Şimdi Ara

Tıp için üniversite önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeş mersin üni.yi yazma. bana da dua et.
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: Rambling

Buyrun gençler

Tıp ı kazandında üniversite mi sorun oldu
  • Çapa Tıp iyidir.
  • spearman_2434 S kullanıcısına yanıt
    Belki kazandıda soruya bilader kıl oluyorum senin gibilere adamın sorusunu cevaplamıcaksan niye kalabalık yapıyosun

• Kendi üniversitem olan Trakya Üniversitesi ni öneririm. Çoğu tıp fakültesinden daha çeşitli uygulama dersleri mevcut. Öğretim üyesi sıkıntısı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baturalpkun

Belki kazandıda soruya bilader kıl oluyorum senin gibilere adamın sorusunu cevaplamıcaksan niye kalabalık yapıyosun

bende senin gibilere kıl oluyorum sana mı kaldı bunu söylemek
  • İü tıp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bana kaldı adam belki ygsde 10. oldu lysside iyi geçti, kazanıcağı garanti ve araştırma yapıyor
    niye laf söyleme gereği hissediyorsunuz size topluluk olarak soruyorum
    başka işiniz olmadığı için mi yoksa bazı kişilerin önceden kazanıcağını garantileyecek seviyede olup sizin olmayışınızdan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: baturalpkun

bana kaldı adam belki ygsde 10. oldu lysside iyi geçti, kazanıcağı garanti ve araştırma yapıyor
    niye laf söyleme gereği hissediyorsunuz size topluluk olarak soruyorum
    başka işiniz olmadığı için mi yoksa bazı kişilerin önceden kazanıcağını garantileyecek seviyede olup sizin olmayışınızdan mı

Bana kaldı diyerek kendini bir şey sandığından seviyeni ortaya koydun ve bir de ondan mı bahsediyorsun
  • Hocalar kaprisli falan diye duydum o yüzden mi acaba, gelirse yazmayi dusunuyordum cunku

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sebebini de belirtir misin kardeşim ???
    ya kardeşim konuyu açan o zaten ben miyim tabiki ondan bahsedicem, bana kaldı demeyle seviye ne alaka
    iyice saçmalamaya başladın neyse uzatmayacağım
  • Neys adamın konusunu batırmayalım yazmayalım bir şey daha
  • @akoma012 aynen dediğin gibi birde insanlar burada bilgi tekeli oluşturmaya çalışıyor ,bir şeyler bilen biri ukala tavırlar sergiliyor. tabii çok iyi asistan abilerimiz de var yok diyemeyiz ama az. yani kimse size bu mesleğin geleceği olarak bakmıyor burada.

@sessizsimetri sanada cevAp niteliğinde olsun kardeşim.
  • Cok kotusunuz haa. Benim tip hayallerim gitmis o kadar isterken. Sen burda tip icin universite seciyorsun

• Arkadaslar konuyu actım ama kan gövdeyi götürmüş resmen. Tıp kazanacağım meçhul zaten saddece öneri almak istedim kimsenin kalbini kırmak değildi emelim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.