Şimdi Ara

Tipim Nasıl? (SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
1.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EchteLiebe -- 10 Haziran 2020; 4:7:17 >

• reus senmisin
  • euzubillahihimine.ç.asçdsads.dsas.a.. (çarpıldım)
  • Saçlar güzel yalnı biraz kilo vermek gerekli göbek çıkmış yüze gelincede hiç bir sıkıntı yok bence
  • Dışarda bu saç tipinde yüzlerce insan görüyorum sıkılmadınız mı ? Her 10 kişiden(15-21) 5-6 tanesi bu şekilde.Çok kötü duruyor söylemesi.
  • Gayet iyisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENİGMA.

euzubillahihimine.ç.asçdsads.dsas.a.. (çarpıldım)
    iyisin iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

iyisin iyi

Alıntıları Göster
    kıvancın yandan yemişi
  • Kilolu ve cilt problemi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkheramos

Dışarda bu saç tipinde yüzlerce insan görüyorum sıkılmadınız mı ? Her 10 kişiden(15-21) 5-6 tanesi bu şekilde.Çok kötü duruyor söylemesi.

Sence nasıl yapmalıyız Saç stilini ? ciddi soruyorum.
  • Türk Reus
  • Önemli olan kaç kişide olduğu değil,kaç kişiye yakıştığı.Ben kendimi böyle iyi hissediyorum,belki de değilimdir bilmiyorum.Ama ben iyi hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EchteLiebe

Her türlü olumlu olumsuz yoruma açık
    Tipim Nasıl? (SS)Tipim Nasıl? (SS)Tipim Nasıl? (SS)

Avatar roys. Roysun saçları rengi ilgi alanin.
    Hayranisin onun, kendini onun gibi görmek istedin çok masumca olmasi kaydi ile olmak istedigin bir yüzü belki çocukluk arkadaşını bu oyuna alet ettin yetmezmiş gibi birde burda tipim nasıl diye konu açtin bu senin aslinda esmer sivilceli belki kilolu bir vucuda sahip ve yaşının maksimum 16 17 olduğu gerçeğini değiştirmeyecek gerçeklerle yüzleşmelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhatNeDemek

quote:

Dışarda bu saç tipinde yüzlerce insan görüyorum sıkılmadınız mı ? Her 10 kişiden(15-21) 5-6 tanesi bu şekilde.Çok kötü duruyor söylemesi.

Böyle kötü olduğunu söyledim herkesin kendi bileceği iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bosnia

quote:

Orijinalden alıntı: WhatNeDemek

quote:

Böyle kötü olduğunu söyledim herkesin kendi bileceği iş.

Alıntıları Göster
    artiz sen misin

• Hocam saçlar olmuş bence.Biraz cilt problemi var gibi duruyor ama çözülmeyecek gibi değil.Spora başlamanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraEski_

Hocam saçlar olmuş bence.Biraz cilt problemi var gibi duruyor ama çözülmeyecek gibi değil.Spora başlamanı öneririm
    1.fotoğrafta saç iyi. Diğerlerinde abartı olmuş. Birde fazla kırmızısın ama tipin iyi. 10/7
  • 2. fotodaki kazağı nereden aldın? O tarz ürünler arıyorumda. Bu arada tip iyi ama biraz vücut çalış ya da üzerine yapışık giysiler giyme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraEski_

Hocam saçlar olmuş bence.Biraz cilt problemi var gibi duruyor ama çözülmeyecek gibi değil.Spora başlamanı öneririm
    1 ve 3 fotoğraftaki tarz takıl iyisin oldukça
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.