Şimdi Ara

Testere 4 Hakkında???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar filmi 2. kez pür dikkat izlememe rağmen hala bazı anlayamadığım noktalar var.Mesela Hoffman nın Amandaya yolladığı mektupta ne yazıyordu?birde hoffman koltuğa bağlı bir şekilde kurban gibi gözüküyor ama sonunda kendini çözüp oyun bitti diyor filmin başından beri orada kurban numarasımı yapıyordu?son olarak saw 4 de film boyunca ayarlanan bütün oyunları hoffmanmı gerçekleştirdi?yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Saw II de Amanda da oyunun içindeydi. Saw IV'te ise Hoffman oyunun içinde ve bunun farkında. Mektupta ne yazdığını hala bilmiyorum. Ama Amanda için üzücü bir haber. Filmin sonunda ise kasette Hoffman'ın da test edileceğini söylüyor. Tıpkı üçüncü filmde Amanda'yı test ettiği gibi. Peki Hoffman'ı kim test edecek. Lawrence Gordon?
  • peki hoffman koltuğa bağlı bir şekilde kurban gibi gözüküyor ama sonunda kendini çözüp oyun bitti diyor filmin başından beri orada kurban numarasımı yapıyordu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ninjaturtle

peki hoffman koltuğa bağlı bir şekilde kurban gibi gözüküyor ama sonunda kendini çözüp oyun bitti diyor filmin başından beri orada kurban numarasımı yapıyordu?

Yani Bunuda Anlamadıysan Otur Bir Daha İzle
  • Saçmalık zorlama yapılmış gereksiz bir devam filmi. Okadar zorlama ki filmi anlamama rağman ortasında kapayacaktım sıkıntıdan. Uzatıcaz diye 1001 türlü saçmalığı senaryoya eklemişler. O yüzden böyle gereksiz boş filmi devam filmi çıkmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordhammer

Saw II de Amanda da oyunun içindeydi. Saw IV'te ise Hoffman oyunun içinde ve bunun farkında. Mektupta ne yazdığını hala bilmiyorum. Ama Amanda için üzücü bir haber. Filmin sonunda ise kasette Hoffman'ın da test edileceğini söylüyor. Tıpkı üçüncü filmde Amanda'yı test ettiği gibi. Peki Hoffman'ı kim test edecek. Lawrence Gordon?

+1 Lawrence Gordon u saw v finalinde çıkmasını bekliyorum yeter artık nerde bu adam yaw.
  • Dün 6.filmi izledim..Mektubun cevabı bu filmde..

Aslında Jill Tuck ın bebeğini Cecil değil amanda düşürmüş..Daha dorusu cecil ile birlikte planlamışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.