Şimdi Ara

(TM3)TERCİH SONUÇLARI (20-24 temmuz düşünüyorum) İLE TAHMİNLER KARŞILAŞTIRILACAKTIR. YORUM YAPANLARI BEKLERİZ. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
7
Favori
12.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 39.800 lük yer duruyorsa sıkıntı yapmana gerek yok açıkta kalmazsın bu sene.Ama ilk sorduğun yer gelmeyebilir büyük ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hukukhukuk21 H kullanıcısına yanıt
    Söylediğin iki ünüversite için de kritik bir noktadasın.Ama ankara istanbul yelpaze olarak baya geniş.Yani garantiye almak adına anadolu,sakarya,kocaeli gibi üniversiteleride yazabilirsin.Gelir bence dokuz eylül ama gelmeme ihtimalide var bu yüzden garantilemeni öneririm.Son karar senin tabiiki.Başarılar tercihlerinde...

• quote:

Orijinalden alıntı: EmekliKomiser

Hocam 39.800 lük yer duruyorsa sıkıntı yapmana gerek yok açıkta kalmazsın bu sene.Ama ilk sorduğun yer gelmeyebilir büyük ihtimal.

Bide 36060 lık yer var inşallah en kötü o olur çok saol ilgilendiiğiniz için rehber hocam açıkta kalabilirsin dedide moralimi bozdu açıkçası.İnşallah sende 1. Tercihinden girersin

• Up

• demasman kullanıcısına yanıt
    İnşallah kardeşim ama rehberlikçilerde gördüğüm kadarıyla çok abartıyolar ümit vermemek adına.Bu da öğrencinin moralini bozuyor.Ama hesap ortada inşallah sende girersin...

• Up

• Sıralamam 31.851. Tercihlerim dicle hukuk, atatürk hukuk, erzincan hukuk, atatürk iö hukuk, dogu akdeniz ve lefke avrupa tam burslu hukuklar. Bunlardan hangisi gelir ya da hiçbiri gelmez mi :/

• Adjor A kullanıcısına yanıt
    Hocam erzincan kesin gelir zaten.Ama bi ihtimal çok uzak bir ihtimal sonrasına yazdığın gelir ama sanmoyorum yaa.Erzincan garanti gibi duruyor.Önceki yazdıklarında sıralamalar tutuyo ama şimdi sıralamaları ne kadar gider kestiremiyorum yani 1.000-1.500 gerilerse oda olabilir.Ama erzincan kesin önceki yazdıkların için sınırdasın.Lefke ye filan kalmazsın yani.Başarılar tercihlerinde...

• Benim düşüncem üst sıralarda maksimum 2 binlik düşüş yaşanacağı yönünde. Yani 14k ile kapatan marmara hukuk 12k olur gibi

• EmekliKomiser E kullanıcısına yanıt
    Selçuk yazdım bunların altına inş ilk ikisinden biri gelir teşekkürler

• melysve M kullanıcısına yanıt
    Benim düşüncemde en yüksek düşüşler 10.000-17.000 aralığında olacak.O da max 2 bin diyorum.Katılıyorum sana inşallah fazla olmaz.

• EmekliKomiser E kullanıcısına yanıt
    Hukuk çok yükselecek dediler, Lefke'ye bile zor girermişim çevremdekiler öyle dedi. Keşke dediğiniz olsa :/

• Hukukhukuk21 H kullanıcısına yanıt
    İnşallah.Zaten dediğin gibi yazdıysan açıkta kalma şansın yok.Hayırlı olsun şimdiden...

• Adjor A kullanıcısına yanıt
    Abartmışlar.Adamlar ankara tutturduğu halde ist yazıyor uzak diye.Doğuya gideceklerine ihtimal vermiyorum.He giden olmazmı tabiiki olur ama her seneki gibi olur.Tatilin keyfini çıkar.

• Up

• Up

• Up

• Up

• Bazi hocalarin tm2ye gore tercih yapin dedigini bile duydum. Bence agzi olan konusuyor. Hukuk bosuna mi tm3e gecti. Tm3 sirasini baz alacagiz tabiki. He dususler yukselisler olur ama kontenjanlar falan dengeleyecek gibi geliyor bana. Neticede herkes gecen seneyi baz alarak tercih yapacak. Pdr psikoloji tercihleri de hukuku dengeleyecektir. Tas catlasa 1000 ile 2000 arasi artis olacagini dusunuyorum ben :))

• violet. V kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumun için teşekkürler.Bende öyle düşünüyorum şahsen bakalım ne olacak.Hakkımızda hayırlısı...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.