek tek paket açıldığını sanıyor🤦‍♀️aslında burda nokta koymak lazım, zira bundan sonrası zaman kaybı olacak, neyse, belki aydınlanır diyip devam edelim..Yeri gelmişken, gümrükte iş yükü derken? Kesin memur..özel sektöre tabi olsa zaten böyle yazmaz.. Yahu kimse amme hizmeti yapmıyor, herkes aldığı maaşı tabiki çalışarak hakedecek bu ülkede..çıkın artık, benim memurum yata yata maaş alacak kafasından..

Ayrıca ben ihtiyacım dışında hiçbir şeyi almadım, almam, kıçı kırık 30 liralık firçayı alırken bile yarım saat düşünen biriyim.. Lakin sizin gibi alışverişlerde nefsi nedeniyle, kendini frenleyemeyenlerin hükümet tarafından engellenmek istenmesini, hatta şu tuhaf durumu savunanların olduğunu da biliyorum.
    Bu arada, belki niye 30 liralık fırçayı burdan almadınız diyeceksiniz, burda 90-100 lira çünkü o kıytırık fırça bile.. çok benimsediğin,caydırıcı devlet politikaları nedeniyledir sanırım..

Poşet konusunda da bazı noktalarda yine fikrinize katılamıyorum.. Zira bir toplumu ya cezayla yada eğitimle terbiye edersin..eğitim kısmı bizde olmadığı için haliyle cezayla sonuç alınıyor.. Görgü, toplumun temeli olmalıydı aslında..

Neyse,totalde ihtiyacım olanları aldım, parayı da birileri gibi ağaçtan toplamıyorum.. Gelen ürünler ilanlarda anlatıldığı gibi çıkmazsa da, verdiğim paraya göre değerlendiririm, eskiler hatırlar ,malum caydırıcı devlet politikalarından mütevellit ,hayal olmuş bir aliexpress vardı bi zamanlar, ordan alınan ürünlerden çokta farklı olmayacaktır gelen ürün kaliteleri.. O da yeterlidir benim için.
  • yerimizi alalım

• Hayırlı olsun yeni başlık.

• Rekabet iyidir.

• Ana konu ilk sayfalardan yerimizi aldık. Bakalım değerlenir mi :)

• Bu siteyi ilk defa duydum. Güvenilirmidir ? Bilgi verecek olan varmı ?

• Hayırlı olsun, hadi başlayalım..
    ben sepetime bir kaç ürün ekledim ama eksiltme yapacağım. Sizin güzel gördüğünüz ürünleri eklerseniz değerlendirmek isterim
  • Bu Türkiye menşeli bir site mi? Gearbest, AliExpress benzeri bir izlenim verdi bana.

Edit: Çin menşeliymiş. Sanırım can sıkacak miktarda gümrük vergisi de ekleniyor ödeme ekranında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepthroattoyouall -- 13 Haziran 2024; 9:53:15 >
  • Arkadaşlar fiyatlar anormal düşük, bedava peynir fare kapanında olur ben çok güvenemedim açıkçası!

• Biraz daha bilgi lazım. Yerli mi, yabancı mı, güvenilir mi, vs.

• Fiyatlar Tr standartlarına göre aşırı uygun güvenilir mi emin değilim.
  • siteyi biz ilk defa duyuyoruz bi ürünün yanında 12.000 defa satıldı yazıyor ilginç.

• Ücretsiz kargo, ve fakat 480 tl alışveriş alt limiti var.

• Siteyi ilk defa duyuyoruz. Alışveriş yapan varmı?
  • Bu fiyatlar ne la böyle yerlmi mi
  • Firma yeni. Aliexpressin yerini almak istiyorlar anlaşılan yurt içinde. Bu nedenle indirimler şaşırtmasın.

• Ürünler yurtdisimi yurticimi? Hiç alışveriş yapan yokmu?
  • sıcak fırsatçı tayfaya hiç yakışmadı. tüm dünyada yardırıyor adamlar tr ye yeni gönderim başladı çin devleti sübvanse destekli satış platformu.

• arkadaşlar ucuz diyorsunuz ama hangi ürün

mesela skmei saat bakıyorum aliexpress daha ucuz geliyor atladığım bir nokta mı var

• Neye tıklasam sold out diyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.