Şimdi Ara

tl-wa701ND v1 cliend mode kurulum yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tl-wa701ND v1 modemi cliend mode kurmaya calısıyorum 1 haftadır ugrasıyorum okumadıgım yer kalmadı ama olmuyor bir turlu yardımcı olucak varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: bugatti_veyron

tl-wa701ND v1 modemi cliend mode kurmaya calısıyorum 1 haftadır ugrasıyorum okumadıgım yer kalmadı ama olmuyor bir turlu yardımcı olucak varmı

nerde takildiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugatti_veyron B kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz;

Konu ile ilgili olarak Cihazı fabrika ayarlarına getirip daha sonrasında kablo ile direk bilgisayarınıza ethernet ile bağlamanız gerekmektedir.

1) Boş bir web sayfası açıp arama çubuguna 192.168.0.254 yazınız. Gelen pencerede kullanıcı adı : admin & Parola : admin
    2) Web Arayüzüne giriş sağladığınızda Next basıp CLİENT seçeneğini seçip next basınız.
    3) Bir sonraki pencerede kablosuz Search yada Survey butonuna basıp bağlanmak istediğiniz kablosuz ağın ismine bağlanın.
    4) Şifresini tanımlayıp NEXT yapın.
    5) DHCP bölümünde yapılandırmayı aşağıdaki gibi yapınız.

Modem İp adresi : 192.168.1.1 ise Access Point 192.168.1.250 olması gerekmektedir.
    Modem İp adresi : 192.168.2.1 ise Access Point 192.168.2.250 olması gerekmektedir.
    Modem İp adresi : 10.0.0.1 ise Access Point 10.0.0.250 olması gerekmektedir.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE

• quote:

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Müşterimiz;

Konu ile ilgili olarak Cihazı fabrika ayarlarına getirip daha sonrasında kablo ile direk bilgisayarınıza ethernet ile bağlamanız gerekmektedir.

1) Boş bir web sayfası açıp arama çubuguna 192.168.0.254 yazınız. Gelen pencerede kullanıcı adı : admin & Parola : admin
    2) Web Arayüzüne giriş sağladığınızda Next basıp CLİENT seçeneğini seçip next basınız.
    3) Bir sonraki pencerede kablosuz Search yada Survey butonuna basıp bağlanmak istediğiniz kablosuz ağın ismine bağlanın.
    4) Şifresini tanımlayıp NEXT yapın.
    5) DHCP bölümünde yapılandırmayı aşağıdaki gibi yapınız.

Modem İp adresi : 192.168.1.1 ise Access Point 192.168.1.250 olması gerekmektedir.
    Modem İp adresi : 192.168.2.1 ise Access Point 192.168.2.250 olması gerekmektedir.
    Modem İp adresi : 10.0.0.1 ise Access Point 10.0.0.250 olması gerekmektedir.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE

benim arayuz farkı sizin dediginiz gibi gelmiyor secenekler tw uzerinden yardımcı olurmusunuz lütfen

• connaught yardımcı oldu sorunu halletti tesekkur ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugatti_veyron

connaught yardımcı oldu sorunu halletti tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.