Şimdi Ara

TOBB Universitesi Hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar seneye Tobb endustri muh. ne gitmek istiyorum.Tam bursluna.Sizce nasil bi universite?Mezun olduktan sonra issiz kalma durumu olur mu?Burs olsnaklari dersleri ortami hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olabilirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ali_Smyy A kullanıcısına yanıt
    ilk 100e girersen sanırım 2.00 civarı burs vardı ilk 1000ede 1000 liraydı sanırım öyle gidiyor geriye doğru, okul bizi götürmüştü geziye konuşan adam baya hırslı biriydi her yaz staj tarzı yoğun çalışmanız olucak diyordu farklı birsürü firmayla anlaşmaları var kendini gösterirsen onlarda sana iş teklif ediyormuş yani öyle bi durum olucağını sanmam, eğer boğaziçi bilkent odtüyü kazanamazsam burayı düşünebilirim senin içinde aynısını tavsiye ederim bu dediğim üniversitelerden sonra burayı düşün iyi seçenek yinede
  • Ali_Smyy A kullanıcısına yanıt
    ingilizcen iyi değilse bursa aldanıp yazmaya falan kalma pişman olursun
  • ortam yok hiç aldanmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaymaklıekmekkadayıfı K kullanıcısına yanıt
    eğitim %50 ingilizce ve hazırlığı geçmek bayağı zor, bu sene kazandım gidip bilgi aldım okuldan
  • valla ablam siyaset t.b okuyor ama okul çok zor. okulu bitirp işsiz kalmak imkansız ve öğrencilerin çoğu zengin kesim.ama dediğim gibi eğitim zor(çok kasıyolar)ve az bir tatil var sene içinde.
    onun yanında okul imkanları çok iyi .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.