Şimdi Ara

Tm2 60 binden 20 bine ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ygs 5 60 k geldi. Şu an ortalama Lys netlerim Mat 20,geo 6,coğ 20,edebiyat 50...sizce bu netlerle olur mu ? En kötü 20 k yapmam lazım fakat marmara 2.öğretim istiyorum asıl olarak. Bu netlere ilaveten kaç yapmalıyım marmara 2.öğretim hukuk için ?

• 10-15 geometri, 30-35 matematik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mz~

10-15 geometri, 30-35 matematik.
    Edebiyatı nasıl 50 yapıyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

Edebiyatı nasıl 50 yapıyon

Alıntıları Göster
    edebiyatı sınavda 50 yapmak gerçekten çok zor imkansız değil ama inan zor
  • Zaten sınavda 50 yapıp yapmayacagim belli değil Ben zamanda yaptıklarımı söylüyorum . Yoksa zaten Ygs Sosyale de güveniyordum 8 Yanlış çıktı
  • 10-15 geo 30-35 mat yazan arkadaş 20 k için mi 15 k için mi yazdin ?
  • Up ?
  • Michael07 M kullanıcısına yanıt
    15k gelir o netlerler

bu arada evet edebiyat sınavı çok zor oluyor anlayamadığım bir zorluk denemelerden çok farklı oluyor umarım +50 yaparız sınavda :D
  • dinleme kimseyi edebiyattan 49a 1 yaptım öyle zor filan degil.çalışmassan her şey zor her ders zor.tm2 de 20 bine inmek bunların hepsinden basit.ortalama bir optik kagıdı verirsen 25 binlerde olursun , okul puanıyla biraz geri atar 28-29 bin olursun.biraz kasarsan çok rahat olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan1122

dinleme kimseyi edebiyattan 49a 1 yaptım öyle zor filan degil.çalışmassan her şey zor her ders zor.tm2 de 20 bine inmek bunların hepsinden basit.ortalama bir optik kagıdı verirsen 25 binlerde olursun , okul puanıyla biraz geri atar 28-29 bin olursun.biraz kasarsan çok rahat olur
    kardeşim benimde sıralamam neredeyse aynı. netlerim şuan için mat 40 civarı geo 17 lerde.edebiyat 43-45 coğ 18.son haftalarda edebiyat kasacagım gibi.hedefim 5 bin ama olmaz. 25 bine kadar yolu var :).
  • Ben de 70kdayım. Mat 30 geo 17-18 edebiyat 46 cog 18. Hedef 15k ve sanırım mezuna kalacağım böyle giderse
  • quote:

Orijinalden alıntı: chapuling123

Ben de 70kdayım. Mat 30 geo 17-18 edebiyat 46 cog 18. Hedef 15k ve sanırım mezuna kalacağım böyle giderse
    Bende 58k hacı TM2 hedef 20k altı istiyorum. Benim de mat 35+ geo 10 falan ama edebiyat çok berbat 35 üstü gelince sevinçten ölüyom buna bir çare bulamadım Coğrafyada istikrarsız bi 22 olur bi 15 öyle ortasını bulursam iyi.Bir de obp çok berbat 38 geliyor bu da beni 5 bin geriye atacak Hamda 15k çekmem lazım allah hepimize kolaylık versin işimiz zooooor.

• 120 binim 15 e çekmeye çalışıyorum siz düşünün :D
  • Edebiyat soru işi arkadaşlar konuyu bilmeseniz bile ne kadar soru çözerseniz o kadar el alışkanlığı kazanırsıniz. Çünkü sonuçta konular aynı ne kadar soru çözerseniz aynı sorularla karşılaşma olanağız var. Güvender de 6 yanlışim var 1 i edebiyat sadece. Gerisi Dil bilgisindeki dikkatsizlikten. Eğer 25 mat bile yapsam ilk 20 bin gelir dıye düşünüyorum.Çünkü hukuk puanları her sene düşüyor .
  • 20 mat ve 10 geo ile 50 edebiyat artı 20 coğrafya Okul dan da 52 puan Gelecek kesin olur mu 15 k?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael07

20 mat ve 10 geo ile 50 edebiyat artı 20 coğrafya Okul dan da 52 puan Gelecek kesin olur mu 15 k?
    matematik netin çok düşük.bence yapacagın en iyi derece 30 bin olur.
  • 30 bin mi şaka yapıyorsun ? Puanzada bile 25 k yi geçen bi sıralama görmedim,bu netleri yazınca
  • quote:

30 bin mi şaka yapıyorsun ? Puanzada bile 25 k yi geçen bi sıralama görmedim,bu netleri yazınca

kardeşim o senin dershanede yaptıgın netler lysye gir çık dediğimi anlycksın.
  • ne alakası var ben mat tan 20 yaparım gerçek sınavda da Dershane ile alakası yok.
  • quote:

ne alakası var ben mat tan 20 yaparım gerçek sınavda da Dershane ile alakası yok.
    ben edebiyat denemelerinde 10 yapıyodum sınavda 30 küsür yaptım 17k oldum sene 2012 ama mat2 sağolsun mat2 şart sanada sayısalcıyada herkese matematik şart bunun kaçışı yok mat hayatın her yerinde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.