Şimdi Ara

TM-2 DEN TM-3 GEÇEN BÖLÜMLER NE OLUR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu sene bir çok bölüm uluslararası ilişkiler siyasal bilgiler tm2den tm3e geçti mesela hacettepe tm2 46.900 den almış en son bu sene tm3te nasıl değişmeler olur yorumlarınız?

• uppp
  • Nerede gevşek bir konu varsa doluşurlar içine, adam bilgilenmek istemiş kimse mesaj atmamış daha.
  • Bazıları taşlayacak beni belki ama TM2'de sayısal sayısı fazla olduğundan dolayı ben aşırı derecede bir ilerleme bekliyorum özellikle ODTÜ uluslar 9.5-10k'ya çekecek gibime geliyor. (Allah etmesin) ama düşüncem bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svshatay26

Bazıları taşlayacak beni belki ama TM2'de sayısal sayısı fazla olduğundan dolayı ben aşırı derecede bir ilerleme bekliyorum özellikle ODTÜ uluslar 9.5-10k'ya çekecek gibime geliyor. (Allah etmesin) ama düşüncem bu.

Hocam ben her iibf de bu etkinin olabilecrğini düşünmüyorum ama dediğin gibi Odtü uluslar gibi bir bölümde bu dediğin olabilir çünkü her zaman,her tercih döneminde üst öğrencilerden alıcı buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki sizce Ankara uluslar veya hacettepe uluslarda düşme olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PolitikHukukçu08

quote:

Orijinalden alıntı: svshatay26

Bazıları taşlayacak beni belki ama TM2'de sayısal sayısı fazla olduğundan dolayı ben aşırı derecede bir ilerleme bekliyorum özellikle ODTÜ uluslar 9.5-10k'ya çekecek gibime geliyor. (Allah etmesin) ama düşüncem bu.

Hocam ben her iibf de bu etkinin olabilecrğini düşünmüyorum ama dediğin gibi Odtü uluslar gibi bir bölümde bu dediğin olabilir çünkü her zaman,her tercih döneminde üst öğrencilerden alıcı buluyor.

siz kaç bine çekeceğini düşünüyorsunuz ulusların? 8.6K ile kesin girer miyim hocam sizce?

• konu güncel
  • ben bir değişmenin olacağını sanmıyorum.

hukuk fakülteleri kontenjan düşürmelerine rağmen 3-4 binlik değişim olmuştu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.