Şimdi Ara

(TM3)TERCİH SONUÇLARI (20-24 temmuz düşünüyorum) İLE TAHMİNLER KARŞILAŞTIRILACAKTIR. YORUM YAPANLARI BEKLERİZ. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
7
Favori
12.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen rahat ol hocam o kadar olmaz :) Beyler demesek
  • rainsy kullanıcısına yanıt
    Sizin sıralamanız kaçtı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmekliKomiser

Kardeşim ne yaptın sen ya. Öyle birşey olursa yer yerinden oynar.Yani şok olalım tercih sonu tamam ama 3.000 le şok olalım en fazla.5.500 imkansız bence.Yani oynaması için en iyi pdr-psikolojilerin 18.000 sonrasına kalması lazım.Sen girmiş kabul et kendini tatilin keyfini çıkar.

3000 ile şok olmam hocam 3000 oynarsa bu kardeşin aynen antalyada 19.847 + 3.000 = 22.847

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ötedeoyna kullanıcısına yanıt
    Sana şimdiden hayırlı olsun antalya kardeşim rahat ol bence.

• Up

• quote:

Sana şimdiden hayırlı olsun antalya kardeşim rahat ol bence.

Valla ben samsuna ispartaya kadar yazdım bakıp göreceğiz daha aşağıya da ankara siyasal ve hacettepe siyasalı yazacagim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25098 hocam benim
  • rainsy kullanıcısına yanıt
    Nereyi düşünüyorsun peki?

• quote:

Kardeşim ne yaptın sen ya. Öyle birşey olursa yer yerinden oynar.Yani şok olalım tercih sonu tamam ama 3.000 le şok olalım en fazla.5.500 imkansız bence.Yani oynaması için en iyi pdr-psikolojilerin 18.000 sonrasına kalması lazım.Sen girmiş kabul et kendini tatilin keyfini çıkar.

Hocam ben 35300 sıralamayla geçen sene 39800 ile alan vakıfa gider miyim?Çok stres yapıyorum

• demasman kullanıcısına yanıt
    Hocam gerek yok stres yapmana.Hayatı kendinize zehir etmeyin.Çooook rahat gelir.Tatiline bak yaa

• Mesajdan yazdım hocam
  • Başka sıralama yorumu tahmini olan varmı arkadaşlar.Azda olsa kafamızı rahatlatacak.

• Up

• 25600 ile selçuk iö istiyorum ben de

• yedimseniygs Y kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten aranda 2.100 kişi var.20.000 sonrası hukuk sıralamlarının yerinde sayacağı hatta geri bile gidebileceği konuşuluyor.İçin rahat olsun.Başarılar...

• up

• Up

• vallahi ben max 2000 oynayacağı kanısındayım hocam ama emin de olamıyorum tabii ki. çevremizde 4-5 bin oynar diyen insan çok var. çok stresli iş.
    benim de sıralamam 18.115, anadolu hukuk istiyorum, kesin gözüyle bakarken şu an hiç güvenemiyorum sonuca.

• fyax23 F kullanıcısına yanıt
    Bana göre 17.000-18.000 e kadar sıralama oynama oranı en üst düzeye ulaşır.Sonrasında ise azalmaya başlayacak.Bir yokuşun çıkışıyla inişi gibi düşün.Yani hiç etkilemez demiyorum etkileyebilir ama çok etkilemeyeceğini düşünüyorum.Sıralaman kritik ama gelme ihtimali olarak %85 gelir gibi duruyo.Sadece alternatif bakman gerek.Yoksa sıkıntıya girecek durumun yok.En kötü sakarya var zaten.İsteğine göre değerlendirirsin.Başarılar tercihlerinde...

• quote:

Bana göre 17.000-18.000 e kadar sıralama oynama oranı en üst düzeye ulaşır.Sonrasında ise azalmaya başlayacak.Bir yokuşun çıkışıyla inişi gibi düşün.Yani hiç etkilemez demiyorum etkileyebilir ama çok etkilemeyeceğini düşünüyorum.Sıralaman kritik ama gelme ihtimali olarak %85 gelir gibi duruyo.Sadece alternatif bakman gerek.Yoksa sıkıntıya girecek durumun yok.En kötü sakarya var zaten.İsteğine göre değerlendirirsin.Başarılar tercihlerinde...

teşekkürler hocam, hakkımızda hayırlısı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.