Şimdi Ara

TOYOTA AURİS 1.33 LİFE İÇİN YORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
86.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalitesi, motoru , hacmi , yakıtı vs vs herşeyi geçtim.

Arka camlar manuel ya O arabayı alıp kolu komşunun akrabanın eş dostun çenesini çekemem ben ya.

- Abi bu ne ?
    - Camı açmak için çeviriyorsun
    - Şaka mı abi bu ?
    - Yok olum çevir aç işte
    - Abi sen bunu 53 bine sıfır almadın mı ?
    - Aldım
    - Abi nasıl çevirmeli olur bu ya ? Zuhahahah
    - Kliması var mı ? Zuhahaha

Yok abi alan alsın ben bu senaryoyu yaşamak istemiyorum.

Arkalar otomatik olsaydı herşey çok farklı olurdu ama
  • 1.33 lpgli corolla var bizde sormak istediğiniz varsa cevaplarım
  • Tavsiyeniz için teşekkürler ama yanlış bakmadıysam c 4 fiyatı 1.33 auristen çok daha yüksek
  • By_Android B kullanıcısına yanıt
    Bir üst donanımı ile 10000 tl fark var bütçemi aşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

1.33 lpgli corolla var bizde sormak istediğiniz varsa cevaplarım

Olmaz olur mu. Özellikle performans konusunda endişelerim var çok birşey beklemiyorum tabi ama yine de bazı yorumlarda çok sorun yaşandığı söylenmiş sizde durum nasıl.
    Lpg taktırmadan önce (siz taktırdıysanız) ve sonra yakıt tüketiminiz nasıl
    Aracın iç dizaynından memnun musunuz.
    bir de genel olarak her şeyi ile düşünürsek aracınızdan memnun musunuz.
  • Ucuz ve sıfır diye alınır.
  • liberte11 L kullanıcısına yanıt
    2.el fiyatları uygun hocam.

Ha keza DS4'te bulunur

2.el sıfır kokulu araç bulunur.
  • Bir önceki kasa auris 1.33 comfort kullandım 1 sene. Onda arka camlar da otomatikti. Dışarıdan küçük görünüyor ama iç hacmi baya genişti. Konforu bence çok iyiydi. Bir tek performansı iyi değil, onu da şehir dışına çıkınca fark ediyorsunuz, şehir içinde problem yok. Yakıt tüketimi makul seviyede(ş.içi 7.5lt benzin) Lpg ile bedava gezersiniz.
    Peformans konusunda çok bir şey beklememek lazım sonuçta 99 bg 125 tork var. Aşırı dik yokuşlarda çıkmak için 3000 3500 devirden düşmemek gerekiyor. Dik olmayan yokuşlarda ve normal yollarda bir sorun yok. Yüksek hızlarda yalıtımı pek iyi değil Corolla'nın. Arabayı ilk aldığımızda (aralık-2015) düz yollarda bile 3000 devirde falan vites değiştiriyorduk o yüzden ilk alınca biraz fazla yaktı, 9 litre ortalama. Ondan sonra kısa bir süre daha sakin kullandık 8 litre yaktı Samsun içinde. Çok yol yaptığımız için 1 ay içinde LPG taktık. LPG ile hiç sorun yaşamadık motordan güç gittiyse de hissetmedik peformansa olumsuz etkisi az oldu veya olmadi yani. 1 litre LPG ile 11 kilometre yol gidiyoruz ortalama. Aracın konsol dik ve ilk başta değişik gelse de alışılıyor. Yine de dizayn olarak pek bana göre değil ( 21 yaşındayım daha sportif araç seviyorum bu araba babamın) Kavak yolunda falan rahatca gidiliyor konfor olarak rahat yani. Arka diz mesafesi fazla. Araçta konsolun üstü hariç geri kalan yerler sert plastik. Vites geçişleri rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Kalitesi, motoru , hacmi , yakıtı vs vs herşeyi geçtim.

Arka camlar manuel ya O arabayı alıp kolu komşunun akrabanın eş dostun çenesini çekemem ben ya.

- Abi bu ne ?
    - Şaka mı abi bu ?
    - Yok olum çevir aç işte
    - Aldım

Arka camların manuel olmasının benim için hiçbir önemi yok tabi otomatik olmasını tercih ederdim ama çok sıkıntı değil.
    Yazdığınız senaryodaki gibi bir muhabbette dönmeyecek bu lafları söyleyecek bir arkadaşım da yok
    Ama öncelikler farklıdır tabi ki çoğu insan önemsiyor arka cam konusunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: liberte11

quote:

- Abi bu ne ?
    - Şaka mı abi bu ?
    - Yok olum çevir aç işte
    - Aldım

Arka camların manuel olmasının benim için hiçbir önemi yok tabi otomatik olmasını tercih ederdim ama çok sıkıntı değil.
    Yazdığınız senaryodaki gibi bir muhabbette dönmeyecek bu lafları söyleyecek bir arkadaşım da yok

Alıntıları Göster
    araç tam bir f/p otomobil beklentileriniz yüksek değilse bence uygun

• Dacia gibi Arka camların manüel olması ve arka hoparlör lerin olmaması problem olmayana çok güzel araba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberte11

quote:

- Abi bu ne ?
    - Şaka mı abi bu ?
    - Yok olum çevir aç işte
    - Aldım

Alıntıları Göster
    Bu parayı verdikten sonra arka cam manuel olursa ayıp olu hakketten .

sırf fiyati bütçeme uygun diye test etmeden araç almayın.Beklentiler kişiden kişiye değişir ama bu motor bana sağır gibi geldi ki benim aracım 2011 otomatik lpg li focus.Benim aracın hantalligindan şikayetçiyken beteri beteri varmış dedirten bir motor.
  • Tek sorun dik rampalarda bayiliyor ama 3. Viteste rahat cikiyor.linealar rampada tokatlayinca biraz moral bozuluyor:) guvenligin standart olmasi hava yastigi sayisi benim icin en onemli kriterdi.bu butceye bence alinabilecek guzel bir arac.
  • Bu arabanın motoru 1299 cc olsaydı, alaşım jant olsaydı, arka camlar da otomatik olsaydı. Yarın gider sıfır alıp tüpü taktırırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Belki sağlamdır, yakıtı iyidir, ama 1.33 Türkiyede alınacak motor değil.

Vergi yüzünden 1.3 ayrı 1.6 ayri 1.8 ayrı 2.0 ayrı, gel sen şunu 2.0 a kadar düz hesap 1.500 tl yap bu iş huzur içinde çözülsün
  • Ceed i30 gibi araçlara yönelin.. İki araç arasındaki segment farkı kadar fark var
  • Hocam sifir araba aliyorsun sizi bilmem ama bir insam hayatinda kac kere sifir araba alir o yuzden sabredip dizel ve orta paketlere yonelmekte fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMaSter

Hocam sifir araba aliyorsun sizi bilmem ama bir insam hayatinda kac kere sifir araba alir o yuzden sabredip dizel ve orta paketlere yonelmekte fayda var

Hocam orta paket dediğiniz araçlardan sizce en iyi olanı hangisidir. Arasında ne gibi farklar var acaba . Bkleyeyimmi bilemedim onun için soruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.