Şimdi Ara

(TM3)TERCİH SONUÇLARI (20-24 temmuz düşünüyorum) İLE TAHMİNLER KARŞILAŞTIRILACAKTIR. YORUM YAPANLARI BEKLERİZ. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
7
Favori
12.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Final dersanesi çok değişim olmayacak diyor burda gördüm birey dersanesi değişim olacak diyor 3 4 binlik değişim öngörülen yerler de vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ötedeoyna kullanıcısına yanıt
    Yani o kadar olması zor gözüküyo ama inşallah olmaz yani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar siralamam 17800 anadolu uni 19800le kapamis girme sansim nedir cok stresliyim tahmin lutfen

•  (TM3)TERCİH SONUÇLARI (20-24 temmuz düşünüyorum) İLE TAHMİNLER KARŞILAŞTIRILACAKTIR. YORUM YAPANLARI BEKLERİZ.
    hocam bana gelir mi hukuk gelirse neresi gelir?
  • burakcoskun1996 B kullanıcısına yanıt
    Benim düşünceme göre en yüksek sıralama kayması 2.000 olur.Böyle olursa girersin sıkıntı yapma.Ama alternatif yaz açıkta kalmak istemiyosan.Gelir gibi duruyo %85.Başarılar tercihlerinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcoskun1996

Arkadaslar siralamam 17800 anadolu uni 19800le kapamis girme sansim nedir cok stresliyim tahmin lutfen

Anadolu üniversitesi derken hukuktan mı bahsediyorsun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pustoy P kullanıcısına yanıt
    Hocam atatürk, erzincan gelir.Atatürk iö var kesin gelir o.Başa da gelme ihtimalleri olduğu için kırıkkale,yalova,süleyman demirel,afyon,samsun yazabilirsin.Bunlar öneridir sadece.Son karar senin tabiiki.Başarılar tercihlerinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: EmekliKomiser

Hocam atatürk, erzincan gelir.Atatürk iö var kesin gelir o.Başa da gelme ihtimalleri olduğu için kırıkkale,yalova,süleyman demirel,afyon,samsun yazabilirsin.Bunlar öneridir sadece.Son karar senin tabiiki.Başarılar tercihlerinde...

saolun hocam atatürk ilk tercihim gelirse süper olur.
  • pustoy P kullanıcısına yanıt
    Gelir hocam inşallah hakkında hayırlısı...

• quote:

Orijinalden alıntı: EmekliKomiser

Benim düşünceme göre en yüksek sıralama kayması 2.000 olur.Böyle olursa girersin sıkıntı yapma.Ama alternatif yaz açıkta kalmak istemiyosan.Gelir gibi duruyo %85.Başarılar tercihlerinde...

Altina selcuk yazacagim ama umarim anadolu gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: batubinikk

Danıştay yürütmeyi durdurup Hukuk geri Tm2 ye geçince benzer bir sıralama olacaktır

Hayallerde yaşa sen millet tm3'e göre tercih yaptı. YÖK bir davadan korkacak bir kurum değil, hele öyle bir şey olsun gelen davalarla baş edemez.
    Galatasaray Lisesi aobp'nin obp'ye geçiş davasını kaybetti siz kendinizi ne sanıyorsunuz arkadaş, ne özgüven bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

quote:

Orijinalden alıntı: batubinikk

Danıştay yürütmeyi durdurup Hukuk geri Tm2 ye geçince benzer bir sıralama olacaktır

Hayallerde yaşa sen millet tm3'e göre tercih yaptı. YÖK bir davadan korkacak bir kurum değil, hele öyle bir şey olsun gelen davalarla baş edemez.
    Galatasaray Lisesi aobp'nin obp'ye geçiş davasını kaybetti siz kendinizi ne sanıyorsunuz arkadaş, ne özgüven bu?

hocam sakin olun, arkadaş trollüyor

• Trolluk mrolluk hocam biz emek verdik bunlar utanmadan "yeni açıklandı hak yeniyor" deme hakkını kendilerinde buluyorlar. Zor bela hukuka atlayacaklar diye insanların emeğini ezmeyi hak görüyorlar. Bu zihniyet hukukçu olsa sizce adaleti eşit dağıtır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan mersedes -- 10 Temmuz 2015; 20:47:48 >
  • adnan mersedes A kullanıcısına yanıt
    Haha dostum en çok beni etkiler :) tm2 36k tm3 22k :D

• arkadaslar dıkkat ettım de ozellıkle sıralaması bıraz daha dusuk olan arkadasların (20-40k arası) tm2-tm3 arası ucurum gıbı asıl surprız sonlardakı hukuklarda olmasın ? sız ne dusunuyorsunuz ?
  • Tm2 ile tm3 arasındaki fark bize sayısalcıların az mı olduğunu gösteriyo tm3 te.Eğer öyleyse dediğin doğru hocam.Ama benim beklentim o sıralardaki tm3 lerin pdr-psikoloji tercihide yapmaları.İnşallah fazla kaymaz sıralamalar...

• Up

• Up

• Konu açtık sesimizi duyuramadik 11 bin ile Marmara Hukuk 1.ogretim gelir mi ?

• Arkadaşlar benim de tm3 14670 marmara iö gelir mi sizce?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.